Огляд Baseus Magnetic Power Bank: немає MagSafe? Без проблем!

| | 0 Comments| 3:55 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Baseus Magnetic Power Bank змінює правила гри для пристроїв без MagSafe завдяки вбудованому кабелю USB-C і додатковому порту USB-C.
  • Powerbank може повністю зарядити iPhone Pro Max і має бездротовий зарядний пристрій, сумісний з MagSafe.
  • Банк живлення може спричинити перегрів, якщо у вас товстий чохол, але він може зарядити iPhone до 100% ємності та має можливість наскрізного заряджання.

MagSafe від Apple змінює правила гри для акумуляторів енергії, але оскільки це запатентована технологія, інші виробники смартфонів не можуть скопіювати її для своїх пристроїв. Хоча багато виробників виготовляють акумулятори MagSafe, ви не можете заряджати на них телефон, який не підтримує MagSafe, якщо він не лежить рівно. Отже, Baseus створив павербанк, який вирішить цю проблему.

Baseus Magnetic Power Bank 30W

$37 $46 Заощадьте $9

Baseus Magnetic Power Bank — сумісний із MagSafe акумуляторний блок із вбудованим кабелем USB-C і додатковим портом USB-C, що дозволяє заряджати кілька пристроїв одночасно.

Торгова марка Baseus

Ємність акумулятора 10 000 мАг

Порти 1x USB-C, 1x USB-C кабель

Вага 214г

Розміри 11,2 х 7,1 х 2,0 см

Технологія акумулятора Li-Po

Багатозарядний? Так

Безпечний політ Так

плюси

  • Вбудований кабель USB-C
  • Ємність 10 000 мАг повністю заряджає iPhone Pro Max
  • Поставляється з додатковим портом USB-C

мінуси

  • Використовує лише три світлодіоди для відображення рівня потужності

Power Bank з «хвостиком»

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Baseus Magnetic Power Bank — це зручний бездротовий акумулятор із вбудованим коротким кабелем USB-C. Він важить 214 грамів (7,55 унцій), що трохи легше за 252 грами iPhone 14 Pro Max (8,9 унцій). Крім того, він має розміри 11,2 х 7,1 х 2,0 см (4,41 х 2,80 х 0,79 дюйма) і добре лежить на моїй долоні. Його вбудований кабель має довжину 14,4 см (5,67 дюйма), хоча він має порт для фіксації роз’єму USB-C, коли він не використовується, фактично вдвічі його довжина в укладанні.

  6 інструментів атак HTTP MITM для дослідників безпеки

Окрім можливості бездротової зарядки та вбудованого кабелю, павербанк також має один порт USB-C для підключення власного кабелю. Це означає, що ви все ще можете використовувати павербанк, якщо пошкодите вбудований кабель, таким чином зменшуючи електронні відходи.

Baseus Magnetic Power Bank має чотири індикатори — три білі світлодіоди, які вказують на рівень заряду, і помаранчевий, який показує, чи ввімкнено бездротовий зарядний пристрій. Це трохи нетрадиційно, однак, оскільки більшість користувачів звикли до чотирьох світлодіодних індикаторів, які вказують на залишок заряду, і п’ятого, щоб показати його бездротовий стан.

Чудово підходить за телефоном розміру Pro Max

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Незважаючи на свою вагу та розміри, павербанк не додає великої ваги iPhone, коли я ним користуюся — навіть із моїм товстим чохлом Spigen. Він також надійно тримає мій iPhone, тому мені не потрібно турбуватися про те, що мій телефон злетить, коли я заряджаю його бездротовим способом і пересуваюся.

Однак я зіткнувся з однією проблемою під час заряджання свого телефону — я отримав попередження про перегрів, коли я зарядив телефон від порожнього до 80%, таким чином призупинивши процес заряджання. Мій товстий чохол, напевно, вплинув на охолодження телефону, але це було вперше.

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Після того, як це сталося, я вийняв свій телефон із футляра та перевірив температуру поверхні телефону та акумуляторної батареї, і я отримав показання 41°C (105,8°F) на обох пристроях. Незважаючи на те, що системи безпеки iPhone спрацьовують і не дозволяють телефону заряджатися, обидва пристрої все одно було комфортно тримати в руках, хоча вони були трохи теплими.

  Як налаштувати файловий сервер Samba на Ubuntu

Перезаряджає iPhone 14 Pro Max до 100% ємності, а потім трохи

Baseus Magnetic Power Bank має ємність 10 000 мАг. Однак це не означає, що ви можете використовувати все це для живлення свого пристрою. Зрештою, ви отримуєте деякі втрати навколишнього середовища, наприклад тепло. Крім того, коефіцієнт перетворення енергії акумулятора Power Bank становить близько 75%, тому ви отримаєте лише близько 7500 мАг.

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Тим не менш, це повинно бути в змозі повністю зарядити iPhone 14 Pro Max і залишитися ще на кілька смужок. Я перевірив це, розряджаючи свій iPhone два дні поспіль і використовуючи зарядний пристрій, щоб зарядити його. Я отримав 100% на своєму iPhone в перший день і тільки 13% вдруге, перш ніж розрядився павербанк.

Хоча це було трохи менше, ніж ви очікували, це все ж розумно, оскільки я щойно використовував бездротову зарядку, яка менш ефективна, ніж дротова.

Три години на заповнення і ще три години на злив

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Після того, як я розрядив павербанк, я підключив його до 140-ватного порту зарядного пристрою USB-C. Однак його максимальна споживана зарядка становить 18 Вт, тобто зарядка зарядного пристрою тривала приблизно 2 години 52 хвилини.

З іншого боку, він має вихідну потужність 30 Вт, тож за допомогою кабелю він може повністю зарядити iPhone трохи більше ніж за дві години. Потужність бездротової зарядки все ще обмежена 15 Вт, тому зарядка iPhone займе більше часу. Тим не менш, Baseus Magnetic Power Bank чудово підходить для поповнення вашого пристрою протягом дня.

Зарядка кількох пристроїв — це… дивно

Джоуї Моралес / MakeUseOf

  Переміщення файлів із завантажень у інше місце залежно від типу файлу

Ще одна корисна функція цього магнітного павербанка — наскрізна зарядка. Отже, якщо у вас немає кабелю Lightning, але ваш телефон має MagSafe, ви одночасно заряджаєте павербанк і телефон. Таким чином, ви прокинетеся вранці з повним iPhone і павербанком.

І оскільки він може заряджати пристрої трьома різними способами, ви можете використовувати Baseus Magnetic Power Bank для зарядки кількох пристроїв одночасно. Однак це непросто, оскільки одночасне заряджання не працює в деяких комбінаціях.

Ви можете заряджати два пристрої одночасно, якщо використовувати вбудований кабель і порт USB (за допомогою власного кабелю). Ви також можете зробити те саме з портом USB-C і бездротовим зарядним пристроєм. Однак якщо ви використовуєте магнітний зарядний пристрій і підключите інший пристрій за допомогою вбудованого кабелю, бездротовий зарядний пристрій вимкнеться. Можливо, це робиться для економії енергії, оскільки iPhone вимикає MagSafe, коли ви підключаєте його через дротовий зарядний пристрій.

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Power Bank для всього, що у вас є

Оскільки зараз багато пристроїв використовують порти USB-C для живлення та заряджання, доцільно мати зарядний пристрій із вбудованим кабелем USB-C. Таким чином ви зможете заряджати своє обладнання, навіть якщо залишите кабель USB-C. Він також має магнітну бездротову зарядку, що дозволяє живити як MagSafe, так і інші пристрої бездротової зарядки.

Якщо вам потрібно живити свій старий пристрій (або випадково зламати вбудований кабель), ви можете використовувати порт USB, щоб зарядити електроніку micro USB та Lightning. І хоча я б хотів, щоб Baseus додав додаткову світлодіодну лампочку чи навіть невеликий РК-екран, щоб відстежувати залишок заряду, користь, яку ви отримуєте від Baseus Magnetic Power Bank, значно переважує ці незначні недоліки.

Baseus Magnetic Power Bank 30W

$37 $46 Заощадьте $9

Baseus Magnetic Power Bank — сумісний із MagSafe акумуляторний блок із вбудованим кабелем USB-C і додатковим портом USB-C, що дозволяє заряджати кілька пристроїв одночасно.