techukraine.net Windows Огляд 7 найкращих поштових клієнтів для Windows

Огляд 7 найкращих поштових клієнтів для Windows

| | 0 Comments| 6:08 PM
Categories:

Електронна пошта стала стандартним способом спілкування. Ми можемо віддати перевагу текстовим повідомленням, соціальним мережам або швидкому телефонному дзвінку для особистого спілкування, але електронна пошта все ще важлива на робочому місці. Навіть такі досконалі месенджери, як Slack, не можуть його витіснити. Справа в тому, що електронну пошту важко керувати. Отримати важливі повідомлення електронної пошти, переконатися, що ви відповідаєте на всі ті, які потребують вашої уваги, і відстежувати важливі повідомлення непросто. Додайте до цього факту, що нігерійський принц намагається дати вам золото, і все ускладнюється. Щоб вирішити проблему електронної пошти, кілька компаній розробили клієнти електронної пошти для настільних комп’ютерів. Категорія ще не насичена, але все ще важко знайти найкращий поштовий клієнт для Windows. Ось перегляньте сім найпопулярніших поштових клієнтів для Windows, щоб допомогти вам вирішити, який найкраще підходить саме вам.

Поштовий птах

Першим у нашому списку поштових клієнтів для Windows є Mailbird. Mailbird – відзначений нагородами, добре зібраний інструмент, який підтримує всіх основних постачальників електронної пошти з коробки.

Mailbird дозволяє ввійти до кількох поштових скриньок одночасно, кожна з яких надає доступ до вхідних у тому стані (прочитані/непрочитані, заархівовані/видимі), в якому організовано вашу папку вхідних веб-пошти. Він навіть добре використовує широкоформатні екрани, додавши перегляд календаря. Mailbird включає підтримку сторонніх програм, таких як веб-сайт WhatsApp, Dropbox, Facebook, Google Calendar тощо. Якщо на вашому робочому місці широко використовуються ці програми, ви захочете використовувати Mailbird ще більше.

Пошта для Windows

Пошта є рідним клієнтом електронної пошти в Windows 10. Незважаючи на, здавалося б, спрощену конструкцію, це функціональна й універсальна програма. Він може підтримувати декілька поштових скриньок (відрізняються за кольором), включаючи POP/IMAP. Незважаючи на те, що календар не вбудований (але Mailbird), ви все одно можете отримати доступ до нього та своїх контактів за допомогою піктограм у навігаційній колонці.

  Як створити файл субтитрів для відео в Windows 10

Ви отримуєте мінімалістичний сучасний дизайн інтерфейсу користувача для Windows разом із усім, що ми традиційно очікуємо від електронної пошти. Це надає вам універсальність клієнта електронної пошти для комп’ютера зі швидкістю програми для веб-пошти. Хоча він не дуже добре працює як постійне місце для ваших робочих електронних листів, оскільки йому все ще бракує рівня універсальності Microsoft Outlook.

Він легкий, безкоштовний і вбудований у Windows 10. Для скромних потреб електронної пошти це досить хороший додаток.

Microsoft Outlook

З огляду на те, що Outlook є кращим брендом служби веб-пошти Microsoft, не дивно, що він потрапить у цей список. На iOS та Android Outlook може бути найкращим клієнтом електронної пошти. Настільна версія не безкоштовна. Він постачається в комплекті з будь-якою підпискою на Office 365, але він настільки ж потужний, як і будь-яка інша програма. Насправді, його макет був настільки знаковим, що його безперервно копіювали за роки до того, як веб-пошта стала вихідним рішенням. Його продуктивність і стабільність продовжують вражати і сьогодні.

Microsoft Outlook надає доступ до потрібної кількості вхідних папок. Усі вони працюють через POP і використовують внутрішню адресну книгу (ви можете імпортувати контакти окремо). Він дає вам такий же контроль над вихідним текстом, як і Microsoft Word, і все ще є найпотужнішим інструментом, коли справа доходить до робочих електронних листів, особливо коли ви поєднуєте його з іншими програмами Microsoft Office (наприклад, надсилання пошти кільком контактам який оновлює ключову інформацію із записів у файлі Excel).

Неможливість архівувати листи може бути найбільшим недоліком, але ви можете налаштувати її так, щоб у разі видалення пошти веб-сервіс вважатиме це повідомлення заархівованим. Однією з переваг Outlook є те, наскільки добре він може керувати нарадами, одноразовими та періодичними, а також правилами, які він підтримує. Правила в Outlook дозволяють досвідченим користувачам автоматично сортувати електронні листи за папками. Немає функції електронної пошти, якої б не було в Outlook.

  Що таке виконуваний процес служби захисту від шкідливих програм у Windows 10?

TouchMail для Windows

TouchMail для Windows досить унікальний, якщо у вас є ноутбук/планшет із підтримкою дотиків. Він значною мірою відповідає традиції дизайну Windows 8+. Підтримуються всі облікові записи, веб-пошта чи інші.

Листи мають кольорове кодування у вигляді живих плиток, до яких можна прокручувати до кінця своєї поштової скриньки. Ви можете збільшити щипки, щоб налаштувати кількість плиток, які ви можете бачити за раз. Ви можете перейти від крихітних значків до попереднього перегляду 4 листів одночасно.

У верхньому правому куті є кнопка, за допомогою якої можна перемикатися між сенсорними пристроями та пристроями введення. Якщо гортати вгору знизу екрана, ви можете побачити список непрочитаних листів, відсортованих за відправниками, на випадок, якщо вам потрібно виділити одного.

Композитор TouchMail не є чимось особливим, він пропонує все, що ви отримаєте в клієнті Mail for Windows. Це найкращий поштовий клієнт, якщо ви користуєтеся сенсорним екраном. Сенсорним екраном може бути ноутбук із сенсорним екраном або Surface Book чи планшет. TouchMail підтримує жести, але він створений для потреб електронної пошти низького класу. Він блідне в порівнянні з Outlook і Thunderbird.

Клієнт eM

Поштовий клієнт eM — ще один клієнт у цьому списку. Цей клієнт, як і інші, також підтримує декілька папок “Вхідні”. Однак eM Client ближче до того, як працює Gmail, ніж більшість програм. Є вкладки, які надають вам доступ до пошти, контактів і календаря, а ваші бесіди можна згрупувати за темою.

Перевагою eM Client є можливість планувати вихід електронної пошти, а також вбудована підтримка для перекладу листів (за допомогою Google Translate). Ця функція розкладу електронної пошти відсутня в деяких з найкращих, найнадійніших поштових клієнтів для Windows.

  Як виправити помилку чорних шпалер у Windows 7

Оперна пошта

Цей запис є трохи несподіванкою, тому що, чесно кажучи, він не повинен бути серед найкращих поштових клієнтів для Windows.

Opera Mail може синхронізувати вашу WebMail та всі інші облікові записи. У нього є неприємна звичка завантажувати кожну непрочитану пошту з вашої папки “Вхідні”, і тільки непрочитані листи. Отже, перша синхронізація буде заплутаною, оскільки ви натрапите на електронні листи річної давності та жодного з елементів, які зараз у вашій поштовій скриньці.

Тим не менш, Opera Mail пропонує вам можливість сортувати листи за кольоровими пріоритетами, а також можливість сортувати листи за типом вкладення. Якщо ці дві речі для вас не важливі, то вам краще дотримуватися веб-пошти.

Mozilla Thunderbird

Thunderbird — це клієнт електронної пошти з відкритим кодом від Mozilla, людей, які принесли вам Firefox. Ви можете очікувати, що покращення, орієнтовані на спільноту, будуть постійно з’являтися для того, що вже є досить потужним інструментом. Після Microsoft Outlook це може бути найефективнішим клієнтом Windows.

Він імпортує всі ваші мітки та сортує їх у знайому папку “Вхідні”. У ньому не обов’язково чогось не вистачає з коробки, але ви можете створити індивідуальну версію, вибираючи та вибираючи з безлічі доступних доповнень. Однак, якщо ви не дуже технічні, вам не потрібно змінювати його. Він все ще досить міцний прямо з коробки. Thunderbird — це клієнт електронної пошти, який підходить для тих, хто шукає особливих функцій. Він має велику бібліотеку доповнень, які дозволяють отримати практично будь-яку функцію, яку ви хочете. Основною особливістю Thunderbird є його можливість налаштування.