Огляд механічної клавіатури Epomaker Shadow-X: елегантна, преміальна та компактна

| | 0 Comments| 7:16 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Epomaker Shadow-X — це компактна 70% механічна клавіатура з витонченим дизайном і відчуттям преміум-класу. Він оснащений світлодіодним екраном і поворотним диском режимів.
  • Клавіатура забезпечує чудову динаміку набору тексту та симфонічний звуковий профіль завдяки встановленим на прокладці перемикачам і змащеним на заводі лінійним перемикачам Bluebird.
  • Epomaker Shadow-X дозволяє швидко перемикатися між кількома пристроями та пропонує варіанти бездротового підключення. Однак програма драйвера може бути незграбною та важкою для навігації.

Epomaker Shadow-X — це механічна клавіатура з компактною 70% розкладкою, схожою на дизайн TKL, але без F-клавіш. Він також має невеликий світлодіодний екран, металевий поворотний перемикач режимів і RGB-ліхтарі, спрямовані на південь.

Клавіатура має сіро-чорне покриття з деякими чорними клавішами, щоб підкреслити це. Але якщо вам потрібно більше кольорів, він також містить вісім жовтих ковпачків для клавіш, щоб зробити ваш стіл трохи жвавішим.

Механічна клавіатура Epomaker Shadow-X 70%.

Epomaker Shadow-X — це компактна механічна клавіатура з можливістю гарячої заміни на 70%. Її чудова конструкція, кріплення прокладки та перемикачі Epomaker Blueberry із заводським змащенням роблять її однією з найкращих клавіатур, які ви можете придбати за такого розміру та ціни.

Форм-фактор 70% Compact

Параметри перемикання Epomaker Flamingo / Gateron Pro Yellow / Epomaker Budgerigar / Epomaker Blueberry / Epomaker Wisteria

Кольори: чорний і сірий

Підсвічування для кожної клавіші RGB

Кріплення амортизаційної прокладки

Клавіатури Double-Shot PBT

Підтримувані операційні системи Windows / macOS

Гаряча заміна Так

Ємність акумулятора 3000mAh

Підключення Дротове / 2,4 ГГц / Bluetooth

Настроюваність програмного забезпечення Epomaker Driver

Розміри 37 х 13 х 5 см

Вага 900г

Кількість клавіш 70

Торгова марка Epomaker

Номер цифрової клавіатури

плюси

  • Преміальне відчуття та конструкція
  • Компактний розмір
  • Відмінна динаміка друку
  • З вбудованим світлодіодним екраном

мінуси

  • Відсутня клавіша Page Up
  • Важко освоїти програму драйвера

Клавіатура преміум-класу з аксесуарами преміум-класу

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Ви знайдете Shadow-X спереду та посередині в коробці, захищеній антистатичним пластиковим пакетом. Але ще більше вражає те, що ви отримуєте аксесуари преміум-класу.

Ви отримаєте кабель USB-C довжиною 185 см (понад шість футів!) із плетеним покриттям, добре сконструйований ковпачок для клавіш і знімач перемикача, вісім жовтих подвійних ковпачків PBT і три додаткових перемикача Epomaker Bluebird.

  10 онлайн-інструментів для перевірки клавіатури

Але, звісно, ​​першокласне відчуття від клавіатури виділяє її серед моєї колекції. Незважаючи на те, що він відносно компактний (13 x 37 см (або приблизно 5 x 14,5 дюймів), він не легкий – 900 г (1,98 фунта). Це робить його на 100 г (0,22 фунта) важчим за мій Royal Kludge RK84, але приблизно на 170 г (0,37 фунта) легшим за трохи більший Epomaker RT100.

Свято для очей

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Shadow-X чудово виглядатиме на будь-якому столі, особливо якщо ви любите мінімалізм. Незважаючи на те, що він має пластикову лицьову панель, матеріал і товщина, використані Epomaker, створюють відчуття, що він зроблений з алюмінію.

Крім того, маленький світлодіодний екран показує вам поточний час, дату та різні функції клавіатури. Ви можете побачити, чи працює він у режимі Windows чи Mac, залишок заряду батареї та чи натиснуто ви кнопку Caps Lock чи ні. Ви також можете побачити свій режим підключення — одне з трьох підключень Bluetooth 5.0, ключ 2,4 ГГц або дротовий режим. Нарешті, ви можете побачити, який функціональний рівень ви використовуєте, що робить Shadow-X чудовою макроклавіатурою для різних програм.

Як було сказано раніше, ви отримаєте вісім жовтих ковпачків для клавіш у коробці. Отже, якщо ви вважаєте, що чорно-сіра тема Shadow-X надто одноманітна для вас, ви можете замінити пробіл, Esc, Enter, Backspace і клавіші зі стрілками яскраво-жовтими клавішами.

Симфонічний і задовольняючий досвід друку

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Shadow-X має перемикачі на прокладці та використовує поронову піну для поглинання звуку та вібрації під час друку. Крім того, Epomaker поєднав клавіатуру, яку вони мені надіслали, зі своїми заводськими змащеними лінійними перемикачами Bluebird.

Ця комбінація надає Shadow-X плавний досвід друку та щільний звуковий профіль. Хоча мені подобається відчуття та звук тактильних перемикачів, прекрасний звуковий профіль, який Epomaker створив у Shadow-X, змушує мене змінити свої переваги.

Клавіатура також оснащена дворівневими пластиковими ніжками, які складаються в нижню частину. Це дозволяє змінювати його кут, забезпечуючи оптимальне положення для друку. На жаль, він не має зап’ястя, тому вам доведеться придбати його окремо для більш ергономічного положення для набору тексту.

  14 найпопулярніших навичок, необхідних для професіоналів ШІ

Швидке перемикання підключень

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Якщо ви використовуєте свою клавіатуру для кількох пристроїв, вам сподобається Epomaker Shadow-X. Його поворотний перемикач дозволяє швидко змінювати пристрої (але не миттєво, оскільки клавіатурі потрібно близько трьох секунд для рукостискання з новим пристроєм).

Epomaker Shadow-X має один порт USB-C, якщо ви віддаєте перевагу використанню клавіатури в дротовому режимі. А прямо під ним ви знайдете USB-ключ для підключення 2,4 ГГц. Ви також можете підключити його до трьох пристроїв одночасно через Bluetooth 5.0.

Це означає, що ви можете підключити клавіатуру до п’яти пристроїв і для перемикання між ними потрібно лише рухати поворотний перемикач. Він також автоматично визначає зв’язок між Windows і macOS під час використання в дротовому режимі та режимі 2,4 ГГц. На жаль, він не визначає автоматично ОС у режимі Bluetooth, тому за замовчуванням використовується режим Windows, що дратує, якщо ви звикли до macOS.

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Окрім погляду на поворотний перемикач, ви також можете побачити поточний режим підключення на світлодіодному екрані. Крім того, якщо ви віддаєте перевагу логотипу Epomaker або фотографії на екрані клавіатури, ви можете побачити режим підключення на світлодіодній лампочці з логотипом Wi-Fi.

Ця лампочка не світиться, якщо клавіатуру вимкнено або використовується в дротовому режимі. Але якщо ви використовуєте клавіатуру в бездротовому режимі, вона світитиметься різними кольорами: білим для режиму 2,4 ГГц, червоним для B1, зеленим для B2 і синім для B3.

Користувачі, які віддають перевагу бездротовому режиму, також знайдуть достатньо заряду батареї клавіатури. Він має акумулятор ємністю 3000 мАг, якого вистачило мені більше двох тижнів безперервного використання зі світлодіодним екраном і RGB-підсвічуванням. Потім я використовував її в дротовому режимі, який повністю зарядив клавіатуру приблизно за вісім годин, поки я нею користувався.

Потрібне деяке запам’ятовування

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Мінімалістичний дизайн клавіатури означає, що на її ковпачках друкуються лише літери та символи. А через його меншу 70% структуру вам не вистачає кількох клавіш, як-от F-клавіші та кнопка друку екрана.

Ви знайдете комбінації клавіш fn, необхідні для їх активації, у посібнику. Але оскільки вони не позначені на клавішах за замовчуванням, ви повинні запам’ятати їх (або принаймні мати посібник на столі, доки не звикнете їх натискати).

  Викрадання даних і найкращі методи захисту від нього

На клавіатурі також немає спеціальних медіа-клавіш, тому ви повинні використовувати клавіші fn, щоб змінювати музику та регулювати гучність. Крім того, відсутня кнопка Page Up — її замінив поворотний перемикач. Він також не має комбінації функціональних клавіш, тому ви повинні призначити для нього макрос за допомогою програмного забезпечення драйвера Epomaker.

Незграбне програмне забезпечення

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Epomaker відомий своїми чудовими клавішами, перемикачами та клавіатурами. Однак його ахіллесовою п’ятою є додаток для водіїв. Перш ніж ми заглибимося в його слабкі сторони, давайте спочатку подивимося на його сильні сторони.

Програма драйвера Epomaker доступна для Windows і macOS, щоб налаштувати клавіатуру незалежно від вашої операційної системи. Крім того, ви можете завантажити персоналізоване зображення на екран клавіатури за допомогою драйвера Epomaker, зробивши його власним. Якщо у вас є кілька клавіатур Epomaker, ви навіть можете створити профіль для синхронізації налаштувань на різних пристроях.

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Однак програма для драйверів Epomaker має кілька недоліків. Його інтерфейс не зовсім відповідає сучасним стандартам. Він використовує шрифт із засічками, що ускладнює його читання. Йому не вистачає елегантного дизайну останніх програм, через що він виглядає застарілим. Деякі функції програми драйвера Epomaker також не пояснюються чітко, тому вам доведеться експериментувати, щоб зрозуміти їх. Тим не менш, коли ви дізналися, як користуватися драйвером Epomaker, це досить потужний інструмент.

Ви не помилитеся з Epomaker Shadow-X

Єдине, що відволікає від Shadow-X, це його тьмяне програмне забезпечення драйвера. Але крім цього, користуватися цією клавіатурою – одне задоволення. Це добре виглядає, гарно звучить і чудово відчувається.

Якби не компактна розкладка 70%, це замінило б мою повсякденну клавіатуру водія — на жаль, мені потрібні цифрова клавіатура, макроклавіші та спеціальні засоби керування медіа для щоденного використання. Але якщо вам подобається клавіатура, яка не займає місця і приносить задоволення вашим почуттям, Epomaker Shadow-X — клавіатура для вас.

Механічна клавіатура Epomaker Shadow-X 70%.

Epomaker Shadow-X — це компактна механічна клавіатура з можливістю гарячої заміни на 70%. Її чудова конструкція, кріплення прокладки та перемикачі Epomaker Blueberry із заводським змащенням роблять її однією з найкращих клавіатур, які ви можете придбати за такого розміру та ціни.