Огляд конкретної CMS: чи варто це того?

Categories:

Оскільки контент-маркетинг став однією з основних форм цифрового маркетингу, відбулося безпрецедентне зростання попиту на ефективну систему керування вмістом (CMS).

Це тому, що програмне забезпечення CMS допомагає користувачам створювати, налаштовувати та керувати вмістом свого веб-сайту навіть без технічних знань чи програмування. Це просто робить все досить простим і простим замість створення сайту з нуля.

Дозвольте навести найпопулярніший приклад CMS WordPress. Кожен у цій галузі може бути знайомий з його популярністю, яка надихає більше ніж 38% усіх веб-сайтів, доступних в Інтернеті.

Отже, чи є WordPress найкращою CMS?

Відповідь може бути «так» або «ні» залежно від типу сайту, бізнес-потреб і обсягу трафіку.

Це означає, що існують інші значні варіанти.

Дійсно!

Універсальна стратегія може не працювати для всіх. Ось чому існує так багато інших систем CMS, таких як Concrete, Shopify, Drupal, Wix, Joomla тощо, щоб задовольнити унікальні потреби різних компаній.

Ця стаття присвячена перевірці Concrete CMS, яка допоможе вам визначити, чи підходить вона для вашого сайту чи ні.

Отже, без зайвих слів, почнемо!

Конкретна CMS: глибше розуміння

Бетонні CMS (раніше бетон5) була запущена як платформа з відкритим кодом у 2008 році за ліцензією MIT. Він написаний на PHP і поєднує в собі функції CMS, конструктора веб-сайтів і фреймворку розробки веб-додатків.

Це означає, що ви можете використовувати його безкоштовно та оцінювати, поширювати, змінювати чи покращувати без будь-яких турбот чи обмежень. Це допоможе вам налаштувати, запустити та підтримувати ваш веб-сайт ефективно, збагачуючи його зручним для читання та привабливим вмістом.

Він простий у використанні особами будь-якого рівня кваліфікації та оснащений простими та розширеними інструментами та функціями, які допомагають налаштувати сайт і розширити його функціональні можливості.

особливості

Інтуїтивно зрозуміле редагування в контексті

Concrete CMS має редактор WYSIWYG, який дозволяє бездоганно налаштувати ваш веб-сайт так, як ви мріяли, без кодування чи творчих обмежень.

Ви можете динамічно створювати форми для введеного вмісту за допомогою чернеток і автоматичного збереження. Він також забезпечує легке керування красивими темами для створення приголомшливих сайтів, перетягування вмісту та макет із збереженням чутливих точок сітки.

Розширювана функціональність

Concrete CMS дає вам набагато більше свободи та можливостей налаштування, що збільшує функціональність вашого сайту завдяки простому розгортанню, 1000 підтримці доповнень, оновленню версій одним кліком і швидкому встановленню програмного забезпечення безпосередньо з інформаційної панелі.

Ви можете отримувати автоматичні сповіщення про оновлення надбудов разом із великим каталогом гнучких тем.

Чуйний і оптимізований для мобільних пристроїв дизайн із шаблонами та модульною конструкцією

Незалежно від того, який пристрій відвідувачі використовують для доступу до вашого сайту, він виглядатиме приголомшливо. Він створений для адаптації до сучасних смартфонів і браузерів і використовує новітні технології HTML, Javascript і CSS.

Ви отримуєте різні шаблони та налаштовуєте дизайн за допомогою редактора стилів для адаптивних шрифтів, кольорів, макетів, зображень, галерей, блоків, стеків, типів сторінок тощо.

Управління доступом

Керуйте керуванням користувачами та групами та моделюйте свої політики відповідно до вимог організації. Ви можете легко створювати групи, атрибути, мій профіль, виключення та спеціальні окремі сторінки. Крім того, ви також можете створювати приватні веб-сторінки, доступні лише певним учасникам.

  7 найкращих платформ обміну повідомленнями з ботами для продажів і маркетингу

SEO та соціальні мережі

Веб-сайт на базі Concrete можна оптимізувати для SEO без доповнень чи додаткових кодів. Ви можете покращити свій рейтинг SEO за допомогою спеціальних URL-адрес, мета-тегів, XML-карт сайту, простої структури каталогів, легкого керування заголовками, назвами сторінок тощо.

Додайте свій профіль у соціальних мережах одним натисканням кнопки, щоб відобразити свою роботу в облікових записах соціальних мереж, довіру та особистий бренд. Він підтримує Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, G+ тощо.

Безпека

Concrete CMS розуміє, наскільки важливою є безпека вашого веб-сайту, і тому захищає ваш сайт за допомогою SSL, історії входу, затвердження вмісту, перевірки коду, контрольного журналу, підтвердження електронної пошти тощо.

Інструменти маркетингу

Ви можете створювати опитування та форми для збору глибоких даних простими кроками без написання будь-яких кодів. Concrete CMS забезпечує перевірку форм, виявлення помилок, перевірку полів форми, спеціальні поля форми тощо.

Ви також можете отримувати в реальному часі результати своїх форм і опитувань за допомогою інтелектуальних звітів в одному інтерфейсі. Ви можете відстежувати системи реєстрації електронної пошти, статистику сеансів користувачів, реєстрацію помилок тощо, щоб приймати зважені рішення.

Вам не потрібно створювати окремий блог, оскільки ви можете включити його на свій веб-сайт, щоб висловлювати свої думки та демонструвати свій досвід і послуги для навчання та інформування відвідувачів.

Створіть настроюваний і красивий блог, увімкніть синдикацію RSS, теми, категорії, авторів, оцінки “подобається” та параметри відображення публікацій. Ви також можете включити систему коментування, яка підтримує потокові коментарі.

Зробіть крок далі: модеруйте коментарі, аватари, автентифікацію коментаторів, ідентифікуйте спам, увімкніть/вимкніть анонімні коментарі та сортуйте коментарі.

Підтримка

Concrete CMS має велику спільноту розробників, де ви можете отримати онлайн-довідку та різні програми навчання та сертифікації, щоб дізнатися більше.

Переваги

Завдяки наведеним вище функціям Concrete CMS ви можете зрозуміти, що ви отримуєте багато переваг від цієї CMS, наприклад:

  • Простота використання як для новачків, так і для досвідчених розробників від встановлення до запуску та підтримки сайту.
  • Велика гнучкість і функції, які покривають різноманітні потреби в налаштуванні від дизайну до вмісту
  • Потужні параметри інтеграції та додатки
  • Багатомовна підтримка
  • Резервні копії версій і регулярні оновлення, щоб завжди підтримувати безпеку та продуктивність вашого сайту
  • Увімкнуто оптимізацію пошукових систем для покращення позицій у пошуковій системі разом із маркетинговими інструментами для розширення охоплення

Чим він відрізняється від WordPress та інших CMS?

WordPress та інші CMS можуть виглядати схожими. Але якщо ми звузимо коло до порівняння лише WordPress і Concrete CMS, обидва пропонують потужні внутрішні та зовнішні віджети, але WordPress є більш плавним і простим.

Інша справа, що Concrete CMS, у певному сенсі, є більш просунутою для тих, хто починає нове. Отже, його ідеальні користувачі чомусь розчаровані WordPress, Joomla та іншими CMS, а врешті-решт знаходять Concrete CMS і погоджуються на нього завдяки його бездоганним функціям, які розширені для виконання великої кількості розширюваності.

Його інтерфейсні функції для редагування привабливі для фрілансерів і агентств, які створюють веб-сайти для нетехнологічних малих підприємств. Його структура та теми візуально приголомшливі з оновленими функціями графічного інтерфейсу, такими як прокручування паралакса.

У результаті веб-сайт виглядає висококласним, що порушує монотонність сайтів, де всі блоги виглядають схожими та нудними, що може статися з іншими CMS.

  Поглиблений огляд Менеджера прав доступу SolarWinds

Тепер, коли ви маєте деяке уявлення про конкретну CMS і що вона може бути життєздатним варіантом CMS для вас, далі слід її впровадження.

Якщо ви хочете використовувати його як свою CMS, вам потрібен надійний хостинг, який фактично розміщує ваш веб-сайт на наданому вам сервері. Ось чому далі ми поговоримо про найкращих хостинг-провайдерів Concrete CMS.

Хостинг TMD

Насолоджуйтеся повністю керованою послугою хостингу Concrete CMS від Хостинг TMD щоб впевнено розвивати свій сайт. Їхні послуги є надійними, простими та надшвидкими з 10-річним досвідом, тому сама Concrete CMS рекомендує їх.

Вони розгортають ваш сервер у центрі обробки даних, розташованому найближче до вас, щоб відвідувачі могли чудово провести час, відвідуючи ваш сайт і переглядаючи його вміст. Не йдіть просто словами; TMD Hosting також гарантує 99,99% безвідмовної роботи вашого сайту.

Розпочати подорож до свого веб-сайту за допомогою Concrete CMS стає легко, оскільки вони виконують всю важку роботу за вас. Або, якщо ви вже володієте сайтом Concrete CMS, розміщеним деінде, вони можуть БЕЗКОШТОВНО перенести ваш сайт на новий обліковий запис хостингу TMD.

Розширте функціональні можливості та можливості свого сайту, встановивши Block Designer PRO, Formify, Grid Gallery 2, Simple Gallery, ProBlog та інші плагіни, якими ви можете скористатися БЕЗКОШТОВНО. Таким чином ви отримуєте більше свободи дизайну, а щоб додати ще більше, вони також надають безкоштовне встановлення теми. Якщо тема сумісна, вони встановлять її для вас, будь то Stucco, Genesis, Supermint 3, Pixel, Equinox тощо.

TMD Hosting надає регулярні оновлення для вас, тому безпека, продуктивність і функції вашого сайту завжди в актуальному стані, якими ви можете скористатися, написавши в їхню службу підтримки. Вони пропонують 3-рівневу кеш-пам’ять, яка поєднує Varnish, OPCache та APC із SSD, що забезпечує у 16 ​​разів більше швидкості для ваших сторінок і швидше завантаження.

Крім того, вони також надають вам PHP7 на додаток до підібраних плагінів для легкого керування для безпроблемної роботи. TMD Hosting серйозно ставиться до безпеки, надаючи живий захист від зловмисного програмного забезпечення та веб-брандмауери від BitNinja. Разом вони запобігають онлайн-загрозам, забезпечуючи повний захист веб-сайту.

Завдяки БЕЗКОШТОВНИМ щоденним і щотижневим знімкам бази даних вашого хостингу ваші файли завжди створюються резервні копії, щоб ви не втратили їх. На додаток до цього, TMD Hosting також зручний для розробників з доступом SSH і можливістю відстеження змін за допомогою контролю версій Git.

Ви також БЕЗКОШТОВНО отримуєте потужність Cloudflare для підвищення швидкості та надійності. З БЕЗКОШТОВНИМИ експертами зі спаму ви можете насолоджуватися захистом електронної пошти від спаму на своєму веб-хостингу. Вони також надають БЕЗКОШТОВНИЙ домен разом із підтримкою преміум-класу.

Їх ціна починається від 2,95 доларів США на місяць за 1 сайт, необмежений SSD і пропускну здатність, а також 60-денну гарантію повернення грошей.

A2 Хостинг

Бажаєте отримати найвищу швидкість для свого веб-сайту Concrete CMS?

Я знаю, що ви знаєте.

A2 Хостинг це чудовий вибір з точки зору швидкості та доступності, який є безпрограшним для вас. У своїх службах веб-хостингу вони пропонують надзвичайно швидкі, точно налаштовані сервери з можливістю читання та розгортання, які можуть задовольнити всі потреби вашого сайту. Вони розміщують ваш сайт на високопродуктивній платформі SwiftServer, а їхній Turbo Server здатний забезпечувати швидкість завантаження в 20 разів швидше, що набагато вище, ніж у інших конкурентів.

  OLED проти QLED та багато іншого: який телевізор краще купити?

Щоб допомогти вам підвищити ваш рейтинг SEO, коефіцієнт конверсії та зменшити показники відмов, вони оптимізують свої сервери за допомогою безкоштовних SSD, бажаного розташування сервера, веб-сервера LiteSpeed, а також сервера AMD EPYC і дисків NVMEe із Turbo Servers. Вони також гарантують безвідмовну роботу сайту на 99,9%.

Завдяки цим інноваційним технологіям A2 Hosting підвищує продуктивність ЦП на 40%, TTFB – у 2 рази, трафік – у 9 разів, а швидкість читання/запису – у 3 рази. A2 Hosting захищає ваш сайт від зловмисників за допомогою БЕЗКОШТОВНОГО захисту від HackScan, посиленого захисту від DDoS, оновлень KernelCare без перезавантаження, захисту від грубої сили та подвійного брандмауера.

Розпочати роботу та запустити сайт більше не повинно бути проблемою, оскільки ви отримуєте ефективне керування через Softaculous на панелі керування. Ви отримаєте автоматичне сповіщення про оновлення програмного забезпечення, коли виходить нова версія Concrete CMS. Просто увійдіть і почніть оновлення лише одним клацанням миші та отримайте найновіші налаштування та функції.

Початківці та досвідчені розробники чудово проведуть час, працюючи із сайтами на базі A2 Hosting із зручними інструментами для розробників. Вони надають як старі, так і нові версії різноманітного програмного забезпечення, наприклад PHP, MySQL, MariaDB, Python, PostgreSQL, PERL, Apache, безкоштовний SSH, FTP і SFTP, Node.js і БЕЗКОШТОВНИЙ SSL.

A2 Hosting також надає вам БЕЗКОШТОВНУ міграцію сайту. Їх ціна починається від 2,99 доларів США на місяць за 1 сайт і SSD на 100 ГБ із 30-денною гарантією повернення грошей.

Cloudways

Cloudways це мій особистий вибір потужного веб-хосту, яким ви можете скористатися для свого веб-проекту Concrete CMS.

Це дає вам доступ до провідних компаній, що займаються хмарною інфраструктурою, як-от Digital Ocean, Google Cloud, Linode, AWS тощо. Ви точно знаєте характеристики продуктивності сервера та відповідно масштабуєтеся.

Cloudways підтримує SSD-хостинг, ефективну технологію кешу та корпоративну CDN Cloudflare, щоб надати вашій аудиторії оптимальний досвід роботи в Інтернеті.

Крім того, ви отримуєте встановлення SSL одним натисканням, безкоштовну міграцію, проміжне розміщення, веб-брандмауери, автоматичне резервне копіювання, SSH і SFTP тощо для безпечного хостингу Concrete CMS.

Крім того, функції автоматичного відновлення вирішують більшість проблем із сервером, а список дозволених IP-адрес забезпечує доступ до сервера лише авторизованому персоналу.

Cloudways також надає рольовий доступ до членів вашої команди, безкоштовну пробну версію та цілодобову підтримку клієнтів. Нарешті, немає жодних довгострокових контрактів, і ви платите за користуванням для повного спокою.

Висновок

Я сподіваюся, що до цього часу ви вже краще розумієте Concrete CMS, яка може стати життєздатним варіантом для вашого сайту.

І якщо ви хочете використовувати його як свою наступну CMS, виберіть будь-якого з хостинг-провайдерів, які я обговорював, оскільки я ретельно підготував цей список для вибору, який полегшить вам прийняття рішення.