Огляд гарнітур віртуальної реальності VR Shinecon

Categories:

Гарнітури віртуальної реальності повільно виходять на основний ринок. Менші, дешевші набори у вигляді Google Cardboard вже деякий час випускаються, і в 2015 році довгоочікуваний Oculus Rift був проданий за колосальні 600 доларів. Набір працює на високому рівні ринку гарнітур VR, що вимагає від користувачів комп’ютера з найновішим обладнанням. Між Google Cardboard і Oculus Rift наразі доступна незліченна кількість гарнітур VR для тих, хто хоче насолоджуватися грою VR або захоплюючим досвідом VR, не витрачаючи багато грошей, і VR Shinecon є одним дуже хорошим варіантом. Ми взяли гарнітуру для тестування, і ось наш огляд пристрою.

VR Shinecon важить 1,1 фунта, і для його живлення потрібен iPhone або телефон Android. Вони коштують 35 доларів на Amazon, як їх продає Elegiant. Гарнітура буде працювати з телефоном з екраном 3,5 – 6,0 дюймів. Пристрій не має вбудованих динаміків, однак ви можете легко підключити навушники до телефону з чудовими результатами. Пристрій не має жодних кнопок «дій», кнопок натискання на екран і не поставляється з ігровим контролером. Усе це обмежує ігри, у які ви зможете грати за допомогою гарнітури, а також виключає деякі ігри Google Cardboard.

  Як автоматично відкривати посилання в Chrome на iPhone та iPad

Налаштування

Налаштування гарнітури передбачає лише видалення невеликих пластикових плівок з об’єктива. Посібник додається з інструкціями щодо встановлення телефону та регулювання відстані зіниць та об’єктів. Вам потрібно знати, де розташовані колеса для обох, але ви зможете налаштувати їх самостійно, лише коли у вас буде готова гра чи програма для гри на вашому телефоні.

Пристрій має м’які регульовані шкіряні ремені, які слід відрегулювати відповідно до розміру голови. Вони відкриваються/закриваються на липучці і можуть використовуватися для регулювання гарнітури на меншій або більшій голові.

Коригування фокусу

Гарнітура має два типи регулювання фокусу; коригування зіниці та відстань об’єкта. Коригування зіниці відноситься до відстані між очима. Хоча різниця між людьми може бути дуже незначною, при перегляді екрана на такій близькості, як у гарнітурі, невелика різниця матиме значний вплив. Регулювання відстані від колеса у верхній частині пристрою ідеально вирівнює зображення

  4 безкоштовні інструменти для створення високоякісних анімованих GIF-файлів

Друге регулювання фокуса – це відстань до об’єкта. Це керується двома ручками з обох боків набору. Відстань до об’єкта буде збільшуватися або зменшуватися, наскільки «близько» знаходиться екран вашого телефону. Це дозволяє краще сфокусувати екран.

Компенсація короткозорості

Гарнітура може компенсувати будь-кого з короткозорістю (короткозорістю) до шести градусів, що є межею для тяжкої короткозорості та, ймовірно, охопить більшість користувачів із вадами зору. Для тих, у кого більше число, краще використовувати контактні лінзи, оскільки окуляри не дуже добре сидять всередині гарнітури.

Гра

Якщо не брати до уваги апаратні та візуальні налаштування, важливе питання будь-якої гарнітури VR полягає в тому, наскільки добре вона відстежує ваші рухи та наскільки гарний огляд. Пристрій не має власних датчиків і повністю покладається на датчики вашого телефону, щоб надати вам незабутні враження. Поле зору дещо бракує, але все ще підходить для тих, хто хоче випробувати програми та ігри VR на чомусь, що трохи надійніше, ніж Google Cardboard.

  Рекомендації щодо добре виконаної роботи

Висновок

Гарнітура досить непогана за 35 доларів. Ми можемо сподіватися, що майбутні моделі забезпечать краще поле зору, але це добре працює. Він міцний і зручний у носінні. Якщо ви не отримуєте Oculus, це досить хороша і дуже розумна альтернатива.

Ви можете знайти та придбати VR Shinecon на Amazon.