Обмін візитними картками в цифровому форматі з Mobilo

| | 0 Comments| 12:25 PM
Categories:

Паперові візитні картки були стандартним способом обміну контактною інформацією протягом десятиліть. Вони дорогі та незручні, шкідливі для навколишнього середовища, і більшість із них потрапляють у смітник разом із вашою контактною інформацією з невеликим або зовсім відсутнім шансом знову відкрити цю перспективу.

Дослідження показали, що понад 550 000 дерев щорічно вирубують для виготовлення паперових візиток, і компанії витрачають 200 тис. доларів на рік на 1000 співробітників. Враховуючи ці фактори, традиційні паперові візитні картки погано інтегруються в цифровий маркетинг, навколишнє середовище та економіку, що розвивається.

Цифрові візитні картки не тільки вирішують ці проблеми, але й покращують спілкування, і сьогодні передові технології зробили ці картки набагато більше, ніж інструменти обміну контактами.

Цифрові картки є економічно ефективними, простими у використанні та екологічно чистими, і вони містять велику кількість інформації та контактних даних у телефоні вашого потенційного клієнта, збільшуючи ймовірність того, що вони запам’ятають вас, зв’яжуться з вами та, ймовірно, перетворяться та стати вашою бізнес перспективою.

Вони дають вам швидкий, простий і легкий спосіб обміну інформацією, і вони працюють, оскільки 7 із 10 компаній кажуть, що їхні цифрові візитні картки значно впливають на роботу в мережі, а продажі зросли на 2,5% на кожні 2000 розданих візитних карток.

Крім того, із розвитком смартфонів і цифрових технологій розумні/цифрові візитні картки варто мати при собі, і вони розширюють ваші бізнес-можливості.

Розумні/цифрові візитні картки пропонують зручність обміну та отримання контактів і можливість легкого оновлення інформації. Завдяки застосуванню новітніх технологій штучного інтелекту та інтеграції інструментів CRM ці нові цифрові візитні картки стали активом для сучасних компаній будь-якого розміру та сфери діяльності.

Мобіло

Мобіло є одним із піонерів та ефективних постачальників рішень для інтелектуальних/цифрових візитних карток для обміну контактними даними, одночасно надаючи набір потужних функцій, які перетворюють візитні картки від 2D-об’єктів до інтерактивних інструментів для керування потенційними клієнтами та командами.

На сьогоднішній день Mobilo допомогла залучити понад 25 000 компаній і команд з незліченних галузей до їх мережі цифрових візиток. Від міжнародних банків до малих будівельних компаній, усі типи організацій виграли від їх легкого способу залишатися на зв’язку.

Це найбільш використовувана професійна мережева платформа в усьому світі, яка обслуговує мільйони людей, незалежно від того, наскільки великою чи малою є їхня команда чи компанія, підключаючись офлайн та онлайн за допомогою сучасного підходу, використовуючи інноваційні технології, доступні у вашому розпорядженні понад 200 країни.

Mobilo пропонує чотири настроювані та прості у використанні режими, які допоможуть вам керувати цифровою присутністю.

 • Візитна картка: візитна картка дозволяє вам легко ділитися своєю контактною інформацією та посиланнями на всі свої канали соціальних мереж з будь-ким. Швидко торкніться картки на телефоні або запропонуйте QR-код для швидкого отримання.
 • Цільова сторінка: для ще більшого розширеного рекламного досвіду є цільова сторінка з настроюваним доповненням пакету команд. Ви можете створити персоналізовану цільову сторінку з настроюваними параметрами, щоб створити брендований дім для всієї вашої інформації та облікових записів у соціальних мережах в одному місці.
 • Посилання на будь-яку URL-адресу: ви можете створити посилання, щоб направляти людей безпосередньо на ваш веб-сайт, або посилатися на колоди продажів, презентації тощо, щоб продемонструвати свій вміст.
 • Генерація потенційних клієнтів: це один із чотирьох унікальних режимів, включених у кожну смарт-візитну картку Mobilo. Mobilo Card пропонує найкраще мережеве рішення та рішення для генерації потенційних клієнтів завдяки використанню передової технології для двостороннього обміну контактними даними. Інтелектуальні візитні картки Mobilo використовують технологію RFID для забезпечення процесів генерації потенційних клієнтів. Система схожа на Apple Pay, але зосереджена на обміні інформацією та зборі даних клієнтів замість обробки платежів.
  Гідна альтернатива Google Analytics?

Коли ви торкаєтеся своєю карткою Mobilo до смартфону в налаштуваннях «генерування потенційних клієнтів», з’являється спеціальна форма, яку потенційні клієнти можуть заповнити своєю особистою інформацією. Він фіксує необхідні деталі від потенційних клієнтів і надсилає їм текстове повідомлення з вбудованим гіперпосиланням, яке дозволяє автоматично заповнювати їхні дані у ваш список контактів.

Крім того, у вас є доступ до понад 5000 програм для інтеграції, а також до інструментів автоматизації ChatGPT AI для подальших дій. Mobilo пропонує інноваційне рішення для візитних карток, яке виводить ваші особисті зусилля із залучення потенційних клієнтів на новий рівень.

Ці чотири режими дають користувачам ідеальний інструмент для швидкого створення унікальних цифрових профілів. За допомогою одного простого натискання ви можете створити картку контакту, яка швидко поширить інформацію про ваш бізнес у всіх соціальних каналах і надішле потенційних клієнтів прямо в програми для подальшої обробки.

Картки Mobilo спрощують бездротовий обмін бізнес-інформацією. На додаток до передової технології чіпів, яка допомагає швидко передавати контактні дані простим дотиком картки на будь-якому пристрої, сумісному з NFC, він пропонує інноваційні QR-коди, які забезпечують сумісність на всіх смартфонах, не турбуючись про вимоги до апаратного забезпечення чи витрати додаткові гроші на оновлення ваших телефонів.

Ви можете просто відсканувати наданий код, і ваша контактна інформація буде надано автоматично, що заощадить час і клопоти для всіх учасників.

Мобільні команди

Іншим критичним аспектом розвитку компанії є продуктивність команди співробітників. Враховуючи цей фактор, Mobilo є першою компанією, яка запровадила доступ до команд для своєї універсальної платформи цифрових візитних карток для посилення мережевих зусиль. Його панель керування дає змогу легко керувати членами команди та картками в одному єдиному інструменті та синхронізувати профілі по всій дошці.

Організації або вище керівництво можуть навіть відстежувати показники продуктивності для окремих або колективних точок даних, одночасно відстежуючи прогрес кожного члена в межах своїх відповідних груп, відділів або місць розташування.

Деякі з основних функцій Mobilo для Teams включають:

 • Контролюйте та керуйте своєю командою: вимірювайте, відстежуйте та керуйте показниками ефективності вашої команди за допомогою панелі керування адміністратора, доступної на єдиній платформі. Ви можете керувати профілями користувачів, синхронізуючи, заповнюючи або блокуючи профілі кожного учасника, упорядковані за групами, відділами чи місцями. Відстежуйте індивідуальні або командні дані, щоб допомогти вам порівняти прогрес, щоб усі учасники отримували рекомендації щодо успіху в реальному часі.
 • Продажі: Mobilo Teams допомагає компаніям автоматизувати процес продажів за допомогою чотирьох унікальних режимів продажів, гарантуючи, що подальші дії не будуть пропущені, і ефективне введення даних CRM.
 • Маркетинг: Mobilo Teams надає індивідуальні персоналізовані рішення для ефективної маркетингової стратегії, зосередженої на вашому бренді. Завдяки інтуїтивно зрозумілій аналітиці та можливостям відстеження даних платформа Team допомагає вам вимірювати рентабельність інвестицій у події та мережу та розгортати єдиний брендинг на всіх каналах.
 • HR: забезпечує ефективне HR-рішення, що дозволяє легко контролювати дозволи співробітників, переказні картки та адаптацію за допомогою інтеграції одним клацанням миші до вашої існуючої системи управління персоналом, автоматизує адаптацію, синхронізує профілі співробітників і полегшує відключення для ефективного управління персоналом.
 • Безпека: Mobilo Teams забезпечує неперевершені дані та безпеку за допомогою 256-бітного шифрування AES, гарантуючи, що ваш бізнес ніколи не хвилюватиметься про безпеку своєї конфіденційної інформації. А його глобальна доставка контенту забезпечує безперебійну роботу користувачів у всьому світі.
  Як малювати онлайн за допомогою програми Google Chrome Canvas

Стильні цифрові візитки Mobilo пропонують революційний спосіб спілкуватися з людьми та справляти вражаюче перше враження. Замість того, щоб роздавати звичайні паперові картки, тепер ви можете натиснути картку Mobilo на телефон свого потенційного клієнта, щоб одночасно поділитися всією необхідною інформацією – від контактних даних і профілів у соціальних мережах до сторінок портфоліо чи продуктів і послуг – надаючи їм багато способів щоб дотягнутися до вас.

Розумна візитна картка Mobilo допомагає вам виділитися серед інших професіоналів, створюючи зв’язки, які враховуються завдяки унікальним технологічним рішенням, і створює ймовірність покращення ваших потенційних клієнтів або бізнесу.

Деякі з найкращих світових організацій використовують Mobilo, як-от L’Oréal, Saudi Aramco, SAMSUNG, TOYOTA, RedBull, AstraZeneca тощо.

Давайте розглянемо деякі основні функції візитної картки Mobilo

 • Підключення одним дотиком: дозволяє швидко та легко ділитися контактними даними через вбудований чіп NFC, що дозволяє безконтактно ділитися, торкаючись карти на смартфоні. Для старіших пристроїв без датчиків NFC також доступне сканування QR-коду за допомогою камери. Він підтримує як телефони Android, так і iOS.
 • Вичерпна аналітична інформація: розраховуйте рентабельність інвестицій у мережу, відстежуйте індивідуальні дії та автоматизуйте подальші дії для ефективного маркетингу. Крім того, є можливість легко переглядати минулі дії, щоб визначити, що найкраще підходить для потреб оптимізації вашого бізнесу.
 • Mobilo Teams: Mobilo Teams — це комплексна платформа для компаній, яка дозволяє оптимізувати свої внутрішні процеси за допомогою надійних засобів адміністратора, управління власністю, а також функцій автоматизації та інтеграції. Він легко інтегрується з HR-системами та CRM, тож ви можете автоматично надсилати потенційних клієнтів/контакти, швидко розширювати список розсилки та укладати більше угод за менший час.
 • Офлайн-підключення: Mobilo допомагає компаніям будь-якого розміру отримати перевагу за допомогою новітньої технології NFC, зменшуючи залежність від паперу та скорочуючи витрати. Mobilo дозволяє безпечно ділитися своєю контактною інформацією, не турбуючись про марну витрату ресурсів або вигляд застарілої. Допомога Mobilo гарантує, що кожен потенційний клієнт, клієнт і партнер буде вражений вашими навичками роботи в мережі.
 • Онлайн-з’єднання: його зручна платформа дозволяє швидко перемикатися між режимами для зручності, надаючи вашій команді єдині підписи електронної пошти, які містять QR-коди, тож кожен може зберігати те, що ділиться під час дзвінків, яке зникає після завершення.
 • Простий у користуванні додаток надає вам доступ до всіх функцій на вашому пристрої, не потребуючи гаманця. Маючи під рукою повний контроль, ви можете швидко перемикатися між режимами залежно від того, які події виникатимуть у вашому дні, і встановлюйте автоматичні сповіщення, щоб нічого не проскочило.
 • QR-код нового покоління, який можна повністю налаштувати відповідно до вашого бренду за кольором, формою та логотипом
  10 m.2 NVMe SSD, який вам слід перевірити на блискавичну продуктивність

Окрім усіх цих функцій і новітніх технологій, які пропонує Mobilo, він садить дерево за кожну продану дерев’яну картку. Хіба це не значний крок до корпоративної соціальної відповідальності?

Отже, якщо ви шукаєте сучасний та інноваційний спосіб зв’язатися з людьми у світі бізнесу, у цьому випадку Mobilo може задовольнити більшість ваших вимог і покращити роботу в мережі, що призведе до кращих результатів у продажах і маркетингу.

Мобільні картки

Mobilo надає найвищу якість, спеціально розроблені чотири картки преміум-класу: їх класична картка виготовлена ​​з міцного пластику, який підлягає повторній переробці, що забезпечує довговічність, або виберіть варіант з екологічно чистого дерева берези (світлий) або Sapele (темний). Привертайте увагу за допомогою серії листівок із металевої нержавіючої сталі з лазерним гравіюванням, доступних у чорному, золотому та сріблястому кольорах.

Mobilo пропонує низку зручних і безпечних плат преміум-класу для легких з’єднань, включаючи брелок NFC для кріплення до ключів і стильну смарт-кнопку NFC для телефонів. Користувачі можуть насолоджуватися безпрецедентною безпекою в будь-якій ситуації з картками Mobilo. Його цінова структура досить адаптивна та підходить для компаній будь-якого розміру та сектору.

Підводячи підсумок, Mobilo Card — це міжнародний постачальник цифрових візитних карток, що базується в Нью-Йорку, США. Маючи офіси в Австралії та Нідерландах, Mobilo пропонує своїм клієнтам глобальне охоплення та підтримку.

Їх рішення для підключення одним натисканням спрощує бездротовий обмін контактною інформацією за допомогою технології NFC між телефонами або планшетами. Ви можете будь-коли легко оновити свої дані; він автоматично з’явиться на пристрої одержувача, дозволяючи вам залишатися на зв’язку з будь-ким у всьому світі з будь-якого місця та в будь-який час, не потребуючи знову фізичної візитної картки.