Обміняйтеся натхненними привітаннями з новим додатком Аарона Пола

Ви можете згадати програму під назвою Yo, яка вийшла деякий час тому, і не тільки була дуже популярною, але й зібрала значну суму грошей у фінансуванні. Це також викликало у багатьох людей питання, що щойно сталося. Щоб програма для текстових повідомлень виділилася сьогодні, їй потрібно багато зробити. Простір обміну повідомленнями дуже насичений, і тому, хто хоче пробитися на ринок, знадобиться значна перевага. Знайомтесь, YB, це програма для обміну повідомленнями з печаткою схвалення від Аарона Пола, вашого улюбленого кухаря з метамфетану (будь ласка, ніколи не вживайте наркотики. Це того не варте). Він не замінює ваш стандартний додаток для обміну повідомленнями; натомість ваші друзі реєструються в службі, додають вас та інших, а також надсилають та отримують повідомлення, які надає програма. Додаток безкоштовний і постачається з чотирма різними варіантами фрази «Yo Bit*h». Ви можете оновити, щоб отримати більше привітань.

  Як усунути неполадки з веб-сторінками, які не завантажуються

YB, оскільки безкоштовна програма постачається з обмеженою кількістю повідомлень для надсилання, тому це радше веселе, але дороге заняття, яке впливає на вашу відданість Breaking Bad. Зареєструйтеся, щоб користуватися додатком; Ви виберете ім’я користувача, пароль, і вам потрібно буде ввести свій номер телефону. Додаток обіцяє, що номер не зберігається, і ви повинні йому довіряти, тому що Джессі Пінкман вам щось обіцяє. Після реєстрації натисніть кнопку плюс у верхньому правому куті екрана, щоб додати контакт. Контакти не додаються з програми Контакти. У YB контактами є інші користувачі програми, яких ви додали як друзів. Запросіть друга або додайте його, якщо знаєте його ім’я користувача.

  Що таке Microsoft – WPD

Проведіть пальцем праворуч по імені контакту після їх додавання та натисніть повідомлення за замовчуванням Yo, B*TCH, щоб прокрутити інші варіанти, виберіть той, який вам подобається, і торкніться «Надіслати». Ви можете оновити або купити більше привітань, відкривши панель навігації та натиснувши Greetings Pack. Пакети розділені за типом повідомлень, тому ви можете придбати пакети для привітання або відправки повсякденних повідомлень. Я скажу, що кожен пакет коштує $0,99, і це додає до дорогих способів спілкування з друзями. Аарон Пол і, що ще важливіше, розробники програми, а також маркетингова команда повинні розуміти, що більшість користувачів не є кухарями, які заробляють багато грошей (будь ласка, ніколи не вживайте наркотики).

  Як використовувати свій смартфон як пульт дистанційного керування Amazon Fire TV

Додаток дуже приємний для тих, хто любить Breaking Bad, дизайн добре виконаний, і я навіть не сержуся, що мені потрібно зареєструватися, щоб використовувати його. Пакети привітань та їх ціни є справжньою проблемою, яку потрібно швидко виправити.

Встановіть YB із App Store