Обмежте доступ до програм і функціональність пристрою за допомогою PIN-коду

| | 0 Comments| 6:49 PM
Categories:

Як часто ви даєте друзям свій телефон, щоб показати їм смішну картинку? Якщо у вас є діти, імовірно, вони знають ваш пароль або PIN-код. Я завжди вважав за краще використовувати PIN-код перед паролем, тому що він швидше вводиться, але, очевидно, менш безпечний, але факт полягає в тому, що незалежно від того, чи використовуєте ви PIN-код або пароль, будь-хто, хто достатньо рішучий, зрозуміє це, просто спостерігаючи за тим, як ви його вводите кілька разів. Guest Locker Smart Security — це програма для Android вартістю 1,99 доларів США в магазині Google Play, яка дозволяє створити два PIN-коди/паролі, кожен з яких блокує різні програми на вашому телефоні. По суті, ви створюєте PIN-код для себе як адміністратора пристрою та другий PIN-код для гостя. Ви вибираєте, до яких файлів і програм має доступ обліковий запис гостя. Додаток робить це так, що користувач не усвідомлює, що у вас є додатковий захист на вашому телефоні, і думає, що має повний доступ до всього. Для запуску програми не потрібен дозвіл root.

  Як зробити зображення прозорим у Microsoft PowerPoint

Коли ви запускаєте Smart Security Guest Locker, він попросить вас налаштувати PIN-код адміністратора та гостя. Крім того, ви можете встановити власне таємне запитання, щоб допомогти вам відновити PIN-код, якщо ви його забудете. Програма підключається до облікового запису Google на вашому пристрої і дозволить відновити з нього забутий PIN-код.

Після того, як ви налаштуєте PIN-код, вам потрібно буде надати програмі різні права, щоб вона могла виконувати свою роботу. Ці права включають встановлення Smart Security Guest Locker як екрана блокування за замовчуванням і програми запуску для вашого пристрою. Він також замінює власний пароль пристрою серед іншого.

  Як використовувати наклейки Memoji на iPhone та iPad

Після того, як усі дозволи будуть надані та паролі/PIN-коди належним чином встановлені, ви можете переходити до вибору того, що ви хочете приховати. Гостьовий Locker Smart Security дозволяє блокувати дзвінки, SMS і MMS в обліковому записі гостя. Ви також можете приховати контакти та фотографії, а також програми. Додаток може блокувати доступ до основної програми набору номера, але для таких програм, як Skype, вам доведеться приховати їх для облікового запису гостя, якщо ви не хочете, щоб ваші дзвінки надходили або дзвінки з нього здійснювалися з облікового запису гостя. .

Коли ви заблокуєте свій пристрій, вам буде запропоновано ввести PIN-код, щоб розблокувати його. Якщо ви введете PIN-код адміністратора, пристрій розблокується з повним доступом для вас. Якщо ви введете PIN-код гостя, пристрій розблокується з усіма обмеженнями. У підсумку ви отримуєте безпечний пристрій, яким ви можете поділитися з ким завгодно. Що стосується інтерфейсу, програма чудова, і вона справді виконує обіцянку, що ніхто не може сказати, заблокували ви пристрій чи ні. Сама концепція досить непогана, оскільки ми використовуємо гостьові облікові записи для надання обмеженого доступу гостям або дітям на наших комп’ютерах. Немає причин, чому та сама концепція не може працювати тут, особливо враховуючи, наскільки добре це виконано.

  Що таке SD Express і наскільки він швидше?

Установіть Гостьовий Locker Smart Security з магазину Google Play