Ні, розумні лічильники не небезпечні для вашого здоров’я

Categories:

Перш ніж вирушити на пошуки розумних лічильників, вам потрібно почути щось дуже важливе: розумні лічильники, як і будь-який інший пристрій, що випромінює радіочастотне випромінювання, не становлять ризику для вашого здоров’я.

Зараз в Інтернеті багато галасу про небезпеку розумних лічильників. Люди стверджують, що, оскільки розумні лічильники використовують радіочастоти, вони можуть викликати рак, тривогу, безсоння та інші ускладнення. Це не просто нешкідливі інтернет-змови; є фактичні протести проти загальнодержавного впровадження розумних лічильників, а протестувальники називають своє здоров’я головною проблемою. Але що таке розумні лічильники, як вони працюють і чому радіочастотне випромінювання нешкідливе?

Розумні лічильники — це рації, які вимірюють споживання енергії

Розумні лічильники – це цифрові пристрої, які використовуються для вимірювання споживання енергії у вашому домі. Вони точно вимірюють ваше споживання кіловат-години електроенергії та використовують бездротову радіочастотну (RF) технологію, щоб повідомляти комунальне підприємство про ваше споживання енергії в режимі реального часу. Це та частина, яку люди вважають небезпечною — радіочастоти. Але ми дійдемо до цього за секунду.

Електролічильники, як розумні, так і тупі, вимірюють кількість електроенергії, яку ви використовуєте, у кіловат-годинах. Зазвичай вони встановлюються за межами вашого будинку, але, як ви, напевно, можете здогадатися, вони підключені до мережі вашої будівлі.

Старі механічні лічильники вимірюють споживання енергії за допомогою двох металевих провідників і алюмінієвої пластини. Два провідники використовують електрику, яка проходить через ваш будинок, щоб утворити електромагнітне поле (вид випромінювання), яке спричиняє обертання алюмінієвої пластини. Тарілка обертається швидше, якщо ви використовуєте більше електроенергії, і повільніше, якщо ви споживаєте менше електроенергії. Коли пластина обертається, вона обертає шестерні на п’ятипанельному дисплеї, який називається індикатором, який повідомляє вам ваше споживання енергії в кіловат-годинах.

Розумні лічильники використовують датчики змінного струму для вимірювання напруги та сили струму в ланцюзі вашого будинку. Це точні цифрові датчики без рухомих частин, і вони не ризикують вийти з ладу через механічні дефекти або знос. На відміну від механічних лічильників, розумні лічильники повідомляють комунальне підприємство про споживання енергії через радіочастоту, що усуває потребу в агентах для перевірки лічильників і дозволяє комунальному підприємству переглядати ваше споживання енергії в режимі реального часу.

  Як виправити IME японської клавіатури, який не працює (повний посібник)

Не плутайте розумні лічильники з продуктами для моніторингу енергії, такими як Розум або Smappee. Це пристрої, які підключаються до вашої електричної панелі і дозволяють контролювати споживання енергії на телефоні або планшеті, а також вони розповідають, як ви можете заощадити гроші на рахунку за електроенергію.

Що таке велика справа?

Багато людей поширюють міф про те, що радіочастотне випромінювання від розумних лічильників викликає рак, безсоння, занепокоєння та безліч інших проблем зі здоров’ям. Але розумні лічильники встановили в американських будинках з 2006 року, і за даними Управління енергетичної інформації США, майже половина У всіх американських будинках є розумний лічильник. Звідки ця дезінформація і чому вона така раптова?

Ну, деякі американці були стурбовані розумними лічильниками коли вони були вперше представлені у 2006 році, але з часом ці побоювання почали зникати. Але Великобританія нещодавно почала загальнонаціональний перехід від механічних лічильників до розумних лічильників (які попередньо укомплектовані моніторами енергії, щасливі британці), і це викликало невелику суперечку.

Спочатку лише частина британців була стурбована тим, як розумні лічильники впливають на їхнє здоров’я. Але після того, як британські комунальні компанії опинилися в новинах для завищують рахунки людей за електроенергію і ігнорування виробничих дефектів у тисячах розумних лічильників «занепокоєння щодо здоров’я» розумних лічильників стало звичайною скаргою та гарячою темою для другосортних новинних сайтів, які хотіли швидко заробити. Люди хотіли мати причину ненавидіти розумні лічильники, тому неякісні інтернет-сайти почали стверджувати, що розумні лічильники викликають рак. І оскільки Інтернет є глобальним, ці безглузді занепокоєння знайшли свій шлях через Атлантику.

Але ці занепокоєння — повна нісенітниця. РЧ-випромінювання нешкідливо.

Низькочастотне випромінювання нешкідливо

Ми вже пояснили, чому Wi-Fi та інші радіочастотні програми не є небезпечними, але ми витратимо хвилину, щоб пояснити все ще раз. Це трохи складно, але якщо ви це знаєте іонізуюче випромінювання небезпечно, і це неіонізуюче випромінювання нешкідливий, тоді все буде добре.

  Переглядайте всі r/video як канал і пропускайте посилання [Web]

Небезпечне випромінювання, про яке ви чуєте в документальних фільмах про Чорнобиль і Годзіллу, — це іонізуюче випромінювання. Ці форми високочастотного випромінювання займають дальній кінець спектру випромінювання, і вони досить потужні, щоб позбавити атоми та молекули їхні електрони. Найпотужнішими формами іонізуючого випромінювання є гамма-промені та рентгенівські промені, і вони викликані міжядерним і внутрішньоядерним розпадом.

Чи спричинить ваш розумний лічильник будь-яку форму ядерного розпаду? Звичайно, ні. Ваш дім випарується.

Розумні лічильники працюють між Діапазони 902 МГц і 2,4 ГГц, тому вони класифікуються як радіочастоти, які займають найнижчий кінець спектра випромінювання. Радіочастоти неіонізують і абсолютно нешкідливі. Вони менш потужні, ніж інфрачервоне світло в пульті дистанційного керування телевізора, або ультрафіолетові частоти, які ви всмоктуєте на пляжі, щоб отримати корявий засмаг.

Не вірите мені? Найпотужніші маршрутизатори Wi-Fi працюють на а Діапазон 5,8 ГГц, що набагато вище будь-якого розумного лічильника. Прикладіть руку до маршрутизатора Wi-Fi і повідомте мені, якщо він стане гарячим.

Ця наука не є безперечною; це факт. Кожен американець, який жив протягом останніх 100 років, провів кожен день свого життя під ударом радіочастотного випромінювання, але тривалість життя продовжує зростати. Більше тестів були зроблені на безпеку радіочастот, ніж на хімічних речовинах у вашому килимі чи зубній пасті.

Як заробити гроші за допомогою онлайн-змови

Згідно з дослідженням Управління енергетичної інформації США у 2011 році, проблеми зі здоров’ям є одна з провідних причин скасування або відкладення встановлення розумного лічильника. Це нешкідливий симптом дуже серйозної проблеми. Інтернет насичений дезінформацією, і це впливає на реальний світ.

У письменницькому бізнесі ми маємо так звану «нішу». Ніша – це те, що виділяє веб-сайт або письменника з натовпу, це те, що надає авторитету в онлайн-спільноті, і це те, що приносить гроші. На жаль, навіть якщо веб-сайт створює якісний контент у певній ніші, важко залучити трафік.

Але якщо ви будуєте свій бізнес навколо змов, то створити нішу і отримати прибуток дуже легко. Письмове слово має певну кількість авторитету, і якщо ви підняли великий галас навколо чогось, про що пересічна людина не знає багато (наприклад, низькочастотне випромінювання), то є хороший шанс, що люди повірять у що ви говорите , особливо якщо ви скажете їм, що їхнє здоров’я під загрозою.

  Як налаштувати панель справ у Outlook

Хочете заробити на онлайн-змові? Ось короткий посібник:

Знайдіть щось звичайне, але таємниче, і прикидайтеся, що це смертельне. Не має значення, чи наука проти вас, тому що люди не вірять науці.
Розвивайте почуття спільноти. Люди будуть підживлювати один одного, щоб зробити свої переконання більш дійсними.
Легкі для читання відгуки коштують більше мільйона наукових праць. Але якщо ви можете знайти напівготову наукову статтю або застаріле дослідження, то вам варто скористатися нею.
Спробуйте потрапити в новини. Вони теж хочуть заробляти гроші.
Придумайте заклик до зброї. Коли люди публічно протестують проти чогось, вони рідше прислухаються до протилежних поглядів.
Переконуйте людей, що вони перебувають у спільноті «правди» і що вони борються проти потужної змови.
Звинувачувати владу. Люди ненавидять владу.
Зручно ігнорувати логічну еквівалентність. У разі розумних лічильників ви повинні запропонувати людям використовувати механічні лічильники, навіть якщо механічні лічильники виробляють електромагнітне випромінювання.
Приєднайтеся до інших конспірологічних спільнот. Ваші підписники можуть збігатися.

Будь-який веб-сайт або публікація в блозі відгуків, яка стверджує про ваше здоров’я, робить це заради прибутку. Вони роблять це не тому, що піклуються про вас, і не тому, що хочуть врятувати дітей; вони роблять це, тому що кожен клік на їхньому веб-сайті приносить певну форму доходу від реклами.

Радіочастоти від розумного лічильника не вб’ють вас, але віра всьому, що ви читаєте в Інтернеті, може змусити вас приймати дурні рішення щодо свого здоров’я. Завжди дивіться, звідки веб-сайт отримує інформацію, і намагайтеся зважити речі з точки зору доказів, а не спекуляцій.

Джерела: FPL