Нові функції OpenAI і Google Duet AI для легких занять

Categories:

Привіт гіки! 🙋Сьогодні ми підготували для вас такі оновлення! 📣

OpenAI розгортає плагіни та доступ до веб-перегляду для користувачів ChatGPT Plus

Згідно з останніми оновленнями OpenAI, користувачі ChatGPT Plus незабаром отримають доступ до Інтернету та підтримку понад 70 плагінів сторонніх розробників, що дозволить їм досліджувати Інтернет і отримувати доступ до онлайн-ресурсів швидко та зручно, що принесе користь науковцям, авторам і шукачам інформації.

  Як обійти обмеження Wi-Fi у школі (робочі рішення на 2020 рік)

Щоб інтегрувати сторонні плагіни:

  • Відвідайте https://chat.openai.com/
  • Виберіть Плагіни в перемикачі моделей.
  • Перейдіть до спадного списку плагінів.
  • Виберіть Plugin Store, щоб установити та активувати потрібні плагіни.

Щоб увімкнути бета-функції, відкрийте «Профіль і налаштування» та виберіть «Бета-функції». Нова бета-версія ChatGPT включає функції перегляду веб-сторінок і плагінів. Тепер ChatGPT може переглядати Інтернет і використовувати плагіни сторонніх розробників, щоб відповідати на останні теми та запитання, пов’язані з подіями.

Очікується, що OpenAI представить ці нові функції в ChatGPT Plus протягом наступного тижня. Очікується, що оновлення порадує користувачів і залучить їх на платформу.

«ChatGPT Plus переходить з альфа-версії на бета-версію, що відображає значний прогрес у розробці команди OpenAI».

  10 найкращих інструментів і шаблонів календаря в соціальних мережах

Google I/O представляє Duet AI для легкого створення електронних листів і документів

Duet AI від Google пропонує різноманітні генеративні технології AI для продуктивних програм. Duet AI для Gmail і Документів створює документи електронної пошти та текстові документи на основі коротких текстових підказок. Допомога в написанні, генерація зображень і автоматичне генерування підсумків зустрічі – це лише кілька прикладів.

Удосконаливши Smart Compose, Google включив нову функцію «Допоможіть мені написати» в Gmail для мобільних пристроїв. Користувачі можуть покластися на те, що Google створюватиме електронні листи чи документи для обробки текстів, надаючи текстові інструкції. – Сундар Пічаї продемонстрував функцію «Допоможи мені написати», яка генерує прості та докладні відповіді на повідомлення служби підтримки клієнтів.

  Корисні сценарії адміністрування WebSphere Application Server

На основі пропозицій текстові підказки можуть створювати електронні таблиці в Google Таблицях і графіку в Google Презентаціях.

Ці функції підкреслюють генеративні можливості штучного інтелекту, які вносять творчий компонент у машинне навчання.

Корпорація Майкрософт застосувала подібний підхід до Microsoft 365 Copilot, свого інструменту підвищення продуктивності за допомогою ШІ.

Зацікавлені користувачі повинні зареєструватися в Workspace Labs і приєднатися до списку очікування, щоб використовувати ці нові можливості.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте категорію «Останні технології».