Нові функції OpenAI і Google Duet AI для легких занять

Привіт гіки! 🙋Сьогодні ми підготували для вас такі оновлення! 📣

OpenAI розгортає плагіни та доступ до веб-перегляду для користувачів ChatGPT Plus

Згідно з останніми оновленнями OpenAI, користувачі ChatGPT Plus незабаром отримають доступ до Інтернету та підтримку понад 70 плагінів сторонніх розробників, що дозволить їм досліджувати Інтернет і отримувати доступ до онлайн-ресурсів швидко та зручно, що принесе користь науковцям, авторам і шукачам інформації.

Щоб інтегрувати сторонні плагіни:

  • Відвідайте https://chat.openai.com/
  • Виберіть Плагіни в перемикачі моделей.
  • Перейдіть до спадного списку плагінів.
  • Виберіть Plugin Store, щоб установити та активувати потрібні плагіни.

Щоб увімкнути бета-функції, відкрийте «Профіль і налаштування» та виберіть «Бета-функції». Нова бета-версія ChatGPT включає функції перегляду веб-сторінок і плагінів. Тепер ChatGPT може переглядати Інтернет і використовувати плагіни сторонніх розробників, щоб відповідати на останні теми та запитання, пов’язані з подіями.

  Як обійти обмеження Wi-Fi у школі (робочі рішення на 2020 рік)

Очікується, що OpenAI представить ці нові функції в ChatGPT Plus протягом наступного тижня. Очікується, що оновлення порадує користувачів і залучить їх на платформу.

«ChatGPT Plus переходить з альфа-версії на бета-версію, що відображає значний прогрес у розробці команди OpenAI».

Google I/O представляє Duet AI для легкого створення електронних листів і документів

Duet AI від Google пропонує різноманітні генеративні технології AI для продуктивних програм. Duet AI для Gmail і Документів створює документи електронної пошти та текстові документи на основі коротких текстових підказок. Допомога в написанні, генерація зображень і автоматичне генерування підсумків зустрічі – це лише кілька прикладів.

  10 найкращих інструментів і шаблонів календаря в соціальних мережах

Удосконаливши Smart Compose, Google включив нову функцію «Допоможіть мені написати» в Gmail для мобільних пристроїв. Користувачі можуть покластися на те, що Google створюватиме електронні листи чи документи для обробки текстів, надаючи текстові інструкції. – Сундар Пічаї продемонстрував функцію «Допоможи мені написати», яка генерує прості та докладні відповіді на повідомлення служби підтримки клієнтів.

На основі пропозицій текстові підказки можуть створювати електронні таблиці в Google Таблицях і графіку в Google Презентаціях.

Ці функції підкреслюють генеративні можливості штучного інтелекту, які вносять творчий компонент у машинне навчання.

Корпорація Майкрософт застосувала подібний підхід до Microsoft 365 Copilot, свого інструменту підвищення продуктивності за допомогою ШІ.

  Корисні сценарії адміністрування WebSphere Application Server

Зацікавлені користувачі повинні зареєструватися в Workspace Labs і приєднатися до списку очікування, щоб використовувати ці нові можливості.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте категорію «Останні технології».