Нові функції Firefox 41 для комп’ютера та Android

Firefox 41 став стабільним, і для кінцевих користувачів є чимало змін. оновлення містить звичайні виправлення безпеки та кілька нових речей для розробників, але найголовнішими є функції, які були запроваджені для кінцевих користувачів. Кілька версій тому Firefox представив Hello, вбудований інструмент для голосових і відеорозмов, і в ньому не було можливості миттєвого обміну повідомленнями для тих, хто може використовувати повільне з’єднання. У Firefox 41 параметр миттєвого повідомлення не був інтегрований у Firefox Hello. Крім того, користувачі можуть встановити зображення профілю для свого облікового запису Firefox. Його не буде видно ніде у браузері, якщо ви не перейдете на сторінку параметрів, але воно є і, ймовірно, допоможе користувачам на інших платформах і форумах Mozilla. Для Android; Менеджер входу дещо покращився. Користувачі можуть шукати та вибирати інформацію для входу, якщо вона не заповнюється автоматично, і вони можуть редагувати збережену інформацію для входу, якщо вона збережена неправильно. Нарешті, вводячи пошук у рядок пошуку, користувачі можуть на льоту вибрати, за допомогою якого сервісу вони хочуть шукати.

  Як видалити обліковий запис із програми Instagram для iPhone або Android

Робочий стіл Firefox

IM у Firefox Hello

Коли ви починаєте розмову в Firefox Hello, поле введення в самому низу дозволить вам надсилати текстові повідомлення, і вони з’являться під каналом живої камери. Інтерфейс користувача потребує роботи, і він, здається, трохи несправний, оскільки параметр миттєвого повідомлення не завжди з’являється, і вам потрібно вийти та повернутися до розмови, щоб отримати його назад.

Встановити зображення профілю Firefox

Натисніть значок гамбургера у верхньому правому куті вікна браузера Firefox і натисніть свій обліковий запис (або увійдіть, якщо ви не ввійшли). Натиснувши свій обліковий запис, ви перейдете до about:preferences#sync, де ви можете натиснути на порожню область зображення профілю та завантажити зображення, або зробити його за допомогою веб-камери, або імпортувати його з Gavatar. Ви зможете масштабувати та повертати зображення.

  Пошук зараз дозволяє шукати на вашому пристрої або в Інтернеті з будь-якого місця [Android]

Ось як він виглядає після налаштування;

Firefox Android

Пошук інформації для входу вручну

Це те, що існує в настільних браузерах протягом багатьох років, де ви можете на льоту вибирати, яку інформацію автозаповнення додати до поля. Це зручно, оскільки веб-сайтам часто не вдається правильно ідентифікувати поля форми, щоб браузери могли їх прочитати та заповнити. Це дає змогу вибрати з доступної інформації те, що ви хочете заповнити.

Виберіть пошуковий постачальник на панелі пошуку

Коли ви введете щось для пошуку в рядку пошуку, ви зможете побачити всі пошукові системи, які ви додали до Firefox, і, натиснувши одну з них, ваш пошуковий запит буде надіслано цьому постачальнику. Це простіше, ніж спочатку перейти до вибраного постачальника пошуку, а потім здійснити пошук.

  Як перетворити старий телефон Android на камеру безпеки

Звичайно, у цій версії є багато інших функцій, таких як функція гортання для закриття вкладок, відкритих у Firefox, але вона доступна лише на планшетах Android. Ви можете прочитати повні примітки до випуску Firefox для робочого столу і Firefox для Android щоб дізнатися більше.

Завантажте Firefox 41 для комп’ютера

Завантажте Firefox із магазину Google Play