Нові функції Firefox 35 для комп’ютера та Android

Categories:

Firefox 35 був доступний на каналі випуску вчора, і це не дуже велике оновлення. Найбільша функція цього оновлення — це інтерфейс, схожий на кімнату чату для Firefox Hello, який дозволяє вам поділитися посиланням і чекати, поки хтось приєднається до розмови. Це, безумовно, покращення функції. Нова версія також робить Firefox Marketplace доступнішим за допомогою нової кнопки. Основним доповненням для Android є те, що завантаження тепер можна відстежувати через менеджер завантажень Android, а на сторінку помилок мережі додано вікно пошуку. Є незначні інші покращення, які пропонуються для розробників, але нічого суттєвого.

Firefox – Робочий стіл

Чат Firefox Hello

Це не відродження чат-кімнат 1990-х років, але зміни позбавляються від того дуже дратівливого дзвінка, який слідував за запрошенням до чату. Інтерфейс набагато приємніший, і ви можете чекати, поки ваш одержувач приєднається до розмови. Як і раніше, ви все одно отримуєте сповіщення на робочому столі, коли хтось приймає та приєднується до вашої кімнати чату.

  Застосовуйте живі фільтри до камери під час фотографування [Android]

Кнопка Firefox Marketplace

Firefox 35 постачається з абсолютно новою кнопкою для швидшого доступу до ринку Firefox. Це гарна маленька ракета, яку вам потрібно витягнути й розмістити поруч із рядком URL у меню налаштування. Помітно, що Firefox тепер додає кнопки, позбувшись опцій текстового меню. Навіть меню налаштування, яке було представлено кількома версіями назад, має більш дружній графічний інтерфейс.

Вбудована підтримка H264 в OS X 10.6 і вище

H264 — це власний формат кодування відео для відтворення файлів MP4 (MPEG), і його вбудована підтримка була додана до Firefox для версій OS X, починаючи з 10.6 (це Snow Leopard, якщо вам цікаво) і вище.

  Як повернути ваш телефон Android до попередньої версії

Firefox Android

Панель пошуку на сторінці помилок мережі

Що стосується змін, то ця незначна і більше для зручності. Рядок пошуку тепер є частиною сторінки помилок мережі, хоча ви завжди можете використовувати рядок URL. У ньому добре те, що він автоматично заповнюється URL-адресою, яку ви не змогли отримати, і ви можете шукати її, натиснувши кнопку пошуку.

Менеджер завантажень Android

Ця функція насправді досить акуратна, але вона потребує роботи. Коли ви починаєте завантаження у Firefox, ви можете переглянути хід у центрі сповіщень. Ви також можете призупинити або скасувати завантаження, але під час тестування ми виявили, що призупинення означало, що вам доведеться його скасувати. Він ще не повністю готовий, але можливість перегляду прогресу завантаження досить непогана.

  Як редагувати ярлики на екрані блокування в Android 8

Ви можете прочитати примітки до випуску Android і Робочий стіл версії, щоб дізнатися про функції, про які ми не згадували.

Завантажте Firefox 35 для комп’ютера

Завантажте Firefox для Android