Нові функції Firefox 34 для комп’ютера та Android

Firefox 34 тепер доступний. Якщо оновлення ще не завантажено, перевірте його зараз. Firefox 34 більше покладається на сторону кінцевого користувача з точки зору нових функцій. Версія Android не володіє особливостями ні для розробників, ні для кінцевих користувачів, єдиним важливим є дзеркальне відображення Chromecast. Найцікавішою функцією у Fiefox 34 є Firefox Hello, новий спосіб обміну приватними повідомленнями, як аудіо, так і відео, хоча функція все ще знаходиться на стадії бета-тестування. Іншими важливими функціями є новий перемикач тем і спосіб виправити помилку «Пожежа». fox вже працює», проблема, з якою користувачі іноді стикаються.

Робочий стіл

Firefox Привіт

Функцію можна активувати зі сторінки «Налаштування». Натисніть значок гамбургера у верхньому правому куті, і ви побачите спливаючу підказку з підписом «Привіт». Натисніть його, щоб почати бесіду. Якщо ви не бачите цього параметра, перейдіть до about:config і змініть значення рядка loop.throttled на «false», двічі клацнувши. Це має отримати опцію, яка з’явиться на сторінці Налаштування.

  Встановіть таймер, щоб вимкнути пристрій і вимкнути музику [Android]

Натисніть значок і поділіться посиланням з ким, з ким ви хочете поспілкуватися. Користувачеві необов’язково використовувати Firefox. Firefox Hello підтримує відео- та аудіочат.

Перемикання тем

На сторінці “Налаштування” тепер є швидкий перемикач тем. Коли ви наведете курсор миші на тему, ви зможете побачити її попередній перегляд у поточному вікні.

Firefox уже працює – Виправити

Це нова функція, яка вирішує стару проблему. Часто Firefox продовжує працювати як процес, коли ми його закриваємо, і знову запустити його стає проблемою. Хоча я особисто стикався з цією проблемою кілька разів, вона ніколи не була настільки сильною, щоб завадити мені використовувати Firefox, але мені, очевидно, було простіше, ніж у більшості користувачів, тому ця функція потрібна.

  Як створити резервну копію фотографій і відео Android у хмару

Менеджер додатків замінено на WebIDE

Єдина особливість, яка заслуговує на увагу розробників, полягає в тому, що Менеджер додатків був замінений новою функцією під назвою WebIDE. До нього можна отримати доступ з параметрів розробника. Ви можете використовувати його для створення, редагування та тестування веб-програм у Firefox.

Firefox Android

Удосконалений інтерфейс користувача

Firefox все ще розвивається з точки зору мобільного інтерфейсу користувача, і це останнє оновлення містить незначні зміни, які покращують загальний вигляд браузера на вашому телефоні. Найбільш помітна зміна – оновлена ​​палітра кольорів.

Віддзеркалення Chromecast

Якщо у вас є пристрій Chromecast, торкніться кнопки «Більше» у верхньому правому куті, перейдіть до «Інструменти», і ви побачите опцію «Дзеркало Chromecast».

  Відповідайте, відхиляйте або виключайте дзвінки за допомогою плаваючої кнопки [Android]

Ви можете прочитати примітки до випуску Android і Робочий стіл версії, щоб дізнатися про функції, про які ми не згадували. Звичайно, є підтримка інших елементів HTML5. Firefox 34 може не мати багато нових функцій, але Firefox Hello як функція сама по собі величезна, що відзначає важливість цього оновлення. Користувачі Android мають набагато менше чекати, хоча це робить це менш важливим оновленням для мобільної платформи.

Завантажте Firefox 34 для комп’ютера

Завантажте Firefox для Android