Нові функції Firefox 33 для комп’ютера та Android

Firefox 33 доступний як для настільних комп’ютерів, так і для Android. Під час наступного запуску вам буде запропоновано оновити, і якщо ви розробник, можливо, ви захочете оновити його прямо зараз. Ця остання частина — це задоволення для розробників з двома новими цікавими функціями; медіа-бічна панель у редакторі стилів та інструмент для мигання фарб. Кінцеві користувачі захочуть оновити їх для покращених функцій пошуку та надійнішої функції відновлення сеансу. Firefox для Android також підтримує новий інструмент Paint Flash для розробників. Для Кінцевих користувачів нова можливість видалення даних, коли ви закриваєте програму, дуже багатообіцяюча, як і можливість передавати відеоконтент на Chromecast і Roku.

Firefox 33 для робочого столу

Покращений пошук

Ми об’єднуємо дві функції в одну головку; Firefox 33 робить дві речі для прискорення пошуку. Він пропонує пропозицію пошуку на домашній сторінці Firefox (about:home) і на сторінці нової вкладки (about:newtab). Крім того, він робить щось інше, щоб прискорити результат пошуку. У попередніх версіях, якби ви вводили одне слово або математичний вираз, браузеру знадобилося б багато часу, щоб отримати якісь результати. Він шукав локально розміщені сайти, які відповідали б пошуковому терміну. Завдяки цьому оновленню тепер він спочатку шукає в Інтернеті, одночасно виконуючи локальний пошук у фоновому режимі.

  Як віддалено вимкнути Smart Lock на Android

Відновлення сеансу надійніше

Це функція, яка в минулому часто виходила з ладу, тому я радий, що Mozilla звернула на неї увагу. Відновлення сеансу тепер більш надійне, а це означає, що повідомлення про те, що Firefox не може відновити попередній сеанс, відображатиметься набагато рідше.

Бічна панель медіа в редакторі стилів

Це нова панель, яка з’являється, коли у вас відкритий редактор стилів. Він перераховує правила та посилання на номери рядків аркуша CSS, якщо виявляє, що були використані якісь медіа-правила.

Firefox 33 для Android

Очищення даних, коли ви закриваєте Firefox

Щоразу, коли ви закриваєте Firefox, тепер ви можете видалити всі свої дані разом із ним. Функцію можна знайти в розділі Налаштування>Конфіденційність, і ви можете вибрати, які дані видалити. Після налаштування Firefox видалить дані для елементів, які ви вибрали.

  Робіть, редагуйте та коментуйте знімки екрана на Android за допомогою Ashampoo Snap

Проблиск фарби

Цю функцію було додано як у версії програми для настільних комп’ютерів, так і в Android. Перш ніж ми вдаємося в деталі, подивіться, як ця функція виглядає в дії на обох платформах.

Щоб активувати миготіння фарби на робочому столі, відкрийте панель інструментів розробника та введіть «Paintflashing on». Щоб активувати цю функцію на Android, перейдіть у Налаштування> Інструменти розробника та поставте прапорець Paint Flashing. Цей інструмент виділяє те, які частини сторінки, можливо, були перефарбовані за допомогою таких дій, як наведення курсору на елемент сторінки або прокручування. Це дозволяє легко визначити, чи доводиться браузеру перефарбовувати сторінку більше, ніж потрібно.

  Як отримати сповіщення Android на ПК з Windows 10

Щоб дізнатися більше про нові зміни, прочитайте примітки до випуску Firefox 33 для робочий стіл і Android. Найбільшим доповненням для кінцевих користувачів, безсумнівно, є версія Android, де було додано кращу безпеку та можливість потокової передачі відео на Chromecast і Roku.

Завантажте Firefox 33 для комп’ютера

Завантажте Firefox 33 для Android