Нові функції Firefox 32 для комп’ютера та Android

Вийшов Firefox 32 для Windows, Mac і Linux, а разом з ним і нова версія для Android. Обидві версії мають нові функції для кінцевих користувачів і розробників. Однією з основних змін для кінцевих користувачів, які використовують версію для настільних комп’ютерів, є нове контекстне меню, яке позбавляє текстових параметрів і додає кнопки для повернення, вперед, оновлення та створення закладок на сторінку. Було виправлено звичайні помилки та реалізовано нові властивості CSS. Користувачі Android знову отримують деякі зміни в інтерфейсі. Нова сторінка запуску була змінена, а також додано швидке керування для очищення історії веб-перегляду, а також приємну функцію автозаповнення для рядка URL-адрес.

Firefox 32 для робочого столу

Нове контекстне меню

Нове контекстне меню, увімкнене за замовчуванням, має меншу довжину. Опції «Назад», «Уперед», «Закладки» та «Оновити» були вилучені на користь піктограм. Окрім гарного вигляду, здається, що з цією зміною, яка є косметичною, немає жодної додаткової вартості. Кнопки не дозволять користувачеві випадково вибрати опцію оновлення або назад або вперед з контекстного меню, але я майже впевнений, що це помилка лише я, а не універсальна проблема. Зате вигляд гарний. Mozilla не попрацювала над іконками.

  Нові функції Firefox 33 для комп’ютера та Android

Покращення диспетчера паролів і доповнень

Покращено як пароль, так і менеджер доповнень. Ми не виявили жодних змін в інтерфейсі користувача, внесених до менеджера доповнень, але менеджер паролів має нові поля, які показують, коли пароль використовувався востаннє та коли його останнє оновлення.

Панель інструментів пошуку показує кількість результатів

Це, безумовно, одна з менших змін, але кінцеві користувачі вітатимуть її. Коли ви шукаєте термін або фразу на веб-сторінці за допомогою панелі інструментів «Знайти», тепер вона покаже вам, скільки елементів було знайдено і які з елементів ви переглядаєте.

Firefox 32 Android

Змінити мову з Firefox

Firefox підтримує багато мов, і тепер ви можете вибрати одну з підтримуваних мов, не виходячи з браузера. Торкніться кнопки «Більше» та в розділі «Налаштування»> «Мова» виберіть мову, якою ви хочете використовувати браузер.

  Яка різниця між Google TV та Android TV?

Автозаповнення URL-адреси

Коли ви вводите щось у рядку URL-адрес, вам нададуть пропозиції та запитають, чи хочете ви ввімкнути пропозиції пошуку на основі того, що ви ввели.

Перетворення домашньої панелі

Домашня сторінка Firefox, зокрема панель Top Site, має гарний новий вигляд. Це майже метро на вигляд речей і добре вписується в новий Material Design.

Очистити історію з панелі історії

Якщо ви коли-небудь хотіли швидший спосіб очистити історію перегляду на своєму пристрої Android, Firefox просто надав вам його. Перейдіть на панель «Історія», і ви побачите опцію «Очистити історію перегляду».

Для розробників усі зміни знаходяться під капотом. Було реалізовано багато нових властивостей CSS, а API Gamepad було завершено та ввімкнено за замовчуванням. Серед іншого було представлено новий веб-аудіоредактор. Прочитайте повний журнал змін для Firefox для робочого столу і Firefox для Android щоб дізнатися більше.

  CamFind пропонує чудовий пошук і розпізнавання зображень на Android

Встановіть Firefox 32 для Windows, Mac і Linux

Встановіть Firefox для Android