Нові функції Firefox 31 для комп’ютера та Android

| | 0 Comments| 12:36 PM
Categories:

Вже пройшло шість тижнів? Так, це означає, що настав час отримати нову версію Firefox як для комп’ютера, так і для Android. Firefox 31 тепер доступний для прямого завантаження або ви можете оновити поточну версію, натиснувши кнопку довідки на панелі параметрів. Firefox 31 для настільних комп’ютерів пропонує нові функції як для кінцевих користувачів, так і для розробників. Серед них заслуговує на увагу функція Prefer:Safe, яка повідомляє веб-сайтам, що поточний користувач отримує доступ до Інтернету через батьківський контроль. На сторінку нової вкладки було додано нове поле пошуку, а для розробників, серед іншого, додано гарний інструмент вибору кольору. Firefox для Android розширює функцію домашньої панелі, і тепер ви можете встановити більше доповнень, щоб додати більше різноманітних каналів на домашню сторінку. Для розробників також введено API для додавання вмісту на домашню сторінку. Тепер користувачі можуть примусово синхронізувати відкриті вкладки зі свого Android-пристрою та змінити порядок домашніх панелей.

  Популярний додаток для керування проектами Basecamp тепер доступний на Android

Firefox для робочого столу

Поле пошуку на сторінку нової вкладки

Важко оцінити корисність цієї функції, але вона є, і на скріншоті нижче показано, як вона виглядає. На сторінку нової вкладки було додано рядок пошуку над панеллю швидкого набору.

Віддавайте перевагу: безпечний

Ця функція ввімкнена за замовчуванням, і ви не можете її вимкнути. Немає елементів інтерфейсу користувача для керування ним. Ця функція перевіряє, чи працює ОС з увімкненим батьківським контролем (лише для OS X і Windows), і повідомляє веб-сайтам, що вони повинні відповідним чином відфільтрувати вміст. Ця функція надсилає інформацію із заголовком HTTP, щоб попередити веб-сайти, щоб вони могли блокувати вміст, який може бути неприйнятним для молодих користувачів.

  Як грати в ігри Android на Linux за допомогою Anbox

Піпетка

Щоб увімкнути інструмент «Піпетка», спершу потрібно відкрити налаштування інструментів розробника та ввімкнути параметр «Отримати колір зі сторінки» під кнопкою «Доступна панель інструментів». Це додає кнопку піпетки інструмент. Крім того, ви також можете ввести «Піпетка» на панелі інструментів розробника.

Частково виділений текст посилання з контекстного меню

Це не нова функція, це виправлення. Тепер ви можете шукати частково виділене посилання з контекстного меню.

Firefox для Android

Змінити порядок домашніх панелей

Домашні панелі можна змінити порядок, перейшовши на «Налаштування»> «Налаштувати»> «Додому» і утримуючи одну з перелічених там панелей. З’явиться спливаюче вікно з можливістю видалити панель або перемістити її вгору або вниз.

Оновити синхронізовані вкладки

Додано опцію примусового оновлення, яка дозволяє користувачам змусити Firefox отримати останні вкладки, відкриті на іншому пристрої. Просто потягніть і відпустіть вкладку синхронізації, щоб запустити синхронізацію.

  Застосовуйте живі фільтри до камери під час фотографування [Android]

API центру Firefox

Розробники зможуть використовувати цей новий API для додавання вмісту зі свого веб-сайту на домашню сторінку Firefox. Кілька експериментальні доповнення вже доступні на Firefox Market Place для всіх, хто хоче спробувати його.

Ви можете прочитати повний журнал змін Робочий стіл Firefox і Firefox для Android щоб дізнатися про інші нові функції.

Завантажте Firefox 31 для комп’ютера

Завантажте Firefox 31 для Android