Нові функції в OS X Yosemite

Categories:

Щороку на WWDC Apple демонструє свої новітні продукти на користь розробників. Завдяки галасу, який він викликає, він перетворився з простої вітрини розробника на глобальну подію. Презентації Стіва Джобса все ще тримаються на дуже високому п’єдесталі, особливо його тепер шановані одкровення в стилі Колумбо «о, і ще одна річ». Минулого року ми обговорювали випуск OS X Mavericks, 10.9, а пізніше детально розповіли про це. OS X 10.10, спочатку під кодовою назвою «Syrah», була предметом спекуляцій з моменту випуску Mavericks. 11-а версія OS X була нарешті представлена ​​на WWDC 2014, вона називається Mac OS Yosemite, продовжуючи конвенцію про іменування на основі місць у Каліфорнії.

Цьогорічний WWDC був демонстрацією програмного забезпечення, апаратне забезпечення не було великою частиною рівняння. Торішній випуск Mavericks був розроблений, щоб допомогти оптимізувати наступне покоління комп’ютерів Mac, тому не було особливого в плані капітального перегляду інтерфейсу, лише логічні функціональні оновлення. У Mavericks рівень інсталяції становить 50%, що є колосальним числом поруч із 14% у Windows 8. Mavericks існує вже рік, а Windows має значну перевагу. Цей швидкий рівень впровадження говорить про те, що нові версії будуть із задоволенням прийняті.

Інтерфейс

Найочевиднішим оновленням є інтерфейс користувача, який підлягає серйозному оновленню з плоским мотивом із яскравими яскравими кольорами; віддаючи перевагу напівпрозорим меню (або iOS 7), створюючи уніфікований UX для всіх продуктів Apple.

iCloud Drive

Цього року, щоб не втрачати жодних маркетингових можливостей, сховище iCloud було перейменовано на iCloud Drive, щоб конкурувати з Dropbox тощо. Оскільки він охоплює всю систему, ви можете ділитися вмістом безпосередньо, як у Dropbox.

Функція смартфона + передача

Мабуть, найбільш унікальною особливістю Yosemite є функція смартфона. Коли ваш iPhone буде знаходитися поблизу вашого Mac, він зможе здійснювати та отримувати телефонні дзвінки безпосередньо з вашого робочого столу, як і HandsFree, тільки вбудований. Крім того, ви зможете надсилати текстові повідомлення на пристрої, які не є Apple, безпосередньо зі свого комп’ютера. так само. Буде функція передачі, яка дозволить вам переносити завдання з вашого пристрою iOS на ваш Mac, коли ви перебуваєте поруч один від одного.

Прожектор

Тепер за функцією прожектора буде ще більше потужності. Тепер він буде в центрі Йосеміті. Spotlight тепер включатиме результати пошуку з пошукових систем і Вікіпедії, а також збережені файли. Інтерфейс spotlight тепер дає змогу переглядати великі, помітні попередні перегляди, надаючи користувачам можливість переглянути свої файли перед фактичним переглядом. Крім того, ви можете запускати програми, просто ввівши їх назву. Функція Spotlight дуже схожа на функцію Google Now, аж до рядка пошуку.

  Музичні бульбашки керують Google Music за допомогою всюдисущої плаваючої кнопки

Сьогодні

Якщо ви відчуваєте, що в центрі сповіщень забагато порожнього місця, оскільки сповіщення зазвичай не надходять до їх адресації, тепер ви можете додати віджети. Функція «Сьогодні» від iOS тепер також є основною частиною Mac OS X. До нього можна додати погоду, спорт, акції. Досить сказати, що це більше, ніж просто центр сповіщень, тепер він міститиме актуальну інформацію.

Пошта

Найголовніше, проблеми, які переважають у стандартній програмі Mail.App, були вирішені. Тепер він може синхронізуватися з iCloud для обміну зашифрованими вкладеннями та листами. Кажуть, що він більш спрощений, швидший і по суті безтурботний. Незважаючи на все вищесказане, це те, чого я найбільше чекав.

сафарі

Chrome був тернистом у прицілі Microsoft, а також Apple, оскільки їхні браузери за замовчуванням Internet Explorer і Safari вели важку боротьбу, конкуруючи з Chrome, тобто більше, ніж Safari. Тепер Apple хоче вирішити це, створивши швидший і потужніший Safari. Що й принесе Йосеміті. Він був перероблений відповідно до свого аналога iOS. Існує безліч операцій, які ви можете виконувати з поля URL-адреси, наприклад, доступ до закладок. Ви навіть можете отримати доступ до соціальних каналів своїх друзів і переглядати посилання безпосередньо з браузера, якщо хочете. Приватний режим змінено, щоб тепер працювати як Chrome, функціонуючи незалежно від інших вкладок.

  Як імпортувати фотографії з камери або телефону за допомогою фотографій на Mac

Yosemite стане доступним для розробників з понеділка, а нерозробники також можуть отримати швидкий доступ за допомогою програми Apple Beta. Офіційний реліз відбудеться восени, він буде безкоштовним, як і Mavericks.