Новий стиль програми запуску в розробці, поставляється з API [Android]

Панелі запуску програм не схожі на звичайні програми. Вони прагнуть зробити використання вашого пристрою зручнішим, але вони також роблять те, що роблять деякі програми. Вони надихають користувачів на нові способи взаємодії зі своїм пристроєм, і якщо програма запуску досить популярна, багато розробників додатків будуть працювати над її підтримкою. Blur — це нова панель запуску, щойно випущена й досі в грубій формі, яка нагадує Google Асистент. Розмиття розширює можливості розміщення консолідованої інформації на одній сторінці, дозволяючи цілим програмам виділяти собі сторінку. У результаті користувачі мають цілі «сторінки», присвячені програмі, так само, як у них є окрема сторінка Google Асистент. Заковика, звичайно, полягає в тому, що зараз не так багато програм, які підтримують Blur, оскільки він щойно вийшов. Розробники випустили API, який можна використовувати для інтеграції програми з Blur, але вам доведеться чекати, перш ніж ваші улюблені та часто використовувані програми з’являться власною сторінкою.

  6 найкращих альтернатив Super Nintendo Mini для Android

Щоб полегшити роботу та дати користувачам уявлення про те, як працює панель запуску, Blur випустила в Play Store кілька програм, які включають клієнт Twitter. Після встановлення програма калькулятор встановлюється за замовчуванням. Спершу вам потрібно налаштувати програму, і це дасть вам інформацію про те, як налаштувати сторінку програми. У налаштуваннях торкніться «Вибір сторінки». Ви можете мати більше однієї сторінки, але кожній сторінці може бути призначено лише одну програму. Торкніться знака «плюс» на сторінці, а потім виберіть, яку ви хочете додати.

Після вибору просто проведіть пальцем до цієї програми з головного екрана.

Окрім «Сторінок», ви також можете додавати картки. Щоб додати картку та отримати доступ до налаштувань Blur, натисніть і утримуйте на головному екрані та виберіть Налаштування. Торкніться картки та виберіть одну або кілька карток, які потрібно додати, із засобу вибору карток. Вам доведеться встановити програми, які підтримують картки розмиття, якщо ви хочете більшої різноманітності. Щоб шукати програми та картки, торкніться кнопки більше на екрані налаштувань, де ви можете отримати доступ до експериментальних налаштувань і шукати сторінки та картки в магазині Google Play.

  Доступ і налаштування звуку на Android

Ви можете керувати зовнішнім виглядом програм у налаштуваннях Blur у розділі «Візуальні зображення». Ви можете змінювати піктограми, зменшувати їх масштаб, керувати ефектами прокручування тощо. У «Макеті» ви можете керувати розміром сітки, у якій розташовані значки додатків, серед іншого, а в Dock ви можете налаштувати та перемикати док-станцію. Експериментальні налаштування, хоча й експериментальні, є багатообіцяючими та включають такі параметри, як прослуховування гарячого слова Ok Google.

Панель запуску в основному робить ваші улюблені програми доступнішими, ніж будь-коли, але поки розробники не почнуть інтегрувати свої програми з Blur, ви можете лише обмежено використовувати його. Проте варто стежити за цим.

  MyScript Stylus перетворює рукописне введення в цифровий текст [Android]

Встановіть Blur із магазину Google Play