techukraine.net techukraine.net Новий спосіб отримати роботу на конкурентному ринку

Новий спосіб отримати роботу на конкурентному ринку

Categories:

Сучасний ІТ-ринок непередбачуваний. Якщо ви новачок на ринку, привернути увагу компаній або стартапів стає важко. Сезонним талантам може бути важко знайти нову роботу 💼, особливо коли вони намагаються отримати віддалену посаду.

На це є кілька причин, у тому числі поява моделей штучного інтелекту, таких як GPT-4, або зростання конкуренції через динаміку ринку.

Як збільшити свої шанси отримати роботу? Що ж, ви можете використовувати відкритий код у своїх інтересах. Відкритий код допомагає вам відкрити нові можливості та отримати нові навички.

У цьому посібнику ми дізнаємося, як ви можете використовувати відкритий код, щоб покращити свої перспективи пошуку роботи. Давайте розпочнемо.

Що таке програмне забезпечення з відкритим кодом?

«Відкритий вихідний код» означає будь-що загальнодоступне, що може змінювати та ділитися своїм дизайном. Оскільки ми займаємося технічними аспектами відкритого коду, нас більше цікавить «програмне забезпечення з відкритим кодом».

Отже, програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом відноситься до загальнодоступного вихідного коду, який будь-хто може змінити, покращити або перевірити для вивчення. Вихідний код – це те, що дозволяє програмному забезпеченню працювати так, як воно призначене. Однак звичайний користувач ніколи не бачить код і, ймовірно, не знає, чи він там взагалі.

Як програміста, вихідний код – це те, що вас цікавить. Змінюючи, додаючи або виправляючи його, ви можете змінити поведінку програми чи програми, щоб зробити її кращою для кінцевих користувачів.

Багато компаній дотримуються моделі відкритого коду. Таким чином вони дозволяють спільноті додати цінність проекту. Це також відкриває шлях для таких шукачів роботи, як ви, отримати можливість попрацювати над вихідним кодом.

Статистичний огляд вакансій із відкритим кодом

Перш ніж детально розповісти про те, як можна використовувати відкритий код для отримання роботи, давайте подивимося на кілька статистичних даних.

Відповідно до Звіт про вакансії з відкритим кодом за 2022 рік, все виглядає придатним для учасників відкритого коду. Помітні статистичні дані у звіті включають наступне:

  • 86% керівників хочуть, щоб у їхній команді були таланти з відкритим кодом.
  • Майже 46% керівників хочуть збільшити наймання з відкритим кодом.
  • 93% менеджерів з найму важко знайти кандидатів із досвідом роботи з відкритим кодом.

Ця статистика красномовно говорить про те, наскільки важливими стали вакансії з відкритим кодом. Навчившись працювати з відкритим кодом, ви підвищуєте свої шанси отримати роботу.

  14 найкращих безкоштовних веб-сайтів для анонімних повідомлень

Вакансії з відкритим кодом – це вакансії, які пропонують проекти з відкритим кодом. Ці проекти мають на меті розгорнути розробників, які добре знають робочий процес із відкритим вихідним кодом, зокрема налаштування, покращення або створення нових функцій чи програмного забезпечення для організації, яку він найняв.

Переваги відкритого коду під час пошуку роботи

Програмне забезпечення з відкритим кодом приносить користь організаціям, включаючи підтримку, керовану спільнотою, більш гнучку ітерацію, простіше керування ліцензіями та нижчі витрати.

Але що це для вас, особливо під час пошуку роботи?

Внески з відкритим кодом пропонують простий спосіб підвищення кваліфікації у відповідних технологіях відповідно до ринкового попиту.

Візьмемо, наприклад, Web3. Його рекламують як майбутнє Інтернету. А на GitHub ви знайдете безліч унікальних проектів Web3 з відкритим кодом. Якщо вас цікавлять технології Web3, ви можете почати з таких проектів, як Solidity, Truffle, Metamask і Solana. Крім них, ви також можете скористатися іншими проектами Web3, які вам будуть цікаві. Так само ви можете знайти проекти з відкритим кодом, пов’язані з іншими технологіями.

Як тільки ви почнете робити внески, керівники проектів із відкритим кодом помітять вас. Оскільки вони керують проектом, вони також можуть бачити, як зміни коду вплинули на проект. Крім того, вони помітять, як швидко ви вчитеся без їхньої допомоги, тобто вашу здатність навчатися речам із мінімальним керівництвом.

Якщо ви не любите кодувати, ви також можете зробити інший внесок. Наприклад, ви можете перевірити технічну документацію цих проектів, якщо вам подобається писати. Ви також можете робити внески через блоги, допомагаючи компанії, яку ви хочете найняти, побачити ваші навички.

Найважливішою перевагою внесків з відкритим кодом є віддалені позиції. Віддалена робота стала дуже популярною під час пандемії; але коли все врегульовано, компанії переїхали в офіси. Оскільки природа проектів з відкритим кодом переважно віддалена, у вас є більше шансів отримати віддалену роботу за такого підходу. Ви також отримуєте вигоду від кращих заробітків і різноманітних можливостей.

Подача заявки або отримання запрошення

Дивовижний! Ви почали робити внесок у проекти з відкритим кодом. Звідси у вас є різні способи, щоб вас помітили.

➡️ Продовжуйте робити внески, поки хтось із команди проекту не зв’яжеться з вами для можливої ​​співбесіди.

➡️ Подайте заявку на відкриті вакансії, вказані компанією. Подаючи заявку, переконайтеся, що ви чітко вказали свій внесок, щоб вони знали, що ви можете для них зробити.

  8 найкращих самостійних маркетингових платформ електронної пошти

➡️ І нарешті, якщо немає відкритих вакансій, зв’яжіться з ними електронною поштою, у соціальних мережах або будь-яким іншим способом, який вважаєте за потрібне.

Якщо ваш внесок є винятковим, ви миттєво привернете увагу розробників. Вони бачать вашу пристрасть до проекту та здатність вносити кардинальні зміни з мінімальною допомогою. Крім того, якщо ваш вплив подібний до штатного розробника або кращий, шанси вас найняти збільшуються в рази. У таких випадках вони зв’язуються з вами та намагаються залучити вас.

Харікірат Сінгх, YouTuber і учасник відкритого коду, отримав свою роботу, дотримуючись цього методу. Він хотів приєднатися Рюкзак, компанія Web3, яка нещодавно залучила значні інвестиції. Однак він не отримав жодних запитів, щоб приєднатися до них.

Однак Harikirat отримав свій шанс, коли Backpack перейшов із закритого коду на відкритий. Він почав брати участь у проекті. Зробивши кілька внесків, Амрані Ферранте, генеральний директор Backpack, помітив його. Амрані зв’язався з Харкіратом, і після невеликої розмови він уклав з Харікіратом контракт на дистанційну роботу. Щоб дізнатися більше про це, перегляньте його історію тут.

Ще одне прикладне дослідження, яке ви можете прочитати, це Джош Вульф; ви обираєте шлях із відкритим кодом просунути свою кар’єру.

Як зробити внесок у відкритий код?

Внесок у відкритий код не потребує спеціальних навичок. Однак це вимагає розуміння кількох концепцій і платформ.

Першим кроком є ​​вивчення платформи GitHub. Для цього вам потрібно створити обліковий запис GitHub. Тут ви знайдете безліч проектів з відкритим кодом. Спочатку ви можете запустити репозиторії, які вам здадуться цікавими.

Далі вам потрібно буде дізнатися, як працює проект з відкритим кодом. Його ключові елементи включають:

✅ Анатомія з відкритим вихідним кодом включає основних авторів проекту, супроводжувачів, власників, співавторів і членів спільноти.

✅ Дізнайтеся про типи ліцензій на проект.

✅ Будь-який проект з відкритим вихідним кодом містить файл README, який ви повинні прочитати, щоб дізнатися про проект. Зазвичай він містить інструкції для кінцевих користувачів, але ви також можете знайти корисну інформацію як учасник. Багато проектів з відкритим кодом також мають файл CONTRIBUTING, призначений для учасників, які беруть участь у проекті. У файлі CONTRIBUTING перераховані кроки, необхідні для початку внеску в проект.

✅ І нарешті, ознайомтеся з CODE_OF_CONDUCT, що містить критичні моменти щодо поведінки учасників проекту.

Крім цього, ознайомтеся з проектною документацією. Це дасть вам доступ до покрокових інструкцій, посібників та інших посібників.

  11 найкращих програм для пошуку продажів, щоб збільшити потенціал продажів

Ви також повинні вивчити ключові концепції з відкритим кодом, зокрема засіб відстеження проблем, запити на вилучення, списки розсилки чи дискусійні форуми та канали синхронного чату.

Ознайомившись із усім вищесказаним, тепер вам потрібно знайти проект, який вам подобається. Бажано, щоб це було для компанії, в яку ви хочете найняти. Однак це може бути лише іноді. Багато проектів з відкритим кодом можуть привернути вашу увагу. Якщо будь-який проект з відкритим кодом це так, продовжуйте робити свій внесок у нього.

Ви також можете відфільтрувати проекти на основі технології, над якою ви хочете працювати, проекти, які, на вашу думку, матимуть значний вплив. Є багато способів пошуку проектів з відкритим кодом. До них відносяться GitHub Explore, Лише для новачків, Open Source Fridayі т.д.

Основні навички, які ви отримуєте, роблячи внески з відкритим кодом

Ви отримуєте багато навичок, роблячи внески з відкритим кодом. До них належать:

  • Удосконалюйте наявні навички: коли ви починаєте робити внесок, ви дізнаєтеся набагато більше. Це покращує наявні навички, будь то технічне написання, програмування чи спеціальні технічні навички.
  • Вдосконалюйте свої навички спілкування: відкритий вихідний код дозволяє вам працювати з різними людьми. Це також дає вам можливість спілкуватися, коли ви зустрічаєте цікавих людей зі схожими інтересами.
  • Обмін знаннями: з відкритим вихідним кодом ви навчаєтесь і навчаєте інших. Набувши досвіду, ви зможете керувати іншими, навчаючи їх, як досягти успіху з відкритим кодом.
  • Вивчіть навички роботи з людьми: взаємодія з громадами навчить вас різноманітних навичок, таких як управління, вирішення конфліктів тощо.

Заключні слова

Внесок у відкритий вихідний код є одним із найкращих способів привернути увагу. Чи веде це до прийняття на роботу? Ну, це так. Однак для кожного це може бути різним.

Найкращий підхід — розглядати це як відкриття нових можливостей для спілкування, які можуть призвести до інтерв’ю чи чатів. Тепер ви вирішуєте, як перетворити цю мережу на контракти чи роботу на повний робочий день.

Зробивши кілька внесків, ви також почуватиметеся впевнено. Отже, не припиняйте робити внески; скоро ви знайдете роботу своєї мрії. А ще ви робите світ кращим!

Зрештою, ви матимете конкурентну перевагу над людьми, які не роблять внеску з відкритим кодом. Він навчає вас ключовим навичкам, як технічним, так і навичкам міжособистісного спілкування. Ви також навчитеся співпрацювати з незнайомцями та працювати в гнучкому середовищі, де зміни відбуваються швидко.

Далі перегляньте поради щодо найму розробника WordPress для вашого бізнесу.