Нове оновлення Spectre Busting пришвидшує роботу комп’ютерів з Windows 10

| | 0 Comments| 4:57 AM
Categories:

Комп’ютери з Windows 10, на яких запущено оновлення за жовтень 2018 року, тепер отримують покращені виправлення Spectre. Це має прискорити роботу багатьох комп’ютерів, які Microsoft сповільнила завдяки виправленням Spectre у січні 2018 року. Це покращення під назвою «Retpoline» спочатку планувалося для наступного оновлення Windows 10.

Технічна інформація про те, як працює «Retpoline» від Google, доступно, але вам не потрібно турбуватися про деталі. Коли це реалізовано в Windows, це означає, що операційна система може захистити від атак Spectre без помітного зниження продуктивності.

Раніше ми писали, що прискорення, пов’язані з виправленням Spectre, з’являться з майбутнім оновленням Windows 10 у квітні 2019 року, яке також називається 19H1. Тепер корпорація Майкрософт повільно вмикає цю функцію на поточних комп’ютерах з ОС Windows 10 — за умови, що вони запускають оновлення за жовтень 2018 року. Це перший раз, коли ці виправлення були доступні в стабільній версії Windows.

  Як видалити розмову Skype для одного контакту в Windows

Ця зміна надійшла в оновленні Windows KB4482887, випущений 1 березня 2019 року. Однак це вмикає нову функцію Retpoline лише «на певних пристроях». Як у Microsoft Допис у блозі Retpoline пояснює:

Протягом найближчих місяців ми включимо Retpoline як частину поетапного впровадження через конфігурацію хмари. Через складність впровадження та пов’язані з цим зміни ми вмикаємо переваги продуктивності Retpoline лише для Windows 10 версії 1809 і пізніших випусків.

Іншими словами, Microsoft повільно вмикатиме Retpoline на невеликій кількості ПК одночасно, забезпечуючи його належну роботу — це «поетапне впровадження». І це буде ввімкнено на вашому комп’ютері, лише якщо ви оновили Windows 10 до оновлення Windows 10 за жовтень 2018 року.

  Як використовувати cURL у Windows 10

Усі ПК отримають це покращення, коли вони оновляться до оновлення від квітня 2019 року відповідно до Мехмета Ійгуна з Microsoft.

Сьогодні ми починаємо поетапне впровадження оптимізації продуктивності Retpoline для пом’якшення Spectre, варіант 2, для Windows 10 1809. Як ми вже повідомляли раніше, Windows 10 19H1 буде поставлятися з Retpoline, увімкненим за замовчуванням.https://t.co/qCloXzDzWk#retpoline #привид #вікна

— Мехмет Іїгун (@mamyun) 1 березня 2019 року

Ця функція все ще вимкнена за замовчуванням, і ви, ймовірно, не ввімкнули її, навіть якщо ви використовуєте оновлення за жовтень 2018 року. Але якщо ці виправлення Spectre сповільнюють роботу вашого ПК, незабаром він має прискоритися.

  Як швидко показати свій робочий стіл на Windows 10