Низька затримка та висока продуктивність

| | 0 Comments| 2:36 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Razer Basilisk V3 Pro — це багатофункціональна бездротова ігрова миша з вражаючими можливостями налаштування та швидким датчиком.
  • Миша постачається з додатковим апаратним забезпеченням для таких функцій, як нескінченне прокручування та бездротова зарядка, але це додає додаткових витрат.
  • Базова модель Basilisk V3 Pro більш ніж достатня для більшості користувачів, а додаткові аксесуари можуть бути недоречними.

Розвиваючи успіх надзвичайно популярного дротового Razer Basilisk V3 (випущеного у вересні 2021 року), Razer Basilisk V3 Pro отримав бездротове підключення та ще швидший датчик. Якщо ви вже володієте або користувалися попередньою дротовою моделлю і шукаєте оновлення або заміну, варто звернути увагу на V3 Pro.

Razer Basilisk V3 Pro

Razer Basilisk V3 Pro — одна з найвражаючіших ігрових мишей із багатими функціями. Він не тільки наповнений неймовірними функціями з трьома зонами RGB, але й виглядає як частина. Завдяки можливостям бездротової зарядки наступного покоління Razer Basilisk V3 Pro можна просто розмістити на зарядній док-станції або планшеті та миттєво зарядити бездротовим способом. Зарядна шайба додає невеликої ваги миші, і її потрібно купувати окремо або в комплекті, але в неї все одно варто інвестувати, якщо ви цінуєте високопродуктивні ігри. Хоча Razer Basilisk V3 Pro може бути трохи дорожчим, ніж деякі готові були б заплатити, додаткові функції, такі як нескінченне прокручування та снайперська кнопка, з лишком компенсують високу ціну.

Вага 3,84 унції

Датчик і DPI Razer Focus Pro, 30 000 DPI

Перемикачі Razer Optical

RGB-освітлення Так

Програмовані кнопки 11

Підключення Bluetooth 5.0, 2,4 ГГц

Бездротовий зв’язок Так

Частота опитування 1 кГц за замовчуванням, 4 кГц з додатковим аксесуаром

плюси

  • Велика кількість RGB підсвічування
  • 11 програмованих кнопок
  • Ергономіка Sperb

мінуси

  • Щоб отримати найкращу швидкість опитування, потрібен додатковий аксесуар
  • Спеціальне освітлення вимагає, щоб програмне забезпечення Synapse було відкрито

Завдяки 11 програмованим кнопкам, дворежимному коліщатку нахилу та оптичним перемикачам третього покоління Razer це найкраща та найшвидша настроювана бездротова миша Razer, хоча у неї є кілька примх. На жаль, V3 Pro має вищу ціну в 160 доларів і досить велику вагу 112 г, що може відлякати тих, хто має обмежений бюджет, і тих, хто віддає перевагу легшим варіантам. Багато нових функцій V3 Pro також покладаються на додаткове обладнання, яке не входить у комплект поставки. Тим не менш, для тих, хто шукає більш розширену ігрову мишу, яка також може служити надійним повсякденним бездротовим варіантом, V3 Pro саме це.

Що нового? V3 проти V3 Pro

Basilisk V3 Pro оснащено оптичним датчиком Razer Focus Pro 30K, який Razer називає «найточнішим у світі оптичним датчиком». Крім маркетингового жаргону, датчик Focus Pro забезпечує три рівні налаштування підйому з 26 рівнями регулювання висоти, щоб геймери могли програмувати свою мишу спеціально для свого унікального стилю гри. Завдяки інтелектуальному відстеженню та синхронізації руху цей оптичний датчик також забезпечує кращий контроль і більшу точність на будь-якій поверхні — навіть відстеження на склі, якщо воно має товщину принаймні 4 мм. Хоча більшість користувачів, ймовірно, все ще дотримуватимуться своїх надійних килимків для миші, коли вони недоступні, миша все одно працює чудово.

  Операційні системи: функції та типи

Павло Антилл / MUO

На відміну від свого попередника, Basilisk V3 Pro оснащений новітніми оптичними перемикачами миші Razer, які використовують інфрачервоне світло для передачі сигналів без механічного контакту. Це забезпечує миттєве спрацьовування в 0,2 мс, відсутність ненавмисної реєстрації клацань і найнижчу затримку серед інших ігрових мишей. Інша історія, чи зможете ви відчути це покращення чи ні.

Павло Антилл / MUO

Дизайн: RGB All The Things

V3 Pro — це миша для правої руки, зосереджена на ергономіці та стилі. Доступний у двох кольорах: чорному або білому.

Павло Антилл / MUO

Обидва використовуються в пластиковому корпусі з текстурованою матовою верхньою поверхнею, глянцевими акцентами на кнопках і прогумованими бічними панелями для захоплення там, де зазвичай лежать великий і безіменний пальці. Він також має гарний закруглений відступ для великого пальця, який полегшує підйом Basilisk V3 Pro, хоча це не призначено. Миша здається добре сформованою та підходить для моїх рук середнього розміру, хоча мій партнер із меншими руками вважає її завеликою. Пластиковий корпус здається якісним і ефективно протистоїть блиску, плям і відбитків пальців.

Павло Антилл / MUO

Для налаштування ми знаходимо 10+1 програмованих кнопок, причому +1 є кнопкою профілю під мишею, яка дозволяє циклічно переходити між п’ятьма збереженими профілями.

Для RGB-освітлення є 12 зон освітлення, які повністю підсвічуються, і багато настроюваних параметрів.

Павло Антилл / MUO

Звичайно, жодна миша Razer не була б повною без триголової змії (яка також має власний RGB).

Павло Антилл / MUO

Однак, як ми швидко з’ясували, вам потрібно буде залишити Razer Synapse запущеним, щоб ваші спеціальні світлові ефекти відтворювалися. Навіть якщо закрити вікно після збереження бажаних налаштувань, миша за замовчуванням буде використовувати базовий шаблон.

Павло Антилл / MUO

Ми також знаходимо перемикач для перемикання Bluetooth, Вимкнено або 2,4 ГГц. Існує також інтригуючий круглий ковпачок, який, якщо зняти, відкриває набір шпильок і прихований відсік, у якому розміщено USB-приймач.

  Як безкоштовно дивитися TATA IPL 2022 в Індії

Павло Антилл / MUO

Збоку від коліщатка прокрутки є стрілки вліво та вправо, що вказує на його використання як двох окремих кнопок напрямку на додаток до звичайного натискання, яке ви зазвичай маєте. Саме колесо прокрутки має два режими: тактильний циклічний режим, який використовує переваги його ребристої гумової конструкції для точних рулонів, і режим вільного обертання для високошвидкісного прокручування.

За допомогою Synapse користувачі можуть увімкнути режим розумної котушки для свого колеса, дозволяючи йому автоматично переходити від тактильного до вільного обертання, коли вони швидше прокручують. Я спробував тактильний режим і режим вільного обертання в тестері браузера з коліщатком прокручування, але я віддаю перевагу звичайному тактильному режиму, оскільки він стабільний.

Павло Антилл / MUO

Зрозуміло, що одним із недоліків усіх цих функцій у бездротовій миші є збільшення розміру та ваги. Це як Cadillac Blackwing серед ігрових мишей. Він великий, але швидкий. Порівняно з більшістю конкурентів, він також більший: 5,11 дюйма (130 мм) у довжину, 2,96 дюйма (75,4 мм) у ширину та 1,67 дюйма (42,5 мм) у висоту.

Павло Антилл / MUO

Щоб підтримувати 90-годинний термін служби батареї, Basilisk V3 Pro містить внутрішню батарею, яка знаходиться прямо над датчиком у вузлі, який також містить слот для корпусу колеса прокрутки. Все це разом робить пристрій досить важким, із загальною вагою 112 г, що набагато важче, ніж звичайні 70-80 г, яких деякі ентузіасти намагаються тримати. Хоча це не так помітно, як ковзання миші, якщо ви часто піднімаєте мишу, це буде.

Павло Антилл / MUO

Додаткові аксесуари, необхідні для розблокування повного набору функцій

Миша може похвалитися частотою опитування за замовчуванням 1000 Гц, але щоб скористатися її вражаючими можливостями 4000 Гц, вам потрібно буде додатково інвестувати в Razer HyperPolling Wireless Dongle. З огляду на те, що миша вже коштує трохи дорожче, ніж конкуренція – 160 доларів, прикро бачити, що тепер нам доводиться викладати ще більше грошей, щоб розблокувати ці функції. Вам доведеться або витратити ще 70 доларів на док-станцію Mouse Dock Pro, яка включає трансивер, або купити ключ окремо за 30 доларів. Ці параметри потрібно ввімкнути в Razer Synapse, але, на відміну від спеціальних ефектів RGB, програму можна закрити пізніше.

Додавання цих витрат до і без того високої ціни V3 Pro може стати перешкодою для тих, хто хоче прийняти економне рішення. Однак варто зазначити, що набір Basilisk V3 Pro, який включає док-станцію Mouse Dock Pro, наразі продається за 200 доларів США (з 230 доларів США), що може бути того варте для тих, хто хоче скористатися всіма функціями, які пропонує ця миша. . Ви також можете придбати оновлену мишу за 100 доларів, хоча відгуки не такі позитивні, і тут вам може пощастити.

  8 найкращих практичних тестів GRE, які допоможуть вам досягти успіху

Для геймерів, які вже твердо приєдналися до Team Razer, Basilisk V3 Pro може стати чудовим оновленням периферійних пристроїв. Скориставшись підтримкою кількох пристроїв Razer HyperSpeed, ви можете керувати їх сумісною клавіатурою та мишею Razer за допомогою одного ключа, звільняючи простір підключення та оптимізуючи стабільність для ще меншої затримки.

Базової моделі більш ніж достатньо

Razer Basilisk V3 Pro пропонує гарний дизайн і чудову інтеграцію з екосистемою пристрою. Для тих, хто планує оновити попередній Basilisk V3 або вирішує між двома, це, по суті, зводиться до того, наскільки ви цінуєте бездротові вдосконалення Pro. Його чудова ергономіка, швидкий Bluetooth і з’єднання 2,4 ГГц, а також чудовий 90-годинний час роботи від батареї, безумовно, виділяють його.

Павло Антилл / MUO

Однак у кімнаті є слон – додаткові 70 доларів за док-станцію, щоб розблокувати опитування 4 кГц і бездротову зарядку. Хоча це може здатися вражаючим, для більшості користувачів різниця між 1000 Гц і 4000 Гц, ймовірно, не така вже й помітна, і з його і без того неймовірним часом автономної роботи, заряджати його кожні кілька тижнів через USB-C просто чудово. Разом ми вважаємо, що ви можете пропустити ці доповнення, і вам буде краще заощадити додаткові гроші. Якщо ви вже є частиною екосистеми Razer або вам потрібна одна з найбільш універсальних бездротових ігрових мишей у їхній лінійці, Basilisk V3 Pro — це справді громіздкий, але неймовірно приємний вибір.

Razer Basilisk V3 Pro

Razer Basilisk V3 Pro — одна з найвражаючіших ігрових мишей із багатими функціями. Він не тільки наповнений неймовірними функціями з трьома зонами RGB, але й виглядає як частина. Завдяки можливостям бездротової зарядки наступного покоління Razer Basilisk V3 Pro можна просто розмістити на зарядній док-станції або планшеті та миттєво зарядити бездротовим способом. Зарядна шайба додає невеликої ваги миші, і її потрібно купувати окремо або в комплекті, але в неї все одно варто інвестувати, якщо ви цінуєте високопродуктивні ігри. Хоча Razer Basilisk V3 Pro може бути трохи дорожчим, ніж деякі готові були б заплатити, додаткові функції, такі як нескінченне прокручування та снайперська кнопка, з лишком компенсують високу ціну.