Не ідеальна, але відмінна альтернатива Kindle

| | 0 Comments| 12:08 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Kobo Libra 2 має унікальний дизайн із фізичними кнопками перегортання сторінок і текстурованою ручкою, завдяки чому його зручно тримати й читати однією рукою.
  • 7-дюймовий дисплей E-Ink Carta 1200 Libra 2 забезпечує чіткий і легко читаний екран із регульованим освітленням і відчуттям паперу.
  • Хоча підтримка аудіокниг на Libra 2 не така гнучка, як очікувалося, вона все одно чудово підтримує численні формати електронних книг, включаючи сумісність із OverDrive для безкоштовних бібліотечних електронних книг.

На перших порах eReaders це була гра для будь-кого, але, принаймні на побіжний погляд, тепер здається, що лінійка Amazon Kindle перемогла над конкурентами. Тим не менш, пристрої для читання електронних книг Kobo завжди були в боротьбі, дебютувавши з багатьма функціями ще до того, як моделі Amazon визнали їх своїми.

Кобо Терези 2 не приносить жодної першості у своїй категорії продуктів, але приносить нову функцію для електронних читалок Kobo у вигляді підтримки аудіокниг. Ця функція не ідеальна, але поряд із добре поширеними оновленнями в Libra 2, Kobo показав, чому вона залишається в грі.

Кобо Терези 2

$170 $190 Заощадьте $20

Kobo Libra 2 — це найкращий пристрій для читання електронних книг, який зручно використовувати в багатьох ситуаціях, від зайнятих поїздок на роботу до відпочинку біля басейну. Його кнопки перегортання сторінок, альбомний режим і рейтинг водонепроникності забезпечують безперебійне та комфортне читання. Крім того, його технологія зменшення синього світла та чіткий екранний текст дозволяють довго читати, не напружуючи очі. Це чудовий вибір для будь-якого книголюба, який шукає універсальний і зручний пристрій для читання електронних книг.

Торгова марка Kobo

Екран 7 дюймів, E-Ink Carta 1200

Роздільна здатність 1264×1680, 300ppi

Пам’ять 32 Гб

Підключення Wi-Fi, Bluetooth, USB-C

Переднє світло №

Прошивка ОС Kobo

Акумулятор 1420mAh

Кнопки живлення, перегортання сторінок

Вага 8,8 унції

Розміри 7 x 7,6 x 1,2 дюйма

ЦП Freescale i.MX6 SLL, 1 ГГц

Оперативна пам’ять 512 Мб

плюси

  • Легкий і простий у використанні
  • Чудовий екран із чітким текстом
  • IPX8 водонепроникний
  • Підтримує велику кількість форматів електронних книг

мінуси

  • Обмежена підтримка аудіокниг
  • Батарея не така хороша, як у Kindle

Дизайн: знайомий, але все ж унікальний

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Сьогодні багато пристроїв для читання електронних книг перейшли на симетричний дизайн у стилі планшетів, уникаючи фізичних кнопок перегортання сторінок, які були на попередніх моделях. Наприклад, з усіх пропозицій Kindle від Amazon лише Kindle Oasis пропонує асиметричний дизайн із фізичними кнопками перегортання сторінок.

  iLock запобігає несанкціонованому доступу до програм на вашому Mac

Це не стосується Kobo, оскільки не лише Libra 2, але й більшість пристроїв для читання електронних книг компанії використовують цей тип дизайну.

Цей дизайн визначає більшість фізичних аспектів решти пристрою. Тут усім керує одна рука, зокрема ваша права рука. На додаток до фізичних кнопок на рукоятці, яка простягається з правого боку пристрою, текстурована область на задній панелі допомагає вам тримати Libra 2 у руці. Це особливо зручно, наприклад, якщо ви любите читати у ванні.

Не те, щоб падіння Libra 2 у ванну сильно вплинуло на це. Він має водостійкість за стандартом IPX8, тобто ви можете безпечно занурити його у воду на глибину до двох метрів на годину, не пошкодивши його. Однак він не має стійкості до пилу, тому будьте обережні, щоб його не потрапив бруд.

Крім двох кнопок гортання сторінок, єдиною іншою кнопкою на Libra 2 є кнопка сну/пробудження, зручно розташована на задній панелі пристрою. Єдиним трохи незручним аспектом загального дизайну Libra 2 є розташування порту USB-C. Він розташований з правого боку пристрою, трохи вище кнопок перегортання сторінок. Це не робить неможливим читання під час заряджання, але це, звичайно, дещо незручно.

Дисплей: чіткий і легко читається

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Libra 2 має семидюймовий екран, але розмір тут не має значення. Оснащений дисплеєм E-Ink Carta 1200, він має відносно швидкий час відгуку та чудову контрастність із мінімальними ореолами порівняно з іншими пристроями для читання електронних книг, які я пробував раніше.

Дисплей має підсвічування, а освітлення досить рівномірне, без особливо яскравих або темних ділянок, навіть по краях екрану. На відміну від деяких моделей Kindle, він не адаптується автоматично до освітлення вашої кімнати, але ви можете легко перемикатися між теплою та холодною колірною температурою в налаштуваннях.

Яскравість не є автоматичною на Libra 2, і я не заперечував, оскільки це не часто бажано на електронних читалках. Крім того, як повідомляє пристрій, коли ви вперше починаєте користуватися ним, простим жестом у лівій частині екрана ви можете легко налаштувати яскравість. Через несподівано короткий проміжок часу це стає другою натурою до такої міри, що ви, швидше за все, навіть не помітите, як регулюєте яскравість.

Хоча підсвічування приємне, один останній аспект екрана, який варто згадати, полягає в тому, наскільки добре він працює без підсвічування. Природний глянець екрана дещо видає його, але це дуже схожий на папір дисплей. Відчуття дуже схоже на читання книги при природному освітленні, частково завдяки роздільній здатності 300 точок на дюйм, яка є такою ж, як у справжньої паперової книги.

Програмне забезпечення: відкрито, поки не станеться

Ханна Страйкер / MakeUseOf

  Як увімкнути 5G на iPhone 11

Як згадувалося у верхній частині огляду, великою новою функцією в Kobo Libra 2 є підтримка аудіокниг. Здебільшого ця функція працює належним чином, але те, як ви отримуєте ці аудіокниги, здається, не відповідає тому, як працювали пристрої для читання електронних книг Kobo в минулому.

Хоча ви можете кинути майже будь-яку електронну книгу на Kobo Libra 2 і читати її легко, аудіокниги не працюють так само. Не очікуйте, що MP3-файли без DRM скинуться на пристрій і почнуть їх відтворювати. Принаймні на момент написання цієї статті єдиний спосіб додавати аудіокниги — це магазин Kobo, що не відповідає загальному відкритому характеру, який люди асоціюють з Kobo.

На щастя, компанія не відмовилася від сумісності електронних книг. Libra 2 підтримує 15 різних форматів, від поширених, таких як EPUB і PDF, до менш поширених форматів електронних книг, таких як TXT, JPEG і GIF. Якщо ви хочете читати комікси на Libra 2, вам буде приємно дізнатися, що ця модель також підтримує формати CBZ і CBR.

Як і інші пристрої для читання Kobo в минулому, ця модель також підтримує OverDrive, послуга, яка дозволяє читати безкоштовні електронні книги за бібліотечною карткою. Навіть якщо у вас ще немає картки вашої місцевої бібліотеки, варто зареєструватися, щоб просто скористатися цією зручною послугою.

Читання та аудіювання на Kobo Libra 2

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Як я вже згадував раніше, фізичні кнопки перегортання сторінок є значною частиною досвіду тут. Тим не менш, якщо ви віддаєте перевагу гортати сторінки, натискаючи на екран, це також увімкнено за замовчуванням. Під час роботи з Libra 2 я перемикався між цими методами залежно від того, що і як я читав.

З Libra 2 зручно читати однією рукою, і саме тут зручні кнопки. З іншого боку, коли я посилався на нотатки чи іншу інформацію про Libra 2, я виявив можливість навігації за допомогою натискань на екрані не менш корисною.

Якщо ви звикли користуватися Kindle або іншим пристроєм для читання електронних книг, керування бібліотекою спочатку здасться вам дивним. Тим не менш, як тільки я ближче звик до того, як працює Libra 2, я виявив, що навігація скромною бібліотекою книг, яку я імпортував на пристрій, стала легшою, ніж на моєму старому Kindle Paperwhite.

Не дивлячись на доступність, слухати аудіокниги на пристрої так само просто, як і можна було очікувати, як і підключити навушники Bluetooth. Єдина проблема, з якою ви можете зіткнутися, полягає в тому, що аудіокниги продовжують відтворюватися, коли ви натискаєте кнопку сну на пристрої, але до цього потрібно лише трохи звикнути.

Термін служби батареї, що вимірюється тижнями

Ханна Страйкер / MakeUseOf

  Що таке Google Stadia?

Kobo Libra 2 оснащений акумулятором на 1500 мАг, що більше, ніж акумулятор на 1200 мАг у дорожчого Kobo Sage. На відміну від Amazon, який вказує кількість тижнів, Kobo просто вказує час автономної роботи Libra 2 як «тижні». Це не надто конкретно, але компанія не бреше.

Звичайно, скільки тижнів пропрацює Libra 2, залежить від різних факторів, наприклад, наскільки яскраво ви підтримуєте екран, як часто він оновлюється та скільки годин ви витрачаєте на читання. Ви повинні легко впоратися з приблизно трьома тижнями, навіть якщо ви досить завзятий читач і використовуєте екран на більш яскравих налаштуваннях.

Kobo Libra 2 заряджається через USB-C і досить швидко, принаймні здебільшого. З огляду на довговічність батареї, останні 8-10% батареї заряджаються набагато повільніше, тому ви досягнете приблизно 90% менш ніж за годину, а потім решту ємності заряджатиметься повільніше. Однак до цього легко звикнути, і я не можу уявити, що це буде проблемою для більшості людей.

Ціна та наявність

Kobo Libra 2 продається за 189 доларів і доступний у будь-якому з них чорний або білий закінчується. Libra 2 доступний через Amazon та інших роздрібних продавців, але на веб-сайті Rakuten Kobo ви також можете придбати його в комплекті з Чохол для сну Kobo Libra 2який доступний у кольорах Poppy Red, Slate Blue, Lavender та Black.

З точки зору конкуренції, Libra 2 важчий, але здається дешевшим, ніж флагман Amazon Kindle Oasis. Тим не менш, він на 90 доларів дешевший і має більше функцій, ніж Kindle Paperwhite від Amazon.

Чи варто купувати Kobo Libra 2?

Якщо ви хочете читати кілька форматів електронних книг на одному пристрої, Кобо Терези 2 є майже ідеальною рекомендацією. Обмежена підтримка аудіокниг розчаровує, але цей eReader перевершує майже в усіх інших аспектах. Термін служби батареї може не зовсім відповідати Kindle, але ви все одно не будете часто заряджати його.

Звичайно, ви можете імпортувати різноманітні інші формати на пристрої для читання електронних книг Kindle, і вони чудові з багатьох відношень. Але якщо ви віддаєте перевагу бути менш прив’язаним до екосистеми Amazon, Libra 2 стане чудовою альтернативою.

Кобо Терези 2

$170 $190 Заощадьте $20

Kobo Libra 2 — це найкращий пристрій для читання електронних книг, який зручно використовувати в багатьох ситуаціях, від зайнятих поїздок на роботу до відпочинку біля басейну. Його кнопки перегортання сторінок, альбомний режим і рейтинг водонепроникності забезпечують безперебійне та комфортне читання. Крім того, його технологія зменшення синього світла та чіткий екранний текст дозволяють довго читати, не напружуючи очі. Це чудовий вибір для будь-якого книголюба, який шукає універсальний і зручний пристрій для читання електронних книг.