Не ігноруйте блокування телефонів, коли діти не відповідають на дзвінок батьків [Android]

| | 0 Comments| 9:50 AM
Categories:

Якщо у вас є діти, і у ваших дітей є телефони, то ви знаєте, що замість того, щоб використовувати ці телефони, щоб переконатися, що вони живі та здорові, що вони не п’яні, не вживають наркотики чи не тримаються в заручниках, діти використовують їх, щоб публікувати селфі, фотографувати їжу. , і ігнорувати вас. Якщо у ваших дітей є телефон Android, тепер ви можете обмежити їх звичку ігнорувати вас, коли ви перевіряєте їх. Ignore No More — це програма для Android, яка дозволяє блокувати телефони ваших дітей, якщо вони не відповідають на ваші дзвінки. Він може вжити набагато більш радикальних заходів і також стерти телефон. Щоб використовувати програму, і батьки, і дитина повинні мати її на своєму пристрої.

  Як встановити Linux з телефону Android за допомогою DriveDroid

Після встановлення спочатку потрібно створити обліковий запис на батьківському телефоні. Можна створювати лише батьківські облікові записи, а пристрої класифікуються як власність батьків або дитини. Налаштувавши додаток у своєму обліковому записі, встановіть його на пристрої дитини. Увійдіть за допомогою власного облікового запису, але коли буде запропоновано, зареєструйте пристрій як пристрій дитини.

Для налаштування програми на пристрої дитини потрібно створити групу в програмі «Люди» за замовчуванням під назвою INM. Ця група буде включати всіх батьків. Для цього також потрібно ввімкнути віджети заблокованого екрана, щоб ви могли додати віджет програми на заблокований екран. Завдяки цьому віджету дитина зможе передзвонити батькам.

Програма стала досить популярною з моменту її випуску, і зрозуміло, що батькам сподобалося б, якби технології були на їхньому боці для зміни, але Ignore No More має деякі очевидні недоліки, і один з них — підліток, який навіть трохи технологічно грамотний і вміє Google речі.

  Автоматичне перемикання між користувацькими профілями на Android за допомогою профілю TF

Спочатку уявіть, що у вашої дитини є рутований пристрій. Видалити програму з пристрою не складе труднощів. Це також вимагає від батьків володіти адміністративними правами на телефон дитини, яку потрібно налаштувати. Незважаючи на те, що це можливо і не викликає особливих труднощів, програма не є простим рішенням, за якою вона задумана. Іншими способами, якими дитина може вимкнути програму, є видалення групи INM, доданої до програми People’s. Багато з цього пов’язано з тим, що батьки мають права адміністратора на пристрої, а дитина не може знайти з ним роботу.

Припустимо, що програма працює, і ваші діти не знайдуть способу її обійти, батькам слід дозволити вимкнути певні функції програми, наприклад, віддалено стирати її. Якщо з вашою дитиною справді щось трапилося, мобільний пристрій можна відстежити, і він дуже допоможе знайти дитину. Ми всі бачимо, як цю концепцію не можна реалізувати на iOS, тож будемо сподіватися, що жодна дитина не захоче iPhone.

  Words MishMash пропонує головоломки «Знайди слова» на кінчиках ваших пальців [Android]

Завантажте Ignore No More з магазину Google Play