Не підписуйтесь на Discovery+, натомість отримайте (HBO) Max

Ключові висновки

  • Підпишіться на Max замість Discovery+, щоб отримати доступ до вмісту Discovery+ та всіх чудових медіа на HBO.
  • Max пропонує схвалений критиками вміст для дорослих, документальні фільми про спорт і прямі трансляції ігор НБА, НХЛ і MLB.
  • Макс містить більшу частину каталогу Discovery+, але є ще деякий вміст, ексклюзивний для Discovery+. Плани Max дорожчі, але пропонують більше різноманітності.

Шукаєте Discovery+? Після злиття WarnerMedia з Discovery тепер ви можете отримати більшу частину вмісту Discovery+, підписавшись на Max. У процесі ви також отримуєте всі чудові медіа на HBO, сплачуючи лише трохи більше.

Ось чому вам варто підписатися на Max замість Discovery+.

Discovery+ тепер є частиною Max

Я дізнався про це, коли нещодавно подумував про підписку на Discovery+, щоб мій син міг дивитися Battlebots. Battlebots також доступні на Max, разом із майже всім іншим, що може запропонувати Discovery+.

Це результат угоди 2022 року, коли AT&T відокремила свій підрозділ WarnerMedia та продала його Discovery, яка перетворилася на нову компанію під назвою Warner Bros. Discovery. Warner Bros. Discovery тепер є власником HBO, Discovery та інших пов’язаних брендів.

На даний момент Discovery+ продовжує існувати як окрема платформа, але більша частина її каталогу також доступна на Max. Це означає, що тепер багатьом людям доцільніше підписатися на Max замість Discovery+.

Чому максимальна підписка краща, ніж Discovery+

Додавання бібліотеки HBO додає схвалений критиками, здебільшого орієнтований на дорослих, контент до величезних і широких пропозицій Discovery, часто без сценарію.

Багато культових шоу вже давно є ексклюзивом HBO. Серед них – шоу, засновані на всесвіті «Гри престолів». Є як нові, так і класичні хіти, як-от «Спадкоємство», «Клан Сопрано» та «Секс у великому місті». Є також сатиричні новини «Останній тиждень сьогодні ввечері з Джоном Олівером» і комедійне ток-шоу «У реальному часі» з Біллом Магером.

  Що таке зловмисне програмне забезпечення RAT і чому воно таке небезпечне?

І, звичайно, є десятиліття фільмів. У HBO є Гаррі Поттер. Він також має ексклюзивні права на трансляцію для Studio Ghibli у США.

Макс також показує спортивні документальні фільми та прямі трансляції ігор НБА, НХЛ і MLB. Це не один із найкращих сайтів для трансляції спортивних змагань, але це варіант.

Це не означає, що все, що ви отримуєте, спрямоване на дорослих. Ви також отримуєте довгострокові шоу від Cartoon Network. Крім того, HBO є домом для «Вулиці Сезам» з 2016 року, коли шоу перейшло з PBS.​

Шоу Discovery+ є частиною кожної максимальної підписки

Незалежно від того, який план Max ви виберете, ви отримаєте доступ до більшості каталогу Discovery+. Немає різниці в доступності вмісту між рівнями.

Макс не афішує це, тому що багато зусиль було витрачено на об’єднання двох сервісів в один, щоб створити платформу, яка могла б конкурувати з Netflix та іншими стрімінговими гігантами.

Навіть якщо Discovery+ продовжує існувати окремо, Макс не хоче нагадувати вам, що Discovery+ — це річ.

Чи є вміст на Discovery+, а не на Max?

Discovery+, варто віддати належне, не горбить. Підписка на Discovery+ пропонує шоу від різноманітних брендів, зокрема Discovery Channel, Animal Planet, CNN, Food Network, HGTV, Magnolia Network (раніше DIY Network), OWN, TCL і Travel Channel. Більшість того, що доступно для потокового передавання з цих мереж на Discovery+, також є на Max.

Але все ще є вміст на Discovery+, який недоступний на Max. Це включає шоу з A&E, History та Lifetime. Ці канали є частиною A&E Networks, спільного підприємства Disney і Hearst.

Оскільки Warner Bros. Discovery не володіє цим носієм, вони не можуть одразу включити його в Max. Ця ситуація може змінитися, коли компанії переглядають свої ліцензійні угоди, але на даний момент є відносно невеликий сегмент вмісту, який ще не доступний на Max.

  Blogtrottr перетворює RSS-канали на листи новин електронною поштою за допомогою фільтрів сюжетів

Discovery+ проти Max: яка послуга потокового передавання дешевша?

Ви можете платити за Max як за місяць, так і за рік. Річні плани на 20% дешевші, ніж щомісячні альтернативи.

Максимальні плани коливаються від 9,99 доларів США на місяць до 19,99 доларів США на місяць:

  • HD-трансляція з підтримкою реклами на максимум 2 пристроях: 9,99 доларів США на місяць або 99,99 доларів США на рік (економія 19,89 доларів США порівняно з місячним планом),
  • HD-трансляція без реклами на 2 пристроях, а також 30 завантажень для перегляду в режимі офлайн: 15,99 доларів США на місяць або 149,99 доларів США на рік (економія 41,89 доларів США)
  • Трансляція 4K одночасно на 4 пристроях разом із 100 завантаженнями для перегляду в режимі офлайн: 19,99 доларів США на місяць або 199,99 доларів США на рік (економія 39,89 доларів США)

Плани Discovery+ простіші. Є лише дві пропозиції, і платити потрібно по місяцях:

  • З підтримкою реклами: $4,99
  • Без реклами, з можливістю завантажувати відео для перегляду в автономному режимі: $8,99

Порівнюючи ці два, найдешевший план із підтримкою реклами на Discovery+ коштує 59,88 доларів США протягом року. Найдешевший план Max коштує 99,99 доларів США, які оплачуються одразу. Це різниця в $40,11, що означає, що ви платите на 40% більше, щоб додати Макс.

Найдешевші плани без реклами коштують 107,88 доларів щомісячних платежів на Discovery+ порівняно з одноразовою оплатою Макса в 149,99 доларів. Ця різниця становить 42,11 доларів США, що фактично є меншим збільшенням на 28%.

У будь-якому випадку ваш найдешевший варіант — підписатися лише на Discovery+. Якщо ви намагаєтеся отримати доступ лише до шоу, які транслюються лише на Discovery+, то вам краще підписатися на Discovery+.

  7 способів звільнити місце для зберігання в Google Фото

Але до злиття HBO Max був окремою службою передплати зі стартовою ціною вдвічі вищою, ніж Discovery+. Тепер підписка Max все ще коштує дорожче, ніж Discovery+, але вона включає більшість того, що пропонує остання.

Якщо ви думаєте про Max як про доповнення до Discovery+, то після злиття ви тепер платите значно менше за контент HBO.

Чи доступний Max у тих самих країнах, що й Discovery+?

Тут слід враховувати ще один важливий фактор, який виходить за межі вартості. Чи доступний Макс у вашій частині світу чи ви можете підписатися лише на Discovery+?

Окрім США та територій США, Discovery+ доступний у багатьох країнах. На веб-сайті чітко вказано Бразилію, Канаду, Данію, Фінляндію, Індію, Ірландію, Італію, Нідерланди, Норвегію, Філіппіни, Польщу, Іспанію, Швецію, Об’єднані Арабські Емірати та Сполучене Королівство.

Цей перелік не є вичерпним, оскільки з тих пір мережа була запущена в інших регіонах, наприклад у Німеччині та Туреччині.

Макс, навпаки, ще не вийшов за межі США. Це не означає, що Warner Bros. Discovery не має глобальних амбіцій.

Max має бути доступний у деяких частинах Латинської Америки та Карибського басейну з доступом до HBO Max до кінця лютого 2024 року. Послуга має охопити 22 європейські країни з наявним доступом до HBO Max до весни 2024 року, а Франція та Бельгія з’являться пізніше. рік.

Також очікується, що Макс досягне частини Південно-Східної Азії десь у 2024 році.

Тим часом можна отримати доступ до Max з будь-якого місця, якщо ви ввійдете під час використання VPN. VPN може направляти ваше інтернет-з’єднання через країну, де доступний Max, в обхід регіональних обмежень.

Однак використання VPN може знизити швидкість вашої мережі, тому цей варіант може бути непридатним, якщо ваше з’єднання вже часто буферизується під час спроб потокового відео.

Незалежно від того, де ви живете, має сенс переключити свою увагу з Discovery+ на Max. Ця платформа викликає більше хвилювання, і саме в неї Warner Bros. Discovery вкладає свої ресурси.

Щойно останні ліцензійні угоди будуть укладені або оновлені, і Макс стане доступним для більш глобальної аудиторії, запис про Discovery+ може бути на стіні.