Не можете отримувати повідомлення після переходу з iPhone на Android? Тепер є офіційне рішення від Apple

| | 0 Comments| 11:27 AM
Categories:

Відомо, що Apple обманює користувачів Android, і коли хтось вирішує перейти з iPhone на телефон Android, людям більше, ніж просто цікаво, чому хтось прийняв таке рішення. Якою б не була причина переходу, будь-хто, хто раніше перейшов із пристрою iOS на пристрій Android або Windows Phone, відчував затримку або повну невдачу в отриманні повідомлень, надісланих iPhone через друзів. Як би хто не намагався, вони просто не змогли отримати iMessages чи навіть звичайні текстові повідомлення, щоб знайти шлях до нового телефону Android. Це трапляється, коли ви не від’єднуєте iMessages від свого номера телефону. Можливо, ви видалили свій Apple ID з пристрою, але iMessages — це служба, яку потрібно вимкнути, і просто видалення вашого Apple ID з пристрою просто не вирізає його. На жаль, не багато людей дізнаються про це, поки не стане занадто пізно. Саме ця проблема привернула значну увагу у сфері блогів на початку цього року, і Apple щойно випустила інструмент, який дозволяє деактивувати iMessages з будь-якого браузера за допомогою вашого Apple ID.

  Як додати озвучування під час малювання на пристрої Android

Якщо у вас все ще є пристрій iOS, все, що вам потрібно зробити, це перейти до програми «Налаштування», торкнутися параметрів програми «Повідомлення» та вимкнути iMessages. Додаток, випущений Apple, призначений для тих випадків, коли ви більше не володієте iDevice, але ваш номер телефону все ще заблоковано для служби.

Щоб вимкнути iMessages, коли у вас більше немає пристрою iOS, перейдіть на сторінку Скасування реєстрації iMessages (посилання нижче) і введіть свій номер телефону. Натисніть Надіслати код і зачекайте, поки код надійде на будь-який мобільний пристрій, який ви використовуєте. Коли ви отримаєте код, введіть його в поле підтвердження та натисніть «Надіслати».

  Як віддзеркалити та керувати своїм телефоном Android на будь-якому комп’ютері з Windows

Ця проблема зазвичай виникає через те, що багато хто з нас припускають, що видалення нашого Apple ID з пристрою також вимикає всі налаштовані на нього служби, коли це не так. Подумайте про це так; припустимо, ви додали свій обліковий запис електронної пошти Gmail до програми Mail на своєму iPhone, а пізніше ви вийшли з неї. Ваш обліковий запис Gmail все ще існує, але його не можна буде керувати на цьому конкретному iPhone, якщо ви не налаштуєте його знову. iMessages — це така ж служба, як Gmail, де ви можете видалити свій обліковий запис із пристрою, але служба продовжує працювати, якщо її не вимкнути.

  Як додати спеціальні плитки до швидких налаштувань в Android

Скасуйте реєстрацію iMessages