Не можете знайти Copilot у Windows 11? Ось що робити

Згідно з словами Microsoft, Copilot — це майбутнє Windows. Але що, якщо ви хочете спробувати, але не можете знайти? У нас є кілька прийомів, які можна спробувати, якщо Copilot відсутній у Windows 11.

Де Copilot?

Якщо Copilot правильно встановлено у Windows 11, ви зможете знайти значок у нижньому лівому куті екрана. Натисніть тут кнопку, і з’явиться бічна панель Copilot.

У деяких версіях Windows, залежно від того, яку збірку ви зараз використовуєте, просто наведіть курсор на значок Copilot, щоб активувати його. В іншому випадку вам потрібно просто натиснути або торкнутися кнопки, щоб розпочати.

  Як запустити засіб усунення несправностей Windows Update

Вам потрібен обліковий запис Microsoft для Copilot

Якщо Copilot недоступний у вашій системі, це може бути з кількох причин. Проте одна з найпоширеніших — це відсутність входу в обліковий запис Microsoft.

Наприклад, якщо ви встановили Windows 11 без підключення до Інтернету, ви можете не ввійти в обліковий запис Microsoft. Не хвилюйтеся, оскільки в Windows 11 досить легко переключитися з локального облікового запису на обліковий запис Microsoft.

У вас можуть бути інші причини не використовувати обліковий запис Microsoft у Windows 11, але незалежно від ваших причин Copilot просто не працюватиме без облікового запису Microsoft.

Ви оновили Windows?

Copilot також може повільно розгортатися на вашому комп’ютері, якщо у вас не ввімкнено автоматичні оновлення. Щоб вирішити цю проблему, увімкніть автоматичне оновлення або просто перевірте наявність оновлень вручну.

  Як відключити підсумкове сповіщення Windows Defender у Windows 10

Щоб перевірити наявність оновлень, натисніть клавішу Windows, а потім знайдіть «оновлення». Ви повинні побачити спливаюче вікно Перевірити наявність оновлень у списку. Відкрийте це, а потім натисніть кнопку Перевірити наявність оновлень у верхньому правому куті вікна.

Якщо доступні будь-які оновлення, установіть їх. Сподіваюся, після перезавантаження ви побачите, що Copilot відсутній у вашій інсталяції Windows 11.

Вам знадобиться трохи терпіння

Якщо ви хочете негайно спробувати нові функції Copilot, вам потрібно запустити інсайдерську збірку Windows 11. Це зручно для випробування нових функцій, але вони збільшують можливість нестабільної роботи вашого комп’ютера.

Якщо припустити, що ви не хочете реєструватися в програмі Windows Insider, вам просто потрібно буде дочекатися оновлення версії Windows 11. Корпорація Майкрософт розгортає Copilot досить швидко, тому, сподіваюся, вам не доведеться чекати занадто довго.

  Як заблокувати ПК з Windows 10 за допомогою командного рядка

Сподіваємось, тепер Copilot успішно працює у вашій системі. Якщо ви не впевнені, куди йти далі, перегляньте наш посібник, який пояснює, як використовувати Copilot у Windows.

Навіть якщо у вас ще не встановлено Copilot у Windows 11, це не означає, що вам зовсім не пощастило. На момент написання цієї статті існує кілька версій Copilot, які працюють на платформах від Microsoft Edge до Інтернету, тож ви повинні мати принаймні уявлення про те, що таке Copilot.