НЕ видаляйте програму Apple Pay зі свого iPhone

Минулого тижня була випущена iOS 11.2. Кожен, хто вже використовував iOS 11, ймовірно, оновився до останньої версії. Ця остання версія була здебільшого віталася через виправлення помилок, яких, чесно кажучи, в iOS 11 багато. Також, нарешті, додали Apple Pay. Apple Pay не є інтегрованою функцією в iOS 11, як лист спільного доступу. Він працює через додаток під назвою Apple Pay. Якщо ви пам’ятаєте, з iOS 10 користувачі можуть видаляти більшість стандартних програм. Те ж саме з Apple Pay, за винятком того, що це помилка. Apple Pay виконує основну функцію в iOS 11, і якщо ви видалите додаток Apple Pay, ви не зможете його повернути. Це ще одна помилка iOS 11.

  Як поділитися файлом Google Документів, таблиць або слайдів як веб-сторінку

Додаток Apple Pay не додається як додаток для головного екрана. Натомість він додається як додаток iMessage. Магазин додатків iMessage, відокремлений від додатка App Store, залишається тим самим магазином. iOS 11 змінила те, як програми iMessage відображаються всередині додатка, а новий інтерфейс користувача робить це трохи дратівливим, коли всі ці програми відображаються внизу. Ви можете приховати або видалити їх, але якщо у вас є спокуса видалити програму Apple Pay, знайте, що ви не зможете знову завантажити її з App Store або iMessage App Store.

Відновіть Apple Pay

Якщо ви видалили Apple Pay зі свого iPhone, а пізніше вирішили, що хочете повернути програму, ви можете лише відновити свій iPhone до стандартної iOS 11.2. Після відновлення ви можете відновити його з резервної копії, і вам повернеться Apple Pay. Це точно не так просто, як завантажити програму знову.

  Чому на моєму iPad не з’являється екранна клавіатура?

Жук

Ви можете видалити стандартні програми в iOS, але є винятки. Наприклад, ви не можете видалити програми «Фотографії» або «Камера», тоді як ви можете видалити програми «Календар» і «Калькулятор». iOS знає, що є деякі програми, які, якщо їх видалити, негативно вплинуть на основні функції вашого пристрою. Тому видаляти ці програми заборонено. Так повинна вести себе програма Apple Pay, тобто у вас не повинно бути можливості видалити її або, якщо це необов’язкова програма, ви принаймні зможете завантажити її з App Store.

У iOS 11 були свої помилки, але в основному вони були випадковими. Цей показує простий недогляд. Це не те саме, що проблема з певними літерами, які відображаються неправильно, або будильники не дзвонять, коли вони повинні. Ця помилка дозволяє користувачам видалити важливу функцію з iPhone без швидкого способу її повернення.

  Як перекладати слова безпосередньо в Safari