Не вдається завантажити файли в Google Chrome для Windows? Спробуйте ці виправлення

| | 0 Comments| 7:25 AM
Categories:

Виникли проблеми із завантаженням файлів у Google Chrome? Це може дуже дратувати, чи не так? Незалежно від того, додаєте ви документи до електронних листів, ділитеся зображеннями в соціальних мережах або надсилаєте важливі файли для роботи чи навчання, плавний процес завантаження файлів є важливим. Тому може бути неприємно, якщо завантаження файлів у Chrome на комп’ютері з ОС Windows постійно не вдається завантажувати.

Якщо ви ще не готові відмовитися від свого улюбленого браузера, ось кілька порад, які мають відновити вашу можливість завантажувати файли в Google Chrome

1. Почніть із загальних виправлень

Перш ніж перейти до будь-яких розширених порад щодо усунення несправностей, варто спочатку спробувати деякі основні рішення, згадані нижче.

 • Виключіть проблеми з підключенням до Інтернету: слабке або нестабільне підключення до Інтернету може бути причиною того, чому ви не можете завантажити файли в Chrome. Щоб перевірити з’єднання, відкрийте нову вкладку в Chrome і перейдіть на веб-сайт надійного тестування швидкості Інтернету. Якщо виникла проблема з Інтернетом, спробуйте перезавантажити маршрутизатор або переключитися на інше мережеве підключення, а потім повторіть спробу.
 • Перезапустіть Chrome. Інколи найпростіші рішення виявляються найефективнішими. Можливо, проблеми із завантаженням файлів у Chrome спричиняє тимчасовий збій браузера. Якщо це так, перезапуск Chrome має вирішити проблему.
 • Очистити кеш і файли cookie: застарілі або пошкоджені дані веб-перегляду також можуть спричинити такі проблеми. Ви можете спробувати очистити кеш і файли cookie в Google Chrome, щоб перевірити, чи це вирішить проблему.
  Як виправити повільний принтер у Windows

2. Використовуйте анонімне вікно

Однією з ключових переваг використання Chrome є широка підтримка розширень. Однак не всі сторонні розширення надійні. Існує ймовірність того, що одне з ваших розширень спричиняє зависання або збій Chrome під час завантаження файлів із ПК з Windows.

Щоб виключити цю можливість, ви можете спробувати використовувати Chrome у режимі анонімного перегляду, який завантажує веб-переглядач без будь-яких сторонніх розширень. Щоб відкрити анонімне вікно в Chrome, натисніть значок меню з трьома крапками у верхньому правому куті та виберіть Нове анонімне вікно.

Після цього спробуйте завантажити файли та перевірте, чи проблема повторюється.

3. Вимкніть розширення браузера

Якщо ви можете без проблем завантажувати файли в анонімному вікні, імовірно, проблема спричинена одним із ваших розширень. Щоб визначити його, вам потрібно вимкнути всі розширення, а потім знову ввімкнути їх по одному.

Щоб вимкнути розширення в Google Chrome, виконайте такі дії:

 • Відкрийте Google Chrome і натисніть значок меню з трьома крапками у верхньому правому куті.
 • Наведіть курсор на Інші інструменти, а потім виберіть Розширення у підменю.
 • Використовуйте перемикачі, щоб вимкнути всі розширення.
 • Після цього перезапустіть Chrome, а потім увімкніть розширення по одному. Вам потрібно буде завантажити тестовий файл після ввімкнення кожного розширення, доки проблема не виникне знову. Коли ви знайдете розширення, яке спричиняє проблему, видаліть його.

  4. Вимкніть режим енергозбереження в Chrome

  Коли ви вмикаєте режим енергозбереження в Chrome, він обмежує певні фонові процеси та візуальні ефекти, щоб заощадити заряд акумулятора. Однак ця функція може призвести до збою завантаження файлів у Chrome, особливо якщо ви завантажуєте великі файли.

    Як перевірити, чи активована Windows 11

  Тому найкраще вимкнути режим енергозбереження в Chrome, якщо у вас виникли труднощі. Ось кроки для того ж.

 • Відкрийте Chrome, натисніть значок меню з трьома крапками у верхньому правому куті та виберіть «Налаштування».
 • Використовуйте ліву панель, щоб перейти на вкладку «Продуктивність».
 • Вимкніть перемикач біля пункту Енергозбереження.
 • Виконавши наведені вище кроки, перевірте, чи можна без проблем завантажувати файли.

  5. Вимкніть антивірус

  Багато сторонніх антивірусних програм мають функції веб-захисту, призначені для захисту вас під час перегляду веб-сторінок. Однак ці антивірусні програми іноді можуть бути нав’язливими та перешкоджати завантаженню файлів у Chrome.

  Щоб перевірити цю можливість, ви можете тимчасово вимкнути антивірусну програму в Windows. Для цього просто клацніть правою кнопкою миші піктограму антивірусної програми на панелі завдань і виберіть Вимкнути > Вимкнути до наступного перезапуску.

  Якщо це вирішить вашу проблему, вам потрібно буде переглянути налаштування веб-захисту в антивірусній програмі та внести необхідні зміни, щоб уникнути проблем.

  6. Установіть усі незавершені оновлення Google Chrome

  Ще одна причина, чому ви можете не завантажувати файли в Google Chrome, полягає в тому, що ви використовуєте застарілу версію веб-переглядача або її помилки. Хоча Google Chrome зазвичай оновлюється автоматично, це може не статися, якщо ви деякий час не закривали браузер.

  Щоб перевірити та встановити незавершені оновлення Google Chrome, виконайте такі дії:

 • Відкрийте Google Chrome і натисніть значок меню (три вертикальні крапки) у верхньому правому куті.
 • Виберіть Довідка > Про Google Chrome.
 • Зачекайте, поки Chrome завантажить незавершені оновлення, а потім натисніть кнопку «Перезапустити», щоб установити їх.
 •   Як візуально показати натискання клавіш і клацання миші в Windows

  Після оновлення Chrome завантаження файлів має працювати належним чином.

  7. Створіть новий профіль Chrome

  Проблеми з вашим профілем Chrome також можуть спричинити несправність браузера. Це може статися, якщо ваш профіль Chrome пошкоджено. Ви можете спробувати створити новий профіль користувача в Chrome, щоб перевірити, чи це вирішить проблему. Ось як це зробити.

 • Відкрийте Google Chrome і натисніть значок свого профілю у верхньому правому куті.
 • У меню, що з’явиться, виберіть Додати.
 • Виберіть, чи хочете ви входити з обліковим записом чи без нього.
 • Перейдіть до щойно створеного профілю та спробуйте знову завантажити файли. Якщо це вирішить вашу проблему, ви можете видалити старий профіль Google Chrome.

  8. Скиньте налаштування Chrome

  Якщо ви все ще не можете завантажити файли в Google Chrome, ви можете скинути налаштування браузера як крайній засіб. Це призведе до видалення всіх ваших спеціальних налаштувань, вимкнення розширень та видалення інших тимчасових даних. Однак це не вплине на ваші збережені закладки та паролі, тому вам не потрібно про них турбуватися.

  Щоб скинути Google Chrome у Windows:

 • Запустіть Google Chrome і натисніть меню з трьома крапками у верхньому правому куті.
 • У меню, що з’явиться, виберіть Налаштування.
 • Виберіть Скинути налаштування на лівій бічній панелі.
 • Клацніть опцію Відновити налаштування до початкових значень за замовчуванням на правій панелі.
 • Для підтвердження натисніть Скинути налаштування.
 • Після скидання Chrome перезапустіть його, і проблема повинна вас турбувати.

  Відчуйте легке завантаження знову з Chrome у Windows

  Google Chrome може бути популярним браузером, але він не позбавлений недоліків. Іноді Chrome може розчарувати вас, не дозволяючи завантажувати файли з комп’ютера Windows. Сподіваємось, це більше не так, і одна з наведених вище порад допомогла вирішити проблему.