Не будьте жертвою – знайдіть приховану камеру в готелях, туалетах тощо

Ми ніколи не можемо прийняти достатньо запобіжних заходів, щоб бути в безпеці в будь-якій ситуації.

У сучасному світі завжди потрібно бути пильним і уважним, і це може підвищити обізнаність і особисту безпеку. На жаль, було багато випадків, коли приховану камеру виявляли в туалетах і готелях, і це відбувається частіше, ніж будь-коли.

І ці речі впливають багатьма способами.

Порушує конфіденційність

Хороший готель завжди докладе максимум зусиль, щоб захистити конфіденційність своїх гостей, незважаючи ні на що. Насправді, згідно із законом, це є обов’язковим. Прихована камера в кімнаті повністю виходить з цього правила і стає не менш серйозним злочином.

Впливає на особистий простір

Немає нічого гіршого, ніж увійти в готельний номер або туалет і за вами підстежать. Цілком природно залишатися зненацька в таких місцях, як готелі та ванні кімнати, і виявлення камери на них значно впливає на наш особистий простір.

Прихована камера в готельних номерах або місцях, де вона, ймовірно, не має наміру записувати відеозапис вашої поведінки. Як би там не було, зйомка відео власного життя без згоди дорівнює погрозам.

У цих сценаріях ми можемо допомогти собі, якщо бути більш пильними щодо нашого оточення. Щоб допомогти вам у цьому, я склав цей список інтелектуальних продуктів, які допоможуть вам визначити, чи є прихована камера поблизу вас.

Скаут

Ідеально підходить для AirBNB, готелів і туалетів, Пошук прихованої камери Scout це один крихітний пристрій, який може виявити приховану камеру поблизу вас. Незалежно від того, чи це відеоспостереження, чи звичайна камера, Scout легко знайде її завдяки своїй світлодіодній технології.

  Як підрахувати критерії набору відповідності даних у Google Таблицях

Він також простий у використанні. Щоб виявити приховану камеру за допомогою цього пристрою, виконайте наведені нижче дії.

 • Встаньте обличчям до предмета, який ви підозрюєте як камеру
 • Тримайте Scout перед очима, щоб ви могли проскочити
 • Увімкніть світлодіодну кнопку на Scout
 • Спрямуйте очі через отвір на підозрілий предмет
 • Якщо ви бачите червоне світло, яке світить вам у відповідь, це камера

Коробка містить усі необхідні інструкції, тож не переживайте про це.

Fing

Так само круто, як назва, Fing це одна цікава програма, яка може сканувати мережі та пристрої поблизу. Він доступний як на Android, так і на IOS. Щоб знайти приховану камеру поблизу, ви можете вибрати будь-який із наступних двох методів:

 • Сканувати доступну мережу WiFi на наявність підключених пристроїв
 • Знайдіть загальні назви IP-камер під час короткого сканування

Обидва ці методи, можливо, допоможуть вам ідентифікувати приховану камеру. Ця програма абсолютно безкоштовна і, очевидно, дуже портативна. Вам не доведеться турбуватися про те, щоб носити з собою додатковий пристрій.

Ейлімі

Завдяки здатності швидко виявляти різні пристрої навколо вас Eilimy Detector Set є ще одним чудовим варіантом для розгляду. Він має великий діапазон виявлення, що означає, що навіть якщо ви перебуваєте далеко від прихованої камери, він все одно зможе її ідентифікувати.

Незважаючи на те, що він портативний, він постачається з набором необхідних речей, як-от акумулятор, кабель USB, адаптер живлення, антени та детектори повного діапазону. Ви можете використовувати цей пристрій у готелі, машині, туалеті чи будь-де. Він працює до тих пір, поки у вас цілі батареї.

  Як змінити шрифт рівняння в MS Word

Додаток для виявлення прихованої камери

Як випливає з назви, Детектор прихованої камери це зручний додаток. Він має набір цікавих функцій, таких як:

 • Виявлення об’єктива прихованої камери
 • Можливість пошуку прихованих камер через WiFi, Bluetooth і локальну мережу
 • Сканує пристрої поблизу
 • Працює будь-де

Незважаючи на те, що ця програма чудово справляється зі своєю роботою, вона доступна лише на iOS. Це означає, що якщо ви користувач Android, ви не зможете користуватися цією програмою. У такому випадку ви можете або вибрати програму Fing, згадану вище, або зачекати, поки ця програма стане доступною для Android.

Антишпигунський детектор прихованої камери

Цей пристрій є економічно ефективним, а також ефективним, коли мова йде про те, що потрібно. Він може виявляти незаконні шпигунські пристрої за допомогою широкого діапазону руху, незалежно від того, чи це камера, Bluetooth, аудіозаписувач або пристрої для прослуховування.

Не тільки це, але Антишпигунський детектор прихованої камери також може швидко визначити, чи ваш автомобіль обладнано магнітним прослуховуванням або прихованою камерою. Це гарантує вашу безпеку, де б ви не були. Маючи розміри 117*56*20 мм, я б сказав, що цей пристрій досить малий, що робить його дуже портативним.

Детектор шпигунської прихованої камери

Детектор шпигунської прихованої камери це програма для iOS, яку можна виявляти вручну або в автоматичному режимі. Ви також можете сканувати сусідні електронні пристрої, щоб з’ясувати, чи є в них щось підозріле.

  Як налаштувати FTP-сервер на Ubuntu за допомогою Webmin

Крім того, він також може виявляти шпигунські пристрої за допомогою функції сканування Bluetooth і EMF. Дуже круто для програми!

Завантаження цієї програми коштує 3,99 фунтів стерлінгів, але вона того варта за таку ціну. Насправді я вірю, що ви відчуєте, що ціна набагато нижча, ніж вона того заслуговує.

Висновок

Хоча ми не можемо контролювати уми, які стоять за цими сумнозвісними вчинками, ми можемо допомогти собі, проявляючи пильність і здоровість у таких ситуаціях. Ось кілька дій, які ви можете зробити, якщо ви знайшли приховану камеру:

 • Від’єднайте провід камери (якщо є)
 • Якщо він нікуди не підключений, обов’язково накрийте його чимось на зразок ковдри
 • Спробуйте записати ситуацію для доказу
 • Обов’язково повідомте владі та надайте їм фото/відео, які ви зробили для підтвердження
 • Якщо керівництво здається підозрілим, негайно покиньте місце

Виконання вищевказаних дій дозволить принаймні тримати вас на крок попереду в цьому питанні.

Останнім часом було багато випадків, коли люди знаходили приховані камери в своїх готельних номерах, які також були спрямовані прямо на ліжко. Сподіваюся, вищезазначене допоможе вам бути більш пильними та вирішувати ці ситуації.