Нехай ці 9 програм для автоматизації маркетингу допоможуть вашому бізнесу

Маркетинг є невід’ємною частиною будь-якого бізнесу, і якщо ви робите це правильно, ви можете спостерігати помітні відмінності в клієнтській базі, залученні потенційних клієнтів і коефіцієнтах конверсії.

Тим не менш, світ навколо нас розвивається, як і ваші клієнти. Як наслідок, індустрія маркетингу зростає багаторазово, і тепер ми маємо різні маркетингові форми та стратегії, включно з офлайн і онлайн.

Це означає, що ви завжди повинні бути готові до рішень відповідно до вимог користувачів і останніх тенденцій, щоб процвітати у вашому бізнесі. Але, якщо ви намагаєтеся зробити все самостійно або вручну, потрібно багато сил і часу.

Автоматизація маркетингу з’явилася, щоб вирішити цю проблему та спрямувати ваші зусилля на ті сфери, які потребують вашої уваги, а не на виконання трудомістких і повторюваних завдань.

Отже, давайте спочатку розберемося трохи більше про автоматизацію маркетингу та про те, як вона може вам допомогти.

Що таке автоматизація маркетингу?

Автоматизація маркетингу передбачає програмне забезпечення або інструменти, які можуть автоматизувати, вимірювати та оптимізувати маркетингові завдання та робочі процеси, щоб допомогти підприємствам підвищити ефективність роботи та заощадити час від повторюваних завдань, що виконуються вручну.

Це допомагає вам бути в курсі ваших клієнтів і останніх тенденцій, пропонує краще націлювання, завчасне планування кампаній і багато інших переваг із точністю.

Ось чому бренди з усього світу впроваджують певну форму автоматизації маркетингу у свій робочий процес, щоб мати час зосередитися на інших важливих аспектах і розвивати свій бізнес.

Згідно з повідомленнямблизько 51% брендів зараз використовують автоматизацію маркетингу, тоді як 58% B2B-компаній планують застосувати її в майбутньому.

Але чому люди дивляться на автоматизацію маркетингу?

Давай дізнаємось.

Значна економія часу ⏱️

Інструмент автоматизації маркетингу допоможе вам заощадити багато часу, автоматизувавши повторювані завдання, такі як планування публікацій у соціальних мережах, надсилання електронних листів тощо. Автоматизація цих ручних завдань звільняє у вас багато часу, щоб зосередитися на інших маркетингових діях, таких як розробка стратегії, планування та творчість.

Вимірює ефективність маркетингу 📊

Ви повинні знати свої маркетингові KPI, щоб ви могли вимірювати успіх маркетингових кампаній. Використання рішення для автоматизації маркетингу позбавляє вас від використання кількох інструментів і великих витрат на них, а також від клопоту, пов’язаного зі зміною платформи.

Пристойний інструмент автоматизації маркетингу дозволяє виконувати всі ваші маркетингові дії з кращим уявленням про трафік, кліки, кількість отриманих потенційних клієнтів, коефіцієнти конверсії тощо під однією парасолькою.

Кожен клієнт унікальний, як і його потреби, проблеми та вподобання. І їхня поведінка непередбачувана та постійно змінюється, тому стає важко представити рішення, яке може задовольнити їхні вимоги. Тому важливо знати людей окремо, а не робити припущення лише на основі демографічних показників чи всієї цільової аудиторії.

Інструменти автоматизації маркетингу допоможуть вам краще зрозуміти своїх клієнтів, поточні тенденції та їхню поведінку, які ви можете використовувати для формування робочих процесів, ініціювання ретаргетингової реклами та ефективної персоналізації своїх повідомлень і кампаній.

Робить вашу CRM потужнішою 💪

Незважаючи на те, що програмне забезпечення CRM і програмне забезпечення для автоматизації маркетингу відрізняються, їх можна об’єднати, щоб отримати потужні можливості.

Програмне забезпечення CRM орієнтоване на контакти та продажі з такою інформацією, як ім’я потенційного/клієнта, адреса, контактні дані, розмови тощо. На відміну від цього, програмне забезпечення для автоматизації маркетингу зосереджується лише на маркетингових аспектах із такими даними, як контакти, місцезнаходження, ресурси, якими користуються контакти, відвідані веб-сторінки і т.д.

Поєднуючи їх, ви можете насолоджуватися величезними перевагами, такими як перегляд усієї маркетингової та торговельної діяльності контактів в одному місці, їхній зв’язок із вашим брендом тощо. Це спрощує ваші стратегії охоплення, наприклад надсилання адресних електронних листів.

Окрім цього, програмне забезпечення для автоматизації маркетингу надає вашому бізнесу багато інших переваг, зокрема залучення потенційних клієнтів, швидше залучення клієнтів, кращу ефективність кампаній, миттєві подальші дії тощо.

Тепер настав час розповісти про найкраще програмне забезпечення для автоматизації маркетингу, яке допоможе вашому бізнесу розвиватися.

  Як відкласти вкладки у Firefox

ActiveCampaign

Хочете заощадити час від повторюваних завдань?

ActiveCampaign — ідеальне програмне забезпечення, яке може взяти на себе ці обов’язки та керувати кількома маркетинговими каналами, щоб допомогти вам розвивати свій бізнес. Він пропонує автоматизацію електронної пошти, значну частину кожної маркетингової стратегії, і дає змогу відстежувати взаємодію за допомогою тегів, звітів про ефективність, аналітики, спеціальних полів тощо.

Ви можете отримувати інформацію як з офлайн-каналів, так і з онлайн-каналів, таких як живі чати, текстові повідомлення, соціальні мережі, цільові сторінки тощо, щоб автоматизувати робочий процес. ActiveCampaign не вимагає від вас бути технічним експертом під час використання цього інструменту автоматизації маркетингу. Просто перетягніть файли в конструктор автоматизації та швидко налаштуйте робочі процеси.

На наступному кроці ви можете додати автоматизацію електронної пошти, рекламу у Facebook, підтримку потенційних клієнтів, текстові повідомлення, підрахунок потенційних клієнтів або будь-яку частину життєвого циклу користувача. ActiveCampaign також дозволяє вам сегментувати дані ваших клієнтів, щоб надсилати правильну інформацію потрібному клієнту.

Додаючи автоматизацію в сегмент, ви можете надсилати подальші повідомлення з вмістом електронної пошти, підтримувати потік A/B-тестування та проводити ефективніші крапельні кампанії. Ви також можете перевірити кожен звіт про ефективність і налаштувати потрібні речі в одному вікні.

ActiveCampaign дозволяє інтегруватися з понад 850 маркетинговими інструментами, включаючи цільові сторінки, програмне забезпечення CRM, інструменти інтеграції, як-от Zapier, магазини електронної комерції, як-от Shopify, і CMS, як-от WordPress. Окрім цього, ви отримуєте додаткові функції, такі як розділена дія, сповіщення електронною поштою, підрахунок потенційних клієнтів, атрибуція клієнтів, служба міграції для контактів, електронних листів і форм.

Визначте тип свого бізнесу, виберіть кількість контактів і отримайте план відповідно до ваших вимог за початковою ціною 9 доларів США на місяць. Ви також можете скористатися безкоштовною пробною версією, щоб переконатися, що ви використовуєте краще програмне забезпечення.

Це має перейти до №2

Агітатор

Campaigner — це інтелектуальне програмне забезпечення для маркетингу електронною поштою, яке дозволяє автоматизувати маркетинг і експериментувати з кількома стратегіями для досягнення максимального результату.

Це програмне забезпечення для автоматизації маркетингу забезпечує легкі візуальні робочі процеси та автовідповідачі, щоб зробити маркетинг електронною поштою простим.

Крім того, ви можете встановити тригери для надсилання повторюваних кампаній електронною поштою, на додаток до використання всемогутнього SMS-маркетингу для кращого охоплення. Campaigner допомагає вам диференціювати своїх контактів на основі їх активності, демографічних показників і поведінки щодо купівлі.

Крім того, його динамічний вміст допомагає персоналізувати електронну пошту для збільшення продажів. Це програмне забезпечення дозволяє багаторазове використання блоків вмісту, щоб скоротити ваш час на розробку листів. І можна використовувати переклад, щоб легко донести повідомлення.

Але найкраще – це експерименти. Ви можете перевірити кілька тем, імен відправників, час доставки, вміст і практично кожен аспект за допомогою тестування A/B, щоб побачити, що працює найкраще.

Ви можете синхронізувати інформацію про покупки, об’єднавши кілька магазинів електронної комерції, як-от Shopify, Magento тощо.

Нарешті, простий редактор із функцією перетягування та чудова аналітика роблять це обов’язковим універсальним маркетинговим інструментом.

Omnisend

Стимулюйте свої продажі різними каналами за допомогою єдиної платформи автоматизації Omnisend, що найкраще підходить для компаній електронної комерції. За допомогою Omnisend ви можете легко перетягувати кілька каналів в одному робочому процесі та забезпечувати персоналізований і узгоджений досвід для своїх клієнтів, охоплюючи їх у вибраних ними каналах обміну повідомленнями.

Omnisend надає вам готові теми, налаштування робочого процесу та повідомлення, щоб ви могли швидко закінчити. За допомогою редактора автоматизації ви також можете налаштувати будь-які зміни, які ви бажаєте. Такі функції, як попередньо створені повідомлення для серії привітань, відмови від продукту, відмови від кошика, підтвердження замовлення, підтвердження доставки та перехресних продажів, дозволяють ефективно керувати речами та зосереджуватися на тому, що необхідно.

Персоналізуйте свої повідомлення за допомогою спеціальних пропозицій або стимулів у рамках робочого процесу. За допомогою спліт-тестування A/B ви можете побачити, які стимули, тема чи канал спонукають ваші конверсії. Крім того, приймайте рішення після кожного звіту, щоб покращити робочі процеси.

Omnisend надає вам масштабовані способи, як-от умовні блоки вмісту, персоналізовані рекомендації, автоматизовані розподіли тощо, щоб зробити ваші електронні листи чи повідомлення більш персональними та цільовими. Збільште свої продажі, а не робоче навантаження, вибравши ідеальний для вас план; виберіть безкоштовний або платний план від 16 доларів США на місяць.

  Чому я полюбив Microsoft Bob, найдивніший творіння Microsoft

HubSpot

Отримайте всі свої інструменти для маркетингу під одним дахом HubSpot. Залучайте відвідувачів за допомогою соціальних мереж, реклами, блогів тощо. Перетворіть їх на клієнтів за допомогою електронної пошти, цільових сторінок, ABM, автоматизації маркетингу тощо.

Ви можете відстежувати рентабельність інвестицій за допомогою звітів про віднесення доходів, а дані про кожного клієнта доступні у вашій CRM для кращої персоналізації. HubSpot полегшує роботу маркетологів-початківців, які раніше мали проблеми з використанням різних рішень або застрягли на високоякісних інструментах, але не знали, як ними користуватися.

Завдяки HubSpot усі дані та інструменти надійні та прості у використанні, що економить ваш час і дозволяє надавати персоналізовану взаємодію з клієнтами, яка може залучати та конвертувати. Крім того, він поставляється з такими популярними функціями, як маркетингова аналітика, інтеграція відділу продажів і спеціальні об’єкти. У результаті ви можете краще керувати своїми маркетинговими кампаніями, не витрачаючи час на повторювані завдання.

Виберіть безкоштовний або преміум-план від 45 доларів США на місяць і скористайтеся іншими перевагами.

Keap

Заощаджуйте час і збільшуйте свої продажі за допомогою програмного забезпечення для автоматизації Keap. Його платформи маркетингу, CRM і продажів допомагають виконувати роботу, не витрачаючи час, і зосередитися на важливіших речах, щоб утримувати свій бізнес на вершині.

Використовуючи це програмне забезпечення, ви отримаєте багато якісних контактів для додавання до сегментованих списків і надсилання персоналізованих повідомлень клієнтам. Ви можете легко перетворити глядачів на постійних клієнтів, більше спілкуючись із ними та надсилаючи цільові подальші повідомлення.

Створіть контактні форми та додайте їх на свій веб-сайт або цільові сторінки, щоб запустити автоматизацію. За допомогою цільових сторінок збирайте потенційних клієнтів із ваших соціальних мереж або веб-сайту та зв’язуйте їх з автоматизованими маркетинговими кампаніями та продажами. Оскільки клієнти завжди з нетерпінням чекають швидкої відповіді, Keap допомагає вам бути в курсі кожної інформації, щоб вони були задоволені.

Крім того, ви можете легко відстежувати свої продажі за допомогою візуальної інформаційної панелі, щоб підтримувати багатообіцяючий канал продажів. Їхні готові шаблони також дозволяють створювати нагадування для рахунків-фактур. Крім того, Keap підтримує оплату за допомогою вбудованої інтеграції PayPal, Stripe і WePay.

Визначте силу контакту та виберіть план, який найкраще відповідає вашим вимогам. Ціна починається від 79 доларів США на місяць, що підходить для нових компаній і індивідуальних підприємців.

Пардо

Чи готові ви використовувати програмне забезпечення для автоматизації маркетингу, щоб збільшити продажі та отримати дохід?

Супроводжувати Пардо, одна з найкращих CRM, яка надає повне рішення, яке допомагає маркетологам створювати спрощений конвеєр, розширювати продажі та створювати зв’язки для укладення угод. Це також допоможе вам збільшити залученість завдяки ефективному управлінню та ефективно продавати, охоплюючи справжніх клієнтів у потрібний час.

Завжди заповнюйте свій конвеєр за допомогою форм, цільових сторінок, соціальних конекторів і інструментів пошуку Pardot. Крім того, синхронізуйте продажі та маркетинг і створюйте приголомшливі кампанії електронною поштою, щоб легше продавати свої продукти.

Pardot дозволяє відстежувати ROI за допомогою звітів, щоб зрозуміти, що працює, а що потрібно покращити. Ви також можете використовувати потужність штучного інтелекту для трансформації продажів і маркетингових зусиль і використовувати керовані даними та інтелектуальні програми для прискорення продажів і залучення потенційних клієнтів.

За допомогою потужного конструктора ви можете створювати для клієнтів такий самий досвід, як хотіли б, і створювати багатогранні та динамічні кампанії. Вони пропонують доступ до візуалізації повної карти та розуміння досвіду кожного клієнта та ваших маркетингових робочих процесів. Це допоможе вам виправити прогалини в кампанії перед запуском.

Ви можете перевірити свою статистику безпосередньо на інформаційній панелі, щоб детально дізнатися про індивідуальну ефективність і активність потенційних клієнтів. Отже, стимулюйте свій маркетинговий розвиток за допомогою цього програмного забезпечення для автоматизації за початковою ціною 1250 доларів США на місяць за 10 000 контактів.

Mailchimp

Виберіть платформу автоматизації, яка завжди активна, навіть коли ви зайняті іншими завданнями. Так, ми говоримо про Mailchimp що дозволяє перетворити глядачів на постійних клієнтів. Він забезпечує персоналізовані та автоматизовані робочі процеси для кожного клієнта, щоб допомогти вам створювати та надсилати електронні листи щоразу, коли вам є що повідомити.

Через API Mailchimp надсилайте повідомлення про активність облікового запису та покупки. Він має такі функції, як користувацькі тригери, візуальні подорожі, попередньо створена автоматизація, інструменти планування тощо, які допоможуть вам витрачати більше часу на необхідні речі.

  Перегляньте звичайні години роботи під час планування зустрічей у різних часових поясах

Автоматизація Mailchimp додає особисте відчуття без будь-яких індивідуальних зусиль. Надішліть правильне повідомлення потрібному клієнту в потрібний момент. Знати клієнта сьогодні необхідно для доставки відповідних електронних листів на основі того, як вони зв’язуються з вашим бізнесом.

Продавайте та рекламуйте в одному місці, вибравши будь-який план від 299 доларів США на місяць за 10 000 контактів та інші цікаві переваги.

EngageBay

EngageBay це маркетингове рішення для автоматизації робочих процесів, яке чудово підходить для малого бізнесу. Це програмне забезпечення для автоматизації допомагає малим підприємствам автоматизувати процеси продажів і маркетингу, щоб підвищити загальну ефективність свого онлайн-бізнесу.

Оскільки він ефективно обробляє автоматизацію, є менше шансів на помилки, і ви матимете час для вирішення важливих завдань. EngageBay не обмежується маркетингом; уся справа в управлінні всім процесом роботи з клієнтом у відділах продажів, обслуговування та маркетингу.

Використовуйте інтегровані платформи продажів, маркетингу, CRM і обслуговування, щоб сегментувати всі процеси та встановити деякі правила використання платформи автоматизації. Підвищуйте ефективність, прискорюйте розвиток свого бізнесу та використовуйте конструктор перетягування, щоб розробляти робочі процеси продажів і маркетингу за допомогою інструмента візуального конструктора без навчання.

Визначте електронні листи в черзі та заплануйте їх надсилання клієнтам відповідно до визначеного часу та дати. EngageBay надає теги злиття для персоналізації електронної пошти за назвою компанії, місцезнаходженням, іменем контактної особи, інтересами тощо.

За допомогою їх потужного трекера ви можете відстежувати кожну дію, щоб ефективніше обробляти ваші продажі та маркетинг. Це допомагає збільшити кількість конверсій, відстежуючи поведінку клієнтів і налаштовуючи веб-форми, щоб залучати відвідувачів і перетворювати їх на потенційних клієнтів.

Отримайте безкоштовне програмне забезпечення для автоматизації з 500 контактами та 1000 фірмовими електронними листами або виберіть із кількох планів.

Sendinblue

Sendinblue’s Програмне забезпечення для автоматизації маркетингу допомагає вам автоматизувати завдання, щоб ви могли отримати більше переваг із меншою роботою. Це допоможе вам завершити свою маркетингову стратегію за допомогою маркетингу електронною поштою, SMS-маркетингу, чату, папки “Вхідні” тощо та бути всюди для ваших клієнтів.

Персоналізуйте кожен крок, додаючи цінні повідомлення, як-от CRM, трансакційну електронну пошту тощо, для своїх постійних клієнтів. За допомогою цих функцій ви можете запланувати час і дату доставки кожного листа чи повідомлення в потрібний час без затримки. Крім того, підвищте рівень залучення, надсилаючи повідомлення про продаж цільовій аудиторії.

Використовуючи цільові сторінки, форми реєстрації, оголошення у Facebook тощо, ви можете перетворити своїх глядачів на клієнтів і розширити свій список контактів, щоб надсилати оновлення, рекламу тощо. Перевіряйте звіти та аналітику, щоб знати кожну ефективність, і вживайте відповідних заходів для підвищення автоматизованого маркетингу і продажів.

Завдяки тепловій карті електронної пошти спілкуйтеся з клієнтами та дізнавайтеся, як вони реагують на кожне повідомлення, щоб покращити майбутні кампанії. Крім того, ви можете виконати тестування A/B і вибрати найкращу стратегію для себе. Незалежно від ваших технічних знань, ви можете інтегрувати різні плагіни або інструменти, щоб полегшити роботу.

Безкоштовний план Sendinblue передбачає необмежену кількість контактів і до 300 електронних листів на день. Ви також можете вибрати інші тарифні плани, щоб отримати більше переваг.

Висновок

Програмне забезпечення для автоматизації маркетингу змінює наш спосіб ведення маркетингу. Він спростив робочі процеси та завдання завдяки потужності автоматизації, щоб заощадити ваш час і зробити ваші кампанії ефективнішими. Зрештою, це допоможе вам досягти кращих коефіцієнтів конверсії та збільшити дохід.

Отже, перегляньте наведені вище платформи автоматизації маркетингу та виберіть найбільш підходящу для вашого типу бізнесу та аудиторії та розвивайте свій бізнес ще більше.

пов’язані:

Microsoft Power і його використання в автоматизації.

Перегляньте відеоверсію цієї статті нижче.
Поставте лайк і підпишіться на канал techukraine.net Youtube.