techukraine.net techukraine.net Нетехнологічні стартапи зібрали мільйони та Apple M3 Mac у жовтні 2023 року

Нетехнологічні стартапи зібрали мільйони та Apple M3 Mac у жовтні 2023 року

Categories:

Привіт! 🙋Сьогодні ми підготували для вас такі оновлення! 📣

Нетехнологічні стартапи зібрали мільйони

Останнім часом з’явилася хвиля новин про значне фінансування, забезпечене технологічними компаніями. Тим не менш, важливо визнати, що значне фінансування також було отримано нетехнологічні фірми. Давайте розглянемо деякі з цих чудових інвестицій.

  • Septerna: зібрано 150 мільйонів доларів. Septerna розробляє низькомолекулярні ліки, спрямовані на рецептори, пов’язані з G-білком, які є життєво важливими для регуляції клітинних сигналів і є ключовим напрямком у фармацевтичних дослідженнях.
  • Hyperice: зібрано 100 мільйонів доларів. Це оздоровчий бренд, який підтримує такі гравці НБА, як Кріс Пол і Ентоні Девіс, оцінивши компанію в 700 мільйонів доларів.
  • SpyGlass Pharma: зібрала 90 мільйонів доларів США. Компанія займається офтальмологічним бізнесом, який розробив пристрій для хірургії катаракти для лікування глаукоми та інших хронічних захворювань очей.
  • Avnos: зібрано 80 мільйонів доларів. Компанія створила гібридну машину прямого захоплення повітря для видалення вуглекислого газу з навколишнього середовища.
  • Crossbow Therapeutics: зібрано 80 мільйонів доларів. Компанія розробляє терапію антитілами для лікування широкого спектру ракових захворювань.
  • Arthrosi Therapeutics: зібрано 75 мільйонів доларів США. Це біотехнологічна компанія.
  • Боббі: зібрав 70 мільйонів доларів. Це компанія з виробництва дитячого харчування.
  • HawkEye 360: зібрано 58 мільйонів доларів. Це оборонний бізнес, який спеціалізується на космічних радіочастотних даних і аналітиці.
  • CurvaFix: зібрано 39 мільйонів доларів. Компанія розробляє медичні пристрої для лікування переломів.
  Як вставити символ авторського права або торгової марки в Word

Collective залучає 50 мільйонів доларів для своєї фінансової платформи на основі штучного інтелекту

Колективний це платформа, яка займається повною фінансовою діяльністю, такою як бухгалтерія, нарахування заробітної плати, податкові консультації тощо, для самозайнятих підприємців.

Компанія оголосила, що залучила 50 мільйонів доларів від Innovius Capital, Gradient Ventures, General Partnership та багатьох інших. Загальна сума зібраного фінансування на сьогодні становить 82 мільйони доларів.

Компанія має намір використати кошти для покращення своєї основної платформи та розширення впровадження штучного інтелекту у всій лінійці продуктів.

Згідно з опитуванням, проведеним компанією, 40% самозайнятих осіб очікують, що рішення ШІ підвищать їх продуктивність і прибутковість.

  Створюйте кольорові палітри на своєму iPhone та синхронізуйте їх із Mac

Очікується, що Mac з процесором Apple M3 буде представлено в жовтні

Відповідно до Bloomberg У звіті очікується, що Apple випустить iMac з процесором M3, 13-дюймовий MacBook Air і MacBook Pro у жовтні 2023 року.

У вересні 2023 року Apple планує випустити серію iPhone 15 і Apple Watch, після чого в жовтні відбудеться запуск Mac на базі M3. Крім того, у 2024 році очікується, що вони представить iPad Pro на базі M3 з OLED-дисплеєм.

Новий чіпсет M3 спрямований на підвищення продуктивності шляхом переходу від 5-нанометрової технології виробництва кремнію до більш досконалої 3-нанометрової технології. Технологія N3E від TSMC буде використана для створення чіпсета M3.

  Пояснення (з прикладами та випадками використання)

Примітно, що, отримавши ті самі ядра, що й його попередник (набір мікросхем M2), набір мікросхем M3 забезпечить покращення продуктивності та запровадить нові можливості ШІ.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте категорію «Останні технології».