Неперевершений робот-пилосос початкового рівня

| | 0 Comments| 1:35 PM
Categories:

Ключові висновки

 • Yeedi Cube — флагманський пристрій від відомого бренду розумних роботів-пилососів, який пропонує функції пилососу, миття та самоочищення.
 • Це чудовий варіант для початківців у роботах-пилососах або для тих, хто хоче вдосконалити його, завдяки зручній функції миття та станції автоматичного спустошення.
 • Завдяки чудовій технології VSLAM, потужному всмоктуванню та звуковій насадці, що коливається, Yeedi Cube забезпечує прибирання без використання рук за конкурентоспроможною ціною.

Роботи-пилососи сьогодні дуже популярні, і на ринку їх багато на будь-який бюджет. Yeedi Cube вартістю 699 доларів є найновішим у лінійці робовак Yeedi, і цей порівняно недорогий пристрій має кілька функцій, які роблять його чудовим покупкою для початківців у роботі з вакуумними роботами, а також для тих, хто хоче оновити його.

Yeedi Cube вже доступний у Магазин Yeedi. Якщо ви бажаєте придбати свій перший робот-пилосос і вам потрібен пристрій, який додає зручність функції миття та станції для автоматичного спустошення, Yeedi Cube має бути прямо у верхній частині вашого списку.

Куб Йіді

Вибір редакції

Yeedi Cube — найновіший флагманський пристрій від поважного бренду розумних роботів-пилососів. Він пилососить, миє та навіть очищає себе самостійно за допомогою станції Omni Station, що входить у комплект. Якщо вам потрібне прибирання без використання рук за ціною, яка не зруйнує банк, і ви шукаєте першокласні функції, тоді шукайте не далі, ніж Yeedi Cube.

Розміри 13,3 x 13,3 x 3,7 дюйма (вакуум)

Ємність смітника 2,1 л

Час роботи від батареї 150 хв

Бренд Yeedi

Ціна 699 ​​доларів

Потужність 4300 Па

Сумісні пристрої Android/iOS

Рекомендована поверхня Килим і тверда підлога

Бездротове підключення 2,4 ГГц

Режими прибирання Тихий/Середній/Максимальний (як миття, так і пилосос)

Виявлення заплутування Так

Час зарядки 4 години

Mop Sonic, що коливається, головка швабри

плюси

 • Велика потужність всмоктування
 • Конкурентоспроможна ціна
 • Самопорожня станція
 • Самоочищення
 • Досвідчений VSLAM
 • Звукова осцилююча головка швабри
 • Ефективне картографування

мінуси

 • Трохи шумно в режимі максимальної потужності та при спорожненні

Що в коробці?

Yeedi Cube поставляється у дуже великій коробці. Однак це потрібно, оскільки він має багато значного вмісту! Ви знайдете:

 • Робот-пилосос і швабра Yeedi Cube
 • Omni самопорожня/зарядна станція
 • Аксесуари для чищення
 • Силовий кабель
 • Література з пристрою

Дизайн куба Yeedi

Ste Knight / MakeUseOf

Розпакувавши Yeedi Cube і Omni Station, ви побачите, що робот-пилосос має досить стандартну форму. Пристрій має круглу форму білого кольору, приблизно так само, як і багато роботів-пилососів на ринку.

Зверху ви знайдете панель керування, яка містить точкове очищення, автоматичне очищення та кнопку «Додому». Ви також побачите датчик технології V-SLAM, який робот використовує для навігації у вашому домі. Резервуар для води UFO великої місткості 1 літр також розташований зверху з механізмом швидкого блокування та гумовою ручкою для перенесення, що полегшує підняття пристрою. Імовірно, це називають резервуаром для води НЛО через його форму, а не тому, що він може літати.

Ste Knight / MakeUseOf

Зовнішні краї робота містять бампер, систему візуалізації та лазерного наведення, датчики виявлення країв, перемикач живлення, порт для видалення пилу, механізм блокування смітника та два контакти для зарядки (вони розташовані збоку, а не знизу).

  "OK Google" стає набагато безпечнішим на заблокованих телефонах

Переверніть робота на голову, і ви побачите, що відбувається під вакуумом. Біля передньої частини основи ви побачите датчики проти падіння. Потім є універсальне колесо спереду, оточене двома крайовими щітками та ще двома датчиками; один для виявлення килимів і один для відстеження підлоги. Потім посередині розташована головна багатоповерхнева щітка з приводними колесами з обох боків. Ззаду знаходиться головка швабри, що коливається.

Досить стандартний з точки зору зовнішнього вигляду, тоді. Діаметр робота становить понад 13 дюймів, а висота — трохи менше 4 дюймів, тому йому не повинно виникнути проблем з проникненням під дивани та шафи, якщо щілина під ним становить понад 4 дюйми.

Ste Knight / MakeUseOf

Станція Omni досить компактна, як і самопорожні станції. Він простягається на 17,7 дюймів від стіни, має висоту 14,7 дюймів і ширину 15,7 дюймів. Це набагато менше, ніж інші самопорожні станції, такі як Roborock G10s і Dreame S10, тому у вас не повинно виникнути проблем із пошуком місця для проживання.

На передній частині станції Omni є знімна основа, на якій робот може сидіти, коли вона підключена, і портал для входу робота 4. Заглянувши всередину порталу, ви побачите блакитний скруббер для чищення головки швабри, всмоктувальні отвори для спорожнення мішка для пилу та брудної води, а також зарядні контакти.

Ste Knight / MakeUseOf

Зверху ліворуч знаходиться резервуар для брудної води, а праворуч — мішок для пилу та кришка сміттєвого ящика. Зверніть увагу, що тут немає резервуара для чистої води; чисту воду потрібно заливати самостійно. На задній панелі станції Omni розташований двоконтактний вхід кабелю живлення (тому під час встановлення переконайтеся, що ви розмістили його поблизу розетки).

Розібравшись із зовнішнім виглядом, переходимо до налаштування пристрою.

Просте налаштування

Ste Knight / MakeUseOf

Завдяки легкості, з якою ви можете налаштувати станцію Omni та робота Cube, це чудовий пристрій для тих, хто вперше знайомиться з роботами-пилососами. Спочатку визначитеся, де буде проживати пристрій. Як згадувалося, це має бути в межах досяжності розетки, щоб ви могли підключити станцію Omni.

Отже, увімкніть станцію Omni та увімкніть робота Cube. Швидке натискання кнопки «Додому» поверне робота на станцію Omni, і тут робот може повністю зарядитися перед першим використанням. Зарядка відбувається відносно швидко, тому ви можете дозволити йому робити свою справу тут, поки ви п’єте каву та чекаєте наступного кроку.

Поки ви чекаєте, завантажте програму з Google Play Store або Apple App Store. Це потрібно, щоб підключитися до робота та надати йому команду очищати віддалено, а також налаштувати пристрій із розширеними функціями. Ви можете зареєструвати обліковий запис Yeedi та налаштувати програму для підключення до робота.

Коли робот повністю зарядиться, ви можете почати процес підключення. Це так само просто, як відкрити програму, натиснути команду «Сканувати», а потім відсканувати QR-код на пилососі, який знаходиться під резервуаром для води UFO. Просто вийміть його з ніші, відскануйте QR-код, і програма розпізнає пилосос і проведе вас через решту процесу налаштування. Під час цього він підключатиметься до вашої мережі Wi-Fi тощо, тож підготуйтеся до введення пароля. Ви також можете назвати свого робота під час процесу налаштування. Свою сміттєву корзину я весело назвав Гоффманом.

  Як виправити проблеми з підключенням до Wi-Fi телевізора Samsung

Перш ніж розпочати перше прибирання, переконайтеся, що на землі немає перешкод, наприклад дротів. Як майже всі роботи-пилососи, Yeedi не може виявити дроти, і, ймовірно, в кінцевому підсумку заб’є головний вхідний отвір і обмотає їх навколо щітки. Відкрийте двері в усі кімнати, які ви хочете очистити, і переконайтеся, що стільці та столи стоять у своїх звичайних положеннях.

Ste Knight / MakeUseOf

Коли все підключено до вашого смартфона та підготовлено ваше житлове приміщення, ви готові створити карту свого будинку. Отже, переведіть робовак у режим вакуумування (на відміну від режиму вакуумування/швабри) і натисніть кнопку очищення (для контексту вона має той самий символ стрілки, що й кнопка відтворення на музичному пристрої). Тепер робот вийде зі станції та виконає вакуумний біг, а також нанесе карту простору.

Після завершення картографування площі підлоги робот повернеться до станції Omni, щоб знову зарядитися, а також висмоктати пил із бортового смітника. Базове налаштування завершено!

Yeedi Cube: продуктивність

Ste Knight / MakeUseOf

Yeedi Cube чудово працює як з пилососом, так і з прибирання, і кожен, хто шукає свій перший робот-пилосос із самоочисною станцією, полюбить цей пристрій. Ручна природа Yeedi Cube робить його неймовірно зручним; вам не потрібно торкатися його, якщо він не застрягне або ви отримаєте сповіщення про технічне обслуговування в додатку.

Я налаштував Cube на виконання вакууму о 09:30 щодня за допомогою функції розкладу в додатку. Це є необхідністю в моєму домі, оскільки у мене є чотири коти, тому видалення їхньої шерсті та лупи з килима є обов’язковим, якщо я хочу підтримувати чистоту в домі та мати чисте повітря для дихання. Мені приємно повідомити, що Cube легко чистить мої килими.

Я використовував пристрій на найсильнішому вакуумі, і, хоча він був трохи гучним, він чудово впорався зі збиранням котячої шерсті, шматочків сміття та будь-якого іншого сміття, яке потрапило на мій килим або кухонний ліно. Будь-які крихти котячого корму, якими зазвичай смітили кухню навколо зони годівлі, зникли, і територія була чистою, коли Куб Йіді попрацював над магією.

Ste Knight / MakeUseOf

Зауважте, що пристрій працює значно тихіше, якщо ви використовуєте його в режимі з відповідною назвою «Тихий» або якщо ви використовуєте його в налаштуванні «Середній». Якщо у вас є домашні тварини (зокрема коти, які, як правило, трохи сором’язливі щодо автономних пристроїв), я пропоную спочатку запустити кілька прибирань у тихому режимі, просто щоб ваші пухнасті друзі звикли до ідеї пилососа.

Загалом, пилосос із Yeedi Cube працює ефективно, до того ж швидко, завершуючи прибирання моєї кімнати внизу всього за 30 хвилин. Це чудово, оскільки це означає, що ви можете налаштувати пилосос із запланованим ранковим прибиранням, і це можна зробити та витерти пил (каламбур) ще до того, як ви навіть ступите вниз на чисту підлогу.

  Як отримати метадані веб-сайту за допомогою techukraine.net Meta Scraping API

Переходимо до миття, і тут Yeedi Cube сяє (як і ваша тверда підлога, ламінат, плитка чи ліно), як і попередній Vac 2 Pro, який ми розглянули в 2022 році. Коливальна головка звукової швабри чудово підходить для того, щоб надати вашому не- Килимова підлога добре очищається, і обробка також чудова, не залишаючи смуг.

Ste Knight / MakeUseOf

Завдяки звуковій головці швабри, що коливається, він навіть очищає вашу підлогу, а не просто жалюгідно ковзає шваброю по підлозі, як більшість інших роботів-швабр/пилососів на ринку. Це ідеальний варіант, оскільки це означає, що ви витрачатимете менше часу на фактичне миття; Cube, на щастя, має кмітливість упоратися із складнішими плямами та брудом.

Я випробував його з серцевим із сухофруктів і (можливо, трохи хоч якось) червоним вином. Куб зняв обидва з підлоги і залишив його блищати після цього. Це є свідченням чудового дизайну, який Yeedi використала при розробці насадки для швабри для свого нового флагманського робота-пилососа/швабри.

Ste Knight / MakeUseOf

Після завершення прибирання Cube vac повернеться до самопорожньої станції. Тут все знову може стати трохи гучним, оскільки станція Omni видаляє бруд із Куба, а також зливає воду з резервуара НЛО. Перший зберігається в мішку для пилу, а другий — у резервуарі для води, який вам потрібно спорожнити.

Після завершення спорожнення Omni Station очистить і висушить головку швабри. Це видатна функція за цю ціну. Це допомагає утримувати бактерії, що, у свою чергу, запобігає неприємному запаху від головки швабри, якби ви залишили її висихати. Ніхто не хоче мити підлогу шваброю, яка пахне вологою; це повністю руйнує об’єкт!

Загалом я дуже задоволений результатами чищення за допомогою Yeedi Cube, і я ризикую припустити, що багато інших людей також будуть задоволені.

Рекомендую Yeedi Cube і Omni Station

Чи рекомендую я Yeedi Cube і Omni Station? Я б звичайно. Якщо ви новачок у роботах-пилососах, шукаєте пристрій, який може подбати про миття та який самостійно спустошується в спеціальну станцію, тоді це пристрій для вас. Якщо у вас уже є робот-пилосос, але вам потрібно часто його спорожняти самостійно, зробіть собі послугу та візьміть Yeedi Cube; ви не пошкодуєте.

Завдяки чудовій технології VSLAM, потужному вакуумному всмоктуванню та звуковій головці швабри, що коливається, ви можете бути впевнені, що Yeedi Cube залишить вашу підлогу бездоганною, хоча вам навіть не потрібно поворухнути пальцем. Ідеально!

Куб Йіді

Yeedi Cube — найновіший флагманський пристрій від поважного бренду розумних роботів-пилососів. Він пилососить, миє та навіть очищає себе самостійно за допомогою станції Omni Station, що входить у комплект. Якщо вам потрібне прибирання без використання рук за ціною, яка не зруйнує банк, і ви шукаєте першокласні функції, тоді шукайте не далі, ніж Yeedi Cube.