На вашому iPhone зникли всі значки програм? Спробуйте ці виправлення

Намагаєтесь знайти програму на головному екрані свого iPhone, але всі піктограми програм ніби раптово зникли? Незалежно від того, чи це проблема недостатнього обсягу пам’яті чи збоїв у програмному забезпеченні, це може бути досить неприємним, особливо коли ви поспішаєте. На щастя, у вас є варіанти швидкого вирішення цієї проблеми.

1. Звільніть місце для зберігання на своєму iPhone

У більшості випадків піктограми додатків зникають через брак пам’яті. Якщо ви отримуєте повідомлення «Пам’ять iPhone заповнена», рекомендуємо перейти в «Налаштування» > «Загальні» > «Пам’ять iPhone» і перевірити, скільки вільної пам’яті наразі є на вашому пристрої. Як правило, гарною ідеєю є принаймні 5 ГБ вільного сховища, щоб уникнути проблем.

Відкривши сторінку сховища iPhone, ви зможете переглянути, скільки пам’яті займає кожна програма. Тут ви можете повністю видалити програму або розвантажити її, що видалить її з вашого пристрою без видалення даних.

Подібним чином ми також рекомендуємо перейти в програму «Фотографії» та видалити всі непотрібні зображення чи відео, які у вас можуть бути. Крім того, доцільно розглянути можливість використання хмарних служб зберігання, як-от iCloud, Google Drive або Dropbox, для зберігання фотографій, відео та документів, щоб звільнити фізичне місце для зберігання та повернути значки програм.

2. Перевірте вибрані сторінки головного екрана для фокусування

Якщо ви часто використовуєте профілі Focus для максимальної продуктивності, можливо, ви налаштували їх, щоб дозволити певні сторінки головного екрана. Хоча налаштування головних екранів і відфільтрування будь-яких програм, які заважають вашій продуктивності, можуть бути чудовим способом зосередитися на ваших завданнях, це також може бути основною причиною зникнення ваших програм.

Якщо ви зараз використовуєте режим фокусування та не можете знайти програму, виконайте наведені нижче дії.

 • Перейдіть до «Налаштувань» і натисніть «Фокус».
 • Тепер виберіть профіль Focus, який ви зараз використовуєте.
 • У розділі «Налаштувати екрани» ви побачите два попередніх перегляду. Оскільки проблема пов’язана з головним екраном вашого iPhone, натисніть «Вибрати» під опцією «Головний екран».
 • Тепер перевірте, чи не вибрали ви випадково сторінку головного екрана, на якій розміщено відсутні програми. Якщо це так, просто виберіть сторінку.
 • 3. Скиньте макет головного екрана

  Хоча це не завжди ідеально, повернення до налаштувань iPhone за замовчуванням іноді є найкращою ідеєю. Скидання макета головного екрана вашого iPhone видаляє всі власні папки та віджети, які ви могли додавати. Це також перевпорядкує всі встановлені вами програми в алфавітному порядку, а також повторно встановить усі стандартні програми Apple, які ви могли видалити.

  Ось як скинути макет головного екрана в iOS:

 • Запустіть програму «Налаштування» та торкніться «Загальні».
 • Тепер прокрутіть униз і натисніть «Передати» або «Скинути iPhone».
 • Торкніться «Скинути» та виберіть «Скинути макет головного екрана» у спливаючому меню, що з’явиться.
 • Щоб підтвердити, натисніть «Скинути головний екран».
 • 4. Перезавантажте iPhone

  Перезавантаження системи завершує всі фонові процеси та очищає кеш вашого пристрою. Перезапуск смартфона може вирішити більшість проблем, особливо збої, пов’язані з ОС, як цей.

  Незалежно від того, використовуєте ви модель із Face ID чи фізичну кнопку «Додому», ви можете легко перезавантажити свій iPhone, навіть якщо його кнопки зламані. Однак, на відміну від Android, iOS не пропонує перезавантаження. Отже, вам доведеться вимкнути його та знову ввімкнути вручну.

  Поверніть значки додатків для iPhone

  Сподіваємося, наведені вище виправлення неполадок допомогли повернути значки додатків. Якщо все не вдається, найкращим вибором може бути скидання iPhone до заводських налаштувань. Хоча видалення з вашого пристрою не є ідеальним, воно відновлює ваш iPhone до стану за замовчуванням і є чітким способом вирішення більшості програмних збоїв.