Настроюваний музичний плеєр з еквалайзером і темами

| | 0 Comments| 3:18 PM
Categories:

Pixel Player — це музичний програвач для Android, який можна налаштувати до вкладки за замовчуванням і колірної схеми. З естетичної точки зору, додаток чистий і функціональний, він дозволяє робити стільки ж, якщо не більше, ніж звичайний музичний плеєр. Окрім створення списків відтворення та пошуку та відтворення пісень того самого виконавця, що й той, який зараз відтворюється, програма дозволяє встановити пісню як мелодію дзвінка вашого пристрою та постачається з еквалайзером.

Коли ви вперше встановите програму, вона попросить вас відвідати її налаштування, щоб налаштувати вигляд і функціонування програми. Окрім вибору кольорів рядка заголовка та індикаторів підкреслення, програма самостійно керує орієнтацією екрана, дає змогу підтримувати ваш пристрій у режимі сну, коли програма знаходиться на передньому плані, відфільтровує будь-які MP3-файли з вашого пристрою, які занадто короткі, щоб бути музикою. файлів і дозволяє встановити вкладку за замовчуванням для його головного екрана.

  20 найкращих додатків для відстеження мобільних телефонів

Pixel Player автоматично сканує ваш пристрій на наявність музики. Ви можете змусити програму виконати нове сканування за допомогою кнопки «Додатково». Додаток дозволяє переглядати музику за виконавцями, альбомами, піснями та списками відтворення, маючи для кожного окрему вкладку. Ви можете гортати вкладки або використовувати функцію пошуку, щоб знайти пісню. Щоб переглянути треки в черзі, торкніться кнопки списку вгорі. Ви можете зберегти список треків у черзі як список відтворення.

Щоб відтворити пісню, торкніться її у списку, в якому вона з’являється. Унизу екрана з’явиться міні-програвач, а в область сповіщень додається значок, що вказує, що програма працює. Якщо ви торкнетеся міні-програвача, він відкриє більшу версію, яку можна знову згорнути, натиснувши кнопку зі стрілкою вниз у верхньому лівому куті. Ви можете вибрати доріжку та відкрити панель треків у черзі за допомогою відповідних кнопок у верхній частині розгорнутого програвача. За допомогою кнопки «Більше» ви можете додати пісню до списків відтворення, встановити її як мелодію дзвінка, знайти треки того самого виконавця та відтворити їх або додати до списку відтворення.

  Створіть користувацькі ключі для введення електронної пошти, номера телефону та імен [Paid]

І останнє, але не менш важливе – це еквалайзер, до якого можна отримати доступ за допомогою кнопки більше як на головному екрані програми, так і на екрані музичного плеєра. Еквалайзер поставляється зі звичайними попередніми налаштуваннями, і ви можете встановити власні рівні еквалайзера. Музику, яку відтворює Pixel Player, можна відтворювати/призупиняти на заблокованому екрані, де належним чином відображається обкладинка поточної композиції.

Для нового додатка версії 1 він більш досконалий, ніж більшість програм вищої версії. Це без реклами і наразі в бета-версії.

Встановіть Pixel Player