Настроюваний календар, який слідує за вашим робочим тижнем [Android]


Робота на неповний робочий день, незалежно від того, чи виконується вона віддалено, не виходячи з дому, чи виконується на місці, зазвичай вимагає графіка. Якщо робота на неповний робочий день пропонує додаткові гроші та більш гнучкий графік, вона також має невелику складність через наявність незвичайного графіка. Ваші тижні не завжди починаються з понеділка, деякі дні ви працюєте вночі, а в інші дні ви працюєте в денну зміну. Важко відслідковувати все це, а додавання цього до програми календаря займає дуже багато часу. Зустрічайте графік роботи змін, програму-календар, яка існує з єдиною метою — полегшити відстеження змін. Ви отримуєте календар, у якому ви можете вибрати початок і кінець тижня відповідно до свого робочого графіка, а також довгий багатий список комбінацій змін, над якими ви можете працювати, щоб виділити в цьому календарі. У додатку також є приємна функція пошуку, яка дозволяє перевірити, чи маєте ви працювати певний день, і дозволяє налаштувати його зовнішній вигляд до фону. Програма автоматично виділить усі відповідні дні початку та закінчення робочого тижня на основі дня, який ви виберете, і виділить дні, коли ви працюєте.

  Як встановити пріоритет підключення WiFi в Android

Щоб налаштувати колір, у якому виділено початок і кінець тижня, а щоб вибрати графік зміни, натисніть кнопку «Більше» та перейдіть до налаштувань програми. Торкніться однієї з властивостей кольору, щоб змінити колір. Засіб вибору кольору не є найпростішим у використанні; вам потрібно перемістити повзунки, і ліворуч від повзунок з’явиться попередній перегляд кольору. Ви вручну вибираєте початок тижня та встановлюєте шаблон зміни зі списку підтримуваних шаблонів. Додаток розрізняє денні та нічні зміни та підтримує різні комбінації днів увімкнення та вимкнення.

Коли ви повернетеся на головний екран програми, ваші зміни будуть належним чином виділені. Щоб переглянути зміни на найближчі місяці, прокрутіть униз. Торкніться значка календаря, і ви повернетеся до поточного місяця. Щоб перевірити, чи будете ви працювати в певний день, натисніть кнопку пошуку та введіть дату. Він буде виділений на календарі, і ви зможете перевірити, чи робочий для вас день чи ні, за кольором цієї дати. Нарешті, ви можете змінити фон за допомогою кнопки «Більше».

  Як перевірити, чи ваш смартфон Android має RCS

Додаток досить хороший; він добре виконує свою роботу і має пристойний дизайн для завантаження, тому вам не доведеться змушувати себе його використовувати. Що стосується функцій, програма не дозволяє додавати дні, коли ви можете працювати додаткову зміну, що є його єдиним недоліком.

Установіть графік змінної роботи з магазину Google Play