Насолоджуйтесь дивовижним віртуальним світом із цими 8 гарнітурами Metaverse

Термін «метавсесвіт» нещодавно набув популярності, але він не новий.

Перша базова концепція, пов’язана з Метавсесвітом, виникла в дев’ятнадцятому столітті. У 1838 році сер Чарльз Вітстон започаткував «бінокулярний зір», об’єднавши два зображення для різних очей, щоб створити тривимірне зображення.

У 1992 році Ніл Стівенсон вперше використав термін «метавсесвіт» у своєму романі «Снігова катастрофа». Стівенсон згадує Метавсесвіт у цьому романі як віртуальний світ, де його персонажі взаємодіють за допомогою аватарів.

Палмер Лакі створив прототип гарнітур VR у 2010 році. Поле зору цих гарнітур становило вражаючі 90 градусів. У 2012 році Лакі заснував компанію Oculus VR, яку пізніше придбав Facebook за 3 мільярди доларів у 2014 році.

Крім того, у 2014 році Samsung і Sony оголосили про відкриття VR-гарнітур. Того ж року були випущені Google Glass і недорогі гарнітури Cardboard VR. Серед головних заходів в історії Metaverse був ребрендинг Facebook на Meta у 2021 році.

Що таке Metaverse?

Метавсесвіт — це цифрове середовище, яке використовує передові технології для представлення аспектів фізичного світу. Доповнена реальність (AR), штучний інтелект (AI), цифрові валюти, віртуальна реальність (VR) і платформи соціальних медіа – все це популярні технології.

За допомогою Metaverse ви можете присвятити свій час у цифровому світі справам, які вам цікаві. Ви можете персоналізувати свій аватар і спілкуватися з іншими альтер-его та цифровими об’єктами.

Metaverse в першу чергу вважається 3D-відеогрою, але не обмежується іграми. Крім ігор, його можна використовувати для спілкування, створення проектів, освіти, моди, вечірок і розваг, щоб назвати кілька програм.

  Як вимкнути екран на ноутбуці

Залежно від випадків використання метаверси класифікуються на чотири типи. Зверніть увагу на наступне:

Доповнена реальність

Цей метод передбачає проектування інформації в реальний світ за допомогою цифрових пристроїв, таких як інтелектуальні пристрої або смартфони.

Дзеркальні світи

Дзеркальний світ, як випливає з назви, створює простір, ідентичний реальному та віртуальному світам.

Віртуальні світи

Віртуальний світ — це змодельоване середовище, де ви можете переміщувати свої налаштовані аватари за допомогою 3D-графіки.

Лайфлогінг

Lifelogging містить віртуальний простір, у якому реальні дії та дані передаються у віртуальний світ.

Що таке віртуальна реальність?

Віртуальна реальність (VR) — це створене комп’ютером цифрове середовище, що містить об’єкти та сцени, які здаються реальними. Ця настройка створює у глядача враження, що ці об’єкти його оточують.

Що стосується відеоігор, VR дозволяє гравцям повністю зануритися в ігровий процес. В результаті вони вважають себе одним із персонажів.

Багато років віртуальна реальність була лише філософсько-фантастичною концепцією. Деякі з цих ідей були реалізовані після середини ХХ ст.

Однак через те, що використовувані технічні аспекти були обмежені, ця концепція не могла отримати комерційну силу. Тим не менш, технічні здібності та деякі інтригуючі фундаментальні ідеї почали закладати основу для його майбутнього.

Що таке гарнітури віртуальної реальності та їх використання?

Гарнітура VR – це пристрій, який дозволяє трансформувати природне середовище глядача за допомогою контенту. VR-гарнітури надягають на голову з лінзами, які закривають очі.

Це допомагає проектувати зображення в очі з будь-якого пристрою, наприклад смартфона, ігрової консолі, графічних компонентів тощо. Він генерує стереоскопічні 3D-зображення, які надають глядачам ефект занурення.

На ринку доступні різні типи гарнітур VR залежно від бренду. Давайте розглянемо найкращі варіанти гарнітур Metaverse, щоб допомогти вам вибрати правильний.

VR Headset Metaverse

Він поставляється з ручним контролером для iPhone і Android. Він також має підключення для навушників і ремінець для гарнітури.

Ці гарнітурні окуляри Metaverse пропонують один із найкращих досвідів Metaverse.

  Як налаштувати Steam Link на iPhone, iPad та Apple TV

Стенд GOMRVR Design VR

Підставка VR виготовлена ​​з високоякісного ABS-пластику, а нижня частина круглої основи має нековзку прокладку для додаткової стабільності. Щоб створити підставку для віртуальної реальності, потрібно виконати лише чотири кроки, і інструменти не потрібні.

Більшість гарнітур VR стандартного розміру сумісні, включаючи Quest/Quest 2/Rift/Rift S/Valve Index.

Мета квест 2

Meta Quest 2 містить два сенсорних контролери, силіконову кришку, дві батарейки типу АА, кабель для зарядки, розпірку для окулярів і адаптер живлення. Це передова універсальна VR-гарнітура з бездротовим підключенням, вбудованим акумулятором і внутрішнім відстеженням.

За допомогою цієї гарнітури ви можете отримати доступ до понад 350 найменувань у фітнес, іграх, розвагах та інших категоріях. Це повністю занурює вас у віртуальний світ.

Meta Quest Pro

Meta Quest Pro відкриває нові шляхи для роботи, творчості та співпраці. Він оснащений системою змішаної реальності з високою роздільною здатністю, яка використовує повнокольорові датчики, щоб ви могли бачити фізичний світ і взаємодіяти з ним під час підключення, роботи та гри у віртуальних просторах.

Вирази природного аватара в реальному часі дозволяють вам висловити свої справжні емоції та реакції. Мета-аватари перетворюють вашу природну міміку у віртуальну реальність, дозволяючи вам проявити свою справжню особистість на зустрічах і світських зборах.

Гарнітура віртуальної реальності Lexxon 2022

Гарнітура Lexxon 2022 VR постачається з поляризованими 3D-окулярами, кутом огляду 90-100 градусів і асферичною оптичною лінзою.

Він має 4,7-6-дюймовий дисплей із підтримкою Android та iOS і 3,5-мм роз’єм для навушників.

Гарнітура HP Reverb G2 VR

Гарнітура HP Reverb G2 VR включає 6-метровий кабель гарнітури для настільних і мобільних ПК, два контролери руху, один адаптер DisplayPort – mini-DisplayPortTM, один адаптер живлення та прості інструкції з налаштування.

Завдяки РК-панелям 2160 x 2160 на око без мури та неймовірному просторовому аудіо бачення та слух викликають віру.

Завдяки гнучкому матеріалу, більшому розміру подушки та лінзам, які адаптуються до очей на різних відстанях, гарнітура віртуальної реальності адаптується до ваших потреб. Крім того, він поставляється з однорічною обмеженою гарантією на роботу та запчастини. Ця гарнітура найкраще підходить для дизайну, ігор і навчання.

  Ці 5 програм пошуку Wi-Fi допомагають знайти загальнодоступну мережу Wi-Fi поблизу

Гарнітура Pimax Vision 8K X VR

Гарнітура Pimax 8K X metaverse має надшироке поле зору 200 градусів по діагоналі, що дуже близько до кута зору людини в реальному житті.

Це значно покращує природність і занурення у віртуальну реальність. 8K X забезпечує безпрецедентний досвід реальної віртуальної реальності – як ніколи раніше!

Потужний бас і чудова якість звуку покращують усе, від гуркоту двигуна до гуркітливих звуків вибухів, дозволяючи максимально зануритися у ваші пригоди у віртуальній реальності.

Завдяки новим оновленням 8K X DMAS пропонує вихідний режим роздільної здатності 4K із 90 Гц, що відтворює справжню роздільну здатність 3840x2160p на око.

Гарнітура Feebz VR

Гарнітура Feebz VR сумісна з будь-яким стандартним Android або iPhone із розміром екрана до 6,5 дюйма. Ці окуляри VR постачаються зі списком безкоштовних програм і відео VR. Для початківців, досвідчених і професійних користувачів.

На відміну від інших наборів VR, набір Feebz VR містить вбудовану кнопку дії для програм VR. Лінзи на цих окулярах віртуальної реальності були збільшені, щоб забезпечити більш захоплюючий досвід віртуальної реальності.

Заключні слова

Отже, це найкращі варіанти VR-гарнітур для отримання незабутнього досвіду VR. Вибирайте на основі свого гаджета та інших вимог.

Ви також можете дослідити деякі дивовижні платформи метавсесвіту.