Наскільки швидкий хостинг Kinsta WordPress (результати тесту)?

Я не можу переоцінити, наскільки важливо вибрати правильного хостинг-провайдера для вашого веб-сайту.

Ви захочете вибрати щось із відмінною підтримкою, безпекою, продуктивністю та інтерфейсом, який не ставить вас у скрутне становище. На щастя, існує досить велика кількість таких хостинг-провайдерів, і один із них є Кінста.

Вони потужні, але дуже зручні. І оскільки я вважаю, що про них варто поговорити, сьогодні я протестую невелику частину їх продуктивності, зокрема час завантаження сторінки та TTFB. Я буду використовувати для цього різні інструменти з різних місць.

Якщо це звучить цікаво, то тримайтеся до самого кінця.

Огляд продуктивності Kinsta

Найвища продуктивність необхідна будь-якому сайту, якщо ви хочете зберегти користувачів і отримати вищі позиції в пошукових системах. Перевірити продуктивність хостинг-провайдера — розумний крок, і я розумію, що саме тому ви тут, щоб прочитати цю статтю.

На щастя, Kinsta відома тим, що має чудовий аспект продуктивності, і чому б і ні, зрештою, її основною інфраструктурою є Google Cloud Platform. Це забезпечує додаткову надійність і забезпечує вражаючу продуктивність.

Зважаючи на це, це насправді не єдина причина, чому Kinsta працює так добре. Насправді це їхні пропозиції, які включають:

  • Твердотільний накопичувач (SSD).
  • Кешування на рівні сервера (що усуває потребу в додатковому модулі кешування)
  • Інтегрована мережа доставки контенту (CDN)
  • Сервери, які працюють на сучасних технологіях, таких як Linux, NGINX, MariaDB та ін
  • Регулярна оптимізація сервера та бази даних відповідно до конкретних потреб WordPress
  Як видалити всі контакти з iPhone 5 без iCloud

Той факт, що Kinsta має 24 різні розташування центрів обробки даних, дає вам свободу вибору сервера, який найближче до ваших користувачів. Це допомагає підвищити швидкість і загальну продуктивність.

Мій тест продуктивності Kinsta

Побачивши весь цей ажіотаж і претензії щодо продуктивності Kinsta, я вирішив взяти справу в свої руки та пішов, щоб перевірити це на собі.

Для цього тесту я буду використовувати geekflarelab.com. Оскільки Kinsta має сервери в багатьох місцях, я вирішив розмістити цей сайт на сервері Лос-Анджелеса. На ньому також не встановлено плагіни кешування, і він використовує популярний Тема астра на ньому.

Пам’ятай; Я включив на сайт деякий фіктивний вміст, щоб імітувати реально функціонуючий сайт, щоб результати тестування були чесними.

Коли все це очищено, давайте спочатку перейдемо до часу завантаження сторінки за допомогою різних інструментів.

Pingdom

Почнемо з популярного – Тест швидкості Pingdom.

  9 служб доставки наборів для самостійного приготування їжі у 2022 році

1,29 секунди, дуже круто. чи не так?

GTmetrix

GTmetrix показує 1,4 секунди на вкладці «Час повного завантаження». Це з Ванкувера, Канада. Також варто подивитися на TTFB (час до першого байта), тому ось результат:

Я б сказав, що 188 мс для першого байта – це дивно.

Було б несправедливо перевіряти швидкість сторінки лише з одного місця, тому я пішов вперед і використав Dotcom-інструменти які перевіряють завантаження сторінки з 25 різних місць. Як бачите, він завантажувався менш ніж за 2 секунди з більшості місць.

Одна річ, яку ви помітите, полягає в тому, що оскільки мій демонстраційний сайт розміщено в Лос-Анджелесі, він отримує набагато кращу швидкість із найближчих місць порівняно з тими, які розташовані далеко.

Точка навчання?

Завжди розміщуйте свій веб-сайт якомога ближче до своєї аудиторії.

techukraine.net Аудит

Давайте спробуємо за допомогою techukraine.net Website Audit, яка використовує Google Lighthouse.

Це було вражаюче!

Давайте подивимося, як це працює на мобільному пристрої.

Менш ніж за 1 секунду він був повністю завантажений на мобільний телефон. А час до першого байта становить 118 мс на комп’ютері та 119 мс на мобільному пристрої.

BlazeMeter

Як щодо виконання навантажувальних тестів, щоб побачити, як він поводиться, коли є трафік?

  12 найкращих інтелектуальних трекерів здоров'я для кращого життя

я використовую BlazeMeter, що є хмарним навантажувальним тестуванням. Я тестую 50 одночасних користувачів протягом 5 хвилин.

І результат мене вразив.

Як бачите, він працював стабільно з часом відгуку близько 700 мс, що є фантастичним.

Висновок

Кінста безперечно є одним із постачальників послуг хостингу, що базуються на продуктивності, і тест швидкості, наведений вище, це повністю показує. Це дійсно балансує речі, а не важкі лише в одній області. Він забезпечує чудову швидкість, підтримку, безпеку, а також доступну ціну.

Ви можете насолоджуватися кожним його аспектом, не спалюючи свій гаманець.

Сподіваюся, цей тест продуктивності допоможе вам вирішити, чи підходить вам ця хостингова компанія чи ні. Якщо ви запитаєте мене, я б сказав, що це досить хороший пакет.