Наскільки точним є трекер спалювання калорій Apple Watch?

| | 0 Comments| 11:05 AM
Categories:

Ми живемо в божевільному світі, де ми більше довіряємо гаджетам, ніж власним судженням. Наприклад, мільйони користувачів Apple Watch дивляться на свої зап’ястя, щоб визначити, чи це сяйво після тренування від справжнього опіку чи просто післяобіднього сонця.

Це приваблива думка, але коли ваші щоденні рішення щодо вашого здоров’я та благополуччя ґрунтуються на відгуках вашого годинника, це повинно викликати запитання: наскільки точний пристрій відстеження калорій Apple Watch? Найкращий друг вашого зап’ястка розповідає безглузді, жорсткі факти, чи це крапка оптимізму, якщо не здогадки?

Давайте заглибимося в систему відстеження калорій Apple Watch, щоб переконатися, що ваша довіра не буде марною. Ми розповімо, як ваш Apple Watch обчислює спалені калорії, а також те, чи вони точні чи ні.

Як Apple Watch розраховує спалені калорії?

Це не просто підрахунок кроків або відмітка, коли ви махнете рукою. Справжня магія полягає в поєднанні даних про рух і моніторингу пульсу.

Ваш годинник використовує акселерометр і гіроскоп, щоб визначити, коли та як ви рухаєтеся. Він вимірює інтенсивність цих рухів і поєднує ці дані з показаннями пульсу, отриманими з бортових датчиків. Роблячи це, він отримує досить хорошу картину рівня вашої активності, умовно кажучи.

Потім, і тут з’являється особистий підхід, він поєднує ці дані з вашими унікальними деталями, зокрема віком, зростом, вагою та статтю, щоб дати вам оцінку спалених вами калорій.

  Як створити таблиці витрат і доходів в Microsoft Excel

Якщо ви вже користуєтеся Apple Watch, то, ймовірно, натрапили на два терміни на дисплеї Apple Watch: активні калорії та загальні калорії. Давайте їх розшифруємо.

Активні калорії дають вам дані про калорії, які ви спалюєте під час навмисних рухів і тренувань. Це охоплює все, починаючи від напруженого заняття обертанням і закінчуючи моментами, коли ви енергійно насолоджуєтеся улюбленими мелодіями на кухні. По суті, це калорії, які ви спалюєте понад швидкість метаболізму в стані спокою.

З іншого боку, загальна кількість калорій дає вам повну картину. Це сума ваших активних калорій та енергії, яку ви природним чином спалюєте, просто живучи. Так, навіть якщо ви розвалилися на дивані й дивитесь улюблений серіал.

Отже, наступного разу, коли ви подивитеся на ці цифри, ви точно знатимете, що вони вам говорять про ваші денні витрати енергії.

Тепер, коли ви знаєте, як ваш годинник обчислює калорії, ви можете носити його з трохи більшою впевненістю. Або скептицизм, якщо це ваш стиль!

Фактори, що впливають на точність відстеження калорій Apple Watch

По-перше, потрібно враховувати індивідуальні фактори. Ми всі унікальні, чи не так? Apple погоджується.

Apple Watch отримує від вас інформацію про ваш вік, вагу та частоту серцевих скорочень і знає, що всі ми спалюємо калорії з різною швидкістю. Двоє людей однакового віку та ваги можуть мати дуже різні швидкості метаболізму або зони пульсу. Отже, хоча годинник розумний, він все ще не ідеальний.

  Як використовувати віртуальні фони в Microsoft Teams

Далі – рівень фізичної підготовки та інтенсивність активності. Ваш Apple Watch зафіксує більше спалювання калорій під час інтенсивної діяльності, ніж під час неспішної прогулянки парком. Подібним чином, досвідчений спортсмен і новачок від дивана до 5K можуть виконувати однакову діяльність, але спалювати калорії по-різному через різний рівень фізичної підготовки.

Насправді, якщо ви шукаєте заняття, які можуть допомогти вам використовувати енергію, перегляньте найкращі види спорту для швидкого спалювання калорій.

У загальному плані, хоча ваш Apple Watch і справді є розумним годинником, він настільки точний, наскільки точні дані, які ви надаєте, і його запрограмовані алгоритми.

Чи точні калорії Apple Watch? Дослідження точності відстеження спалювання калорій Apple Watch

Фітнес-трекери та розумні годинники рекламують ряд датчиків здоров’я, але вони точно вимірюють лише певні показники.

Помітне дослідження, опубліковане the Європейський журнал спортивної науки досліджував точність кількох розумних годинників, зокрема Polar Vantage V, Fitbit Sense та Apple Watch 6.

Коли справа дійшла до моніторингу серцевого ритму, Apple Watch показав себе чудово. Хоча жоден гаджет не може бути на 100% точним, дослідники дійшли висновку, що Apple Watch є найточнішим для вимірювання частоти серцевих скорочень у 5 різних видах діяльності.

Проте всі три пристрої показали погані результати при підрахунку витрат енергії (тобто спалених калорій). З цієї причини дослідники рекомендують бути обережними, використовуючи ці пристрої для вимірювання спалених калорій.

Поради щодо підвищення точності відстеження спалених калорій на Apple Watch

Точність має значення. Незалежно від того, розповідаєте ви цю кумедну історію своїм друзям чи покладаєтеся на крихітного компаньйона на зап’ясті, все в деталях.

  Підключайте та виконуйте моделі машинного навчання для візуальних аномалій у безсерверній архітектурі AWS

Щоб забезпечити найвищий ступінь точності, ви захочете забезпечити правильне розміщення та підгонку. Те, як і де ви носите Apple Watch, може змінити ситуацію. Воно не повинно бути ні надто тугим, ні занадто вільним, щоб коливатися під час кожного помаху. Датчики мають підтримувати постійний контакт із вашою шкірою, щоб отримати точні показники пульсу.

Якщо ви берете участь у інтенсивних тренуваннях, відрегулюйте ремінець для ще щільнішого прилягання, щоб забезпечити постійний контакт зі шкірою.

Крім того, оскільки ваше тіло з часом змінюється, змінюватимуться й дані у вашому Apple Watch. Фітнес-експерти часто наголошують на важливості оновлення вашої статистики, як-от ваги чи рівня фізичної підготовки, щоб гарантувати, що оцінки годинника залишаються максимально точними.

Нарешті, деякі гуру здоров’я пропонують час від часу порівнювати дані годинника з іншими професійними методами, як-от тестування метаболізму, особливо якщо точні цифри є вирішальними для ваших фітнес-цілей.

Отримання максимальної точності від Apple Watch

Apple Watch став надійним путівником у вашій технічній подорожі до здоров’я, постійно завойовуючи схвалення як користувачів, так і експертів.

Але, як і у випадку з будь-яким інструментом, важливо не лише володіти ним, а й майстерно його використовувати. Інтегруючи експертні висновки, забезпечуючи регулярні оновлення та практикуючи нотку здорового скептицизму, ви можете більше довіряти своїм гаджетам на зап’ясті.

Зрештою, якщо це підштовхне вас до додаткового тренування або переконає час від часу підніматися сходами, тоді це вже на вагу золота.