Наскільки великий завеликий для документа Microsoft Word?

| | 0 Comments| 11:45 PM
Categories:

Чим більше ви пишете, тим більше ваш файл, але наскільки великим може бути документ Microsoft Word? Відповідь: це залежить. Текстовий, відео- та графічний вміст мають значення, коли справа доходить до розміру документа Word.

Максимальний розмір файлу документа Word також залежить від формату файлу. Нові версії Word використовують формат DOCX, а старіші версії використовують DOC.

Максимальний розмір файлу для документів Microsoft Word

Максимальний розмір файлу для документів Microsoft Word, які містять лише текст, становить 32 МБ. Це справедливо для документів, створених у Microsoft Word 2007 і новіших версіях.

Це багато місця для тексту, але небагато для відео чи зображень.

Якщо ви додаєте зображення або відео до документа, максимальний розмір файлу збільшується до набагато більш керованих 512 МБ — принаймні, теоретично. Це абсолютний максимальний розмір, але ми радимо бути обережними, якщо ваші файли Word починають наближатися до цього розміру.

  Як створити профіль iMessage на iPhone та iPad

З документами Word розміром півгігабайта буде надзвичайно важко працювати, особливо якщо основна частина файлу містить зображення або відео. Однак багато що залежить від ресурсів вашої системи та від того, чи здатний ваш комп’ютер працювати з файлами такого розміру.

Це також залежить від самого Word. Хоча програма зазвичай стабільна для загального використання, ви можете виявити її значно меншою, якщо спробуєте працювати або зберегти файл значно більшого розміру, ніж зазвичай.

Те саме вірно, коли ви відкриваєте файл, більший, ніж той, який інакше був би звичайним.

Як перевірити розмір файлу

Якщо ви хочете перевірити розмір свого документа Microsoft Word, ви можете зробити це в Word або Windows File Explorer.

Щоб швидко перевірити розмір файлу в Word, натисніть Файл > Інформація. Це меню містить різноманітну інформацію про ваш документ, включаючи авторів, поточну кількість слів та історію файлів.

  Як перетворити зображення у формат PNG

У правій частині меню ви побачите розділ під назвою «Властивості». Це включає статистику документа, починаючи з розміру файлу документа вгорі.

The

Ви також можете відкрити папку, що містить ваш документ Word, у Провіднику файлів, а потім натиснути «Перегляд» > «Деталі».

Натисніть

У поданні «Деталі» ви знайдете розмір файлу вашого документа Word у стовпці «Розмір».

The

Як зменшити розмір файлу документів Word

Є кілька способів зменшити розмір документа Word. Це може бути корисно, якщо з вашим файлом стало важко працювати, особливо якщо Word аварійно завершує роботу, коли ви в ньому перебуваєте.

Якщо ви конвертуєте старі документи в новіший формат DOCX, ви також побачите покращення розміру. Файли DOCX автоматично стискають будь-який додатковий вміст, наприклад зображення.

Щоб конвертувати документ, відкрийте його в Word, а потім натисніть Файл > Інформація > Перетворити.

Натисніть

Те, як ви вставляєте зображення в документ Word, також може вплинути на розмір файлу. Якщо ви вставляєте зображення безпосередньо в документ, Word перетворює їх у формат BMP, який значно більший, ніж інші формати файлів, наприклад JPEG.

  Ця пошукова система може знайти будь-який комікс Calvin & Hobbes на основі ключового слова

Якщо у вашому документі Word є нестиснені файли, ви можете стиснути їх усі одночасно. Для цього натисніть Файл > Зберегти як > Додаткові параметри.

Натисніть

У діалоговому вікні «Зберегти як» натисніть «Інструменти» > «Стиснути зображення».

Тут виберіть якість зображення, яку ви хочете використовувати для будь-яких зображень у вашому документі Word.

Для найменшого можливого розміру файлу (але найгіршої можливої ​​якості) виберіть «Електронна пошта (96 PPI)», натисніть «ОК», а потім натисніть «Зберегти».

Виберіть

Це автоматично стискає всі зображення. Ви можете вибрати один з інших варіантів, але це призведе до збільшення документа Word.