Наскільки безпечний ваш пароль? 8 важливих порад щодо визначення надійності чи ні пароля?

| | 0 Comments| 9:46 AM
Categories:

У сучасну епоху цифрових технологій ми здебільшого проводимо час на пристроях для роботи чи розваг. Ми настільки залучені в пристрої та Інтернет, що наші речі вже не такі приховані. У всьому цьому світі, що керується даними, їх тонкий шар захищає нас від особистих втрат. Це можуть бути фінансові, особисті дані тощо. Цей рівень захисту — ваш пароль. Думайте про свій пароль як про щит, який захищає вашу присутність в Інтернеті, ваш пароль – це як головний ключ даних. Ваш пароль – це як перший рівень захисту від зловмисників, які хочуть проникнути у ваше приватне життя.

Надійний пароль схожий на щит, який ускладнює розгадку потенційних загроз. Ви коли-небудь замислювалися, наскільки безпечний ваш пароль і навіщо нам потрібен надійний пароль? Скільки часу знадобиться, щоб вгадати пароль для онлайн-облікового запису? Тому що якщо ваш пароль слабкий, це все одно, що залишити вхідні двері для сторонніх.

Поширені помилки під час вибору паролів.

Вибір хорошого пароля — це те саме, що захистити ваші онлайн-дані, щоб захистити себе в цифровому світі. Відповідно до Дослідження ExpressVPN зроблено для безпеки пароля. Вони показали дуже дивовижні дані щодо використання паролів і деякі типові помилки, яких ви можете уникнути в майбутньому під час вибору пароля.

1. Занадто легко: не вибирайте щось надто просте, наприклад «password12345. Погані хлопці пробують це першими, тому що їх легко вгадати.

  7 інструментів моніторингу Apache Cassandra, щоб стежити за продуктивністю бази даних

2. Особисті дані: вибирати такі речі, як день народження чи ім’я домашньої тварини, ризиковано. Хакери можуть це з’ясувати та проникнути у ваші облікові записи.

3. Скрізь однаковий пароль: використовувати один і той самий пароль для всіх облікових записів — це все одно, що використовувати один ключ для кожного замка. Якщо хтось дістане, то може відкрити все.

4. Занадто короткі: короткі паролі схожі на маленькі замки. Вибирайте довші, щоб хакерам було складніше.

5. Використання звичайних слів: якщо ваш пароль є звичайним словом, хакери можуть легко його розгадати. Змішайте, щоб це було складніше.

6. Забути змінити: не змінювати свій пароль регулярно є помилкою. Навіть хороші паролі з часом можуть стати слабкими.

7. Діліться секретами: ніколи не повідомляйте свій пароль, навіть друзям. Це ваш секретний код, щоб зберегти речі в безпеці.

8. Ігнорування додаткової безпеки: якщо веб-сайт пропонує двофакторну автентифікацію, використовуйте її. Це додає додатковий рівень захисту.

9. Використання лише літер або цифр: комбінуйте літери, цифри та символи у своєму паролі. Це робить його сильнішим.

10. Використання загальнодоступної Wi-Fi: будьте обережні під час входу в публічну Wi-Fi. Це як голосна розмова на людях; інші можуть почути. Використовуйте безпечні мережі, коли це можливо.

Поради щодо захисту пароля.

1. Додайте цифри, символи, великі й малі літери: створюйте паролі з поєднанням великих і малих літер, цифр і спеціальних символів. Через таку різноманітність поганим хлопцям важче їх розгадати.

  3 способи увімкнути/вимкнути контрольований доступ до папок

2. Уникайте використання особистої інформації. Уникайте використання інформації, яку легко вгадати, як-от ваше ім’я чи дата народження. Замість цього виберіть щось унікальне, не пов’язане з вашим особистим життям.

3. Не використовуйте паролі повторно: використовуйте різні паролі для різних облікових записів. Якщо один ключ загубиться, ви не хочете, щоб він відкривав усі ваші двері.

4. Почніть використовувати менеджер паролів: подумайте про використання менеджера паролів. Це допомагає вам створювати та безпечно зберігати складні паролі, тож вам не потрібно запам’ятовувати їх усі.

5. Зберігайте свій пароль при собі: Зберігайте свої паролі при собі. Ділитися ними навіть з друзями може бути ризиковано. Це все одно, що поділитися своєю ідентичністю супергероя – не чудова ідея!

Чому варто вибрати менеджер паролів із двофакторною автентифікацією?

Уявіть собі світ, де захист паролів захищає ваші онлайн-дані та присутність у цифровому світі – це те, що менеджери паролів і двофакторна автентифікація (2FA) роблять для вашого цифрового життя.

1. Менеджери паролів: ваш помічник пам’яті

Запам’ятати важко: у нас багато облікових записів в Інтернеті, і запам’ятати надійні паролі для кожного з них важко. Менеджери паролів запам’ятовують їх замість вас.

Наднадійні паролі: вони створюють наднадійні паролі, які набагато кращі за те, що ми можемо придумати. Це значно ускладнює вторгнення поганим хлопцям.

Легко та швидко: менеджери паролів спрощують вхід. Вони роблять це за вас, заощаджуючи час і гарантуючи, що ви не переплутаєте свої паролі.

  Як отримати бібліотеку ігор і програмного забезпечення на Amazon

Додатковий захист: зберігаючи ваші паролі за одним головним паролем, вони додають додатковий рівень безпеки, як суперщит, який захищає ваші онлайн-файли.

2. Двофакторна автентифікація (2FA): потужний помічник

Подвійна безпека: 2FA додає додатковий крок після вашого пароля, наприклад секретне рукостискання. Це ускладнює проникнення в систему, навіть якщо вони знають ваш пароль.

Вирішує проблеми з паролями: IFA втручається, щоб врятувати ситуацію. якщо ваш пароль якимось чином витік, це означає, що зловмисникам потрібен не лише ваш пароль, щоб отримати доступ.

Працює скрізь: 2FA може захистити вас незалежно від того, чи є ви в соціальних мережах чи здійснюєте онлайн-банкінг. Це як надійний помічник, який всюди ходить з тобою.

Ви під контролем: використання 2FA дає вам більше контролю над своєю безпекою в Інтернеті. Це простий спосіб стати супергероєм, який керуватиме цифровим світом.

Висновок?

У наш час важливо вибрати правильні засоби безпеки. Тому ми радимо читачам завжди уникати поширених помилок, яких робить переважна більшість. Налаштуйте та вживайте належних заходів безпеки, адже одна помилка може змінити все ваше життя. Я знаю багатьох людей, які перебувають у депресії, і навіть деякі вдаються до таких неприємних ситуацій, як самогубство, лише через фінансові втрати через хакерські атаки чи витік даних, як-от витік особистих фотографій чи відео. Тому ми пропонуємо зрозуміти це та захистити свій пароль сьогодні.