Напишіть нотатки та синхронізуйте їх із Dropbox або Google Drive [Android]

Я думаю, що можу з абсолютною впевненістю сказати, що існує багато різних способів вести нотатки на Android. Google Keep, наприклад, є дуже гарною програмою, якщо ви швидко записуєте речі. Він також добре синхронізується з вашим обліковим записом Google. Evernote забезпечує найкращий досвід створення нотаток на різних платформах. Але не всі хочуть грати з безліччю функцій, які надає вам Evernote, і деякі люди віддають перевагу простоті над складністю, коли справа доходить до створення та збереження нотаток. Якщо ви шукали спосіб писати нотатки на своєму пристрої Android, які синхронізуються з вашим Dropbox або Google Drive, то Sync Notes може бути для вас правильним інструментом. Хоча він має досить простий інтерфейс, він швидко приведе вас до того, що ви хочете.

  Безкоштовний архіватор B1 для Android пропонує легке керування мобільним архівом

Sync Notes не робить багато речей і в жодному разі не є конкурентом Evernote. Програма скоріше розроблена для того, щоб ви могли дуже швидко записувати речі та синхронізувати їх із хмарою. Це не означає, що Sync Notes не зберігає нотатки локально на вашому пристрої. Насправді ви можете отримати доступ до своїх завдань, справ чи інших нотаток як онлайн, так і офлайн.

Інтерфейс користувача досить простий. Головний екран містить список усіх ваших нотаток, і ви можете натиснути на одну, щоб відкрити її в редакторі нотаток. Нові нотатки можна швидко створити, натиснувши кнопку плюс. Існує значок збільшувального скла, який дає вам доступ до пошуку, щоб знайти певний елемент зі списку.

  Як використовувати Color Pop у Google Photos на Android

Екран редагування нотаток не містить багато опцій, але ті, які є, працюють як слід. Наприклад, ви можете легко вказати розмір шрифту, а також змінити колір фону полотна на звичайний, жовтий, помаранчевий та кілька інших. Sync Notes також дозволяє вказати тип шрифту. Коли вам потрібно зберегти нову нотатку з нуля, програма дозволяє ввести її спеціальну назву та основну нотатку в полі Тема. Коли ви натискаєте у відповідь, програма автоматично зберігає його для вас.

Натисніть і утримуйте елемент у списку, щоб відкрити параметри видалення, збереження або експорту для нотатки. Доступні варіанти експорту, як згадувалося раніше, включають Dropbox і Google Drive.

Усі нотатки позначені датою, яку автоматично встановлює сама програма. Ще одне, що ви можете зробити, це додати мітки до своїх нотаток. Кожна етикетка позначена кольором і допомагає швидко й легко ідентифікувати нотатки. Деякі мітки, як-от Робота, Ідеї та Особисте, є попередньо визначеними, але ви також можете створити власні мітки та вибрати власний колірний код.

  Запропонуйте пошук фільмів за роками, жанрами та рейтингами [Android]

Ще одна чудова невелика функція — це можливість заблокувати програму за допомогою пароля, що дає змогу захистити будь-яку секретну інформацію, яку ви могли зберегти, від сторонніх очей. Функцію блокування можна ввімкнути на екрані налаштувань Sync Notes.

Sync Notes доступний як безкоштовна програма в Google Play. Ви можете завантажити його за посиланням нижче.

Встановіть Sync Notes з Play Store