Намагаєтеся знайти старого друга? Ось 5 порад, як це зробити

У всіх нас є друзі, з якими ми розірвалися. Незалежно від того, чи це найкраща подружка початкової школи, сусідка по кімнаті з коледжу, ласкавий сусід чи навіть хтось, кого ви знайомі лише недовго, може настати час, коли ви вирішите, що настав час зв’язатися та відновити зв’язок. Однак якщо ви вже не підключені до соціальних мереж або не маєте активного номера телефону, прихованого глибоко у ваших контактах, знайти цього старого друга може здатися неможливим пошуком. Але в наш час цього не повинно бути!

Був час, коли пошук людини, з якою ти втратив зв’язок, може включати незліченну кількість втрачених годин на пошук у паперових записах або величезні витрати на найм приватного детектива, щоб виконати роботу за вас. Але з появою Інтернету все змінилося. Нові онлайн-інструменти та ресурси означають, що знайти когось простіше, ніж будь-коли. У цій статті ми пропонуємо п’ять порад, які допоможуть вам знайти загубленого друга, а також рекомендації щодо найкращих онлайн-сервісів, які ви можете використовувати, щоб полегшити роботу.

Як знайти старого друга

Пошук понад 1 мільярд публічних записів

Проведіть комплексну перевірку на…

Отже, з чого почати пошук свого втраченого друга? Якщо ви підете правильно, пошук швидко почне отримувати винагороди. Головне – бути методичним і ретельним у всьому, що ви робите. Ось п’ять кроків, які допоможуть вам почати:

1. Зібрати все, що ви зараз знаєте

Спочатку запишіть все, що ви знаєте про друга, якого хочете знайти. Жодна деталь не є надто дрібною, тому подумайте про все, що можете згадати. Ваш список може включати:

Повне ім’я
Вік
Дата народження
Назви сімей
Спільні друзі
Минулі адреси
Відвідували школи
Минула робота
Зовнішність
Хоббі та інтереси
Медичні умови
Кримінальні звинувачення або судимості

Спробуйте мислити нестандартно. Немає жорстких правил для критеріїв пошуку, але іноді навіть, здавалося б, незначні деталі можуть привести до успішного пошуку, коли інші більш очевидні деталі не приносять нічого, крім розчарування.

2. Пошук у соціальних мережах

Майже кожен має якийсь обліковий запис у соціальних мережах, і багато людей навіть залишають свої профілі відкритими для широкої публіки. Отже, перейдіть до великих соціальних мереж і введіть ім’я свого друга. Це може виявитися досить довгим списком людей. Якщо це так, у вас є два варіанти. Ви можете або приділити час, щоб прокрутити список, щоб побачити, чи можете ви знайти потрібну людину, або ви можете уточнити свій пошук.

Для цього потрібно бути розумним і ввести іншу інформацію разом із їхнім ім’ям, щоб побачити, що з’явиться. Такі речі, як назви шкіл і коледжів, є хорошим початком, як і робочі місця. Це процес проб і помилок, але вам може пощастити на початку. Ще одна порада – обов’язково шукайте на кількох сайтах соціальних мереж. Якщо ви не можете подружитися зі своїм другом у LinkedIn, Instagram чи Facebook, не соромтеся зазирнути на інші сайти, як-от Pinterest, Reddit чи Tumblr. Ви не можете знати, де у вашого друга може бути обліковий запис, тому намагайтеся скрізь, де тільки можете згадати.

3. Пошукові системи

Якщо ваші пошукові запити в соціальних мережах залишають порожнечу, наступне місце для пошуку – пошукова система. Google зазвичай найкраще підходить для цього, але будь-яка велика пошукова система повинна виконати цю роботу. Ви можете спробувати шукати ім’я свого друга для початку, але якщо у нього немає дуже унікального, ви, ймовірно, залишите пробіл. Отже, головне знову шукати розумно. Подивіться на інформацію, яку ви маєте про свого друга, і подумайте, що може привести до позитивного результату. Введіть комбінації пошукових запитів за іменами та іншою інформацією, щоб побачити, що з’явиться. Це, знову ж таки, процес проб і помилок. Терпіння та креативність будуть вашими найкращими активами у цьому завданні.

4. Поговоріть зі спільними друзями або друзями друзів

Подумайте про людей, з якими ви і ваш втрачений друг мали стосунки. Можливо, хтось із ваших спільних друзів все ще спілкується з ними. Якщо ні, вони можуть знати про когось, хто є – завжди варто запитати! Якщо ви відчуваєте себе незручно, ви завжди можете використовувати ці взаємні контакти як відправну точку для подальшого пошуку в соціальних мережах. Як би ви не робили це, звернення до друзів друзів є потужним методом розширення меж вашого пошуку.

5. Найміть професійну службу перевірки справ

Якщо нічого не вийде, ви завжди можете скористатися послугами авторитетного сайту перевірки справжньої інформації. Дуже часто контактна інформація вашого загубленого друга є загальнодоступною, але в іншому випадку губиться в нескінченному морі інформації. Такі послуги перевірки фону можуть значно полегшити та спростити задачу сортування цих даних та зробити її ефективнішою, що значно підвищить ймовірність того, що ви вчасно відновите зв’язок із цим старим другом. Найкращі сайти можуть давати результати навіть на основі мінімальної кількості інформації.

Найкращі сайти перевірки фону для пошуку старих друзів

Існує багато сайтів для перевірки даних, але якість обслуговування та точність результатів, які вони пропонують, можуть сильно відрізнятися. Отже, як вибрати, який з них використовувати? У нас є Девід, будь ласка, зверніть увагу, що я починаю планувати їх, щоб допомогти вам прийняти правильне рішення. Роблячи свій вибір, ми застосували набір основних критеріїв, які мають запропонувати всі найкращі сайти перевірки фону:

Ефективне дослідження. Деякі сайти можуть стверджувати, що пропонують поглиблене дослідження, але насправді дають трохи більше, ніж результати швидкого пошуку в Інтернеті. Якщо ви хочете отримати найкращі шанси отримати позитивний результат, вам потрібно знайти сайт, який використовує новітні технології для ретельного та ретельного проведення досліджень.
Налаштування пошуку – інформація, яка може бути доступна про вашого втраченого друга, може відрізнятися. Тому важливо вибрати сайт, який може виконувати хорошу роботу, незалежно від того, скільки інформації ви йому надасте.
Точні та зрозумілі звіти – результати перевірки даних сайтів будуть представлені в остаточному звіті. Але якість цих звітів може бути дуже різною. Тому ми рекомендуємо лише ті сайти, які можуть надавати прості, точні та детальні звіти.
Простота використання. Сайти для перевірки даних зазвичай пропонують інформаційну панель, яка дозволяє користувачам отримувати доступ до даних і керувати своїми пошуками. Як і всі такі веб-програми, деякі з них набагато інтуїтивніші та корисніші, ніж інші.
Хороша підтримка клієнтів. Хороша підтримка є важливою, якщо у вас виникли проблеми з пошуком. Шукайте послуги, які пропонують подовжений робочий день щодня протягом тижня.
Мобільні додатки. Хоча це і не обов’язково, наявність даних пошуку під рукою робить загальний пошук втрачених друзів набагато зручнішим. У найкращих сервісах будуть програми для одного о

Ми закликаємо всіх читачів зазначити, що немає гарантій, що будь-яка з наведених нижче служб зможе відстежити вашого втраченого друга. Але наші рекомендації пропонують вражаючий послужний список, а також високий рівень задоволеності користувачів. Тому ми впевнені, що якщо вашого втраченого друга вдасться знайти, ці сайти пропонують вам найкращі шанси це зробити.

1. Підтверджено

Наша головна рекомендація – BeenVerified завдяки їх комплексній дослідницькій службі та фантастичному послужному списку. Хоча вони трохи дорожчі, ніж інші послуги на ринку, вони забезпечують виняткову цінність за витрачений долар. Частину цих витрат можна зменшити, вибравши нижчу з двохрівневої системи оплати.

Цей базовий рівень обслуговування зазвичай цілком достатній для пошуку всіх, крім найбільш невловимих осіб. Зрештою, на цьому рівні BeenVerified здійснюватиме пошук у сотнях різних джерел інформації, включаючи фінансові записи, звіти про майно, дані соціальних мереж, дані про судимості, історію адрес та багато іншого. Якщо ви готові заплатити трохи більше, їх преміум-сервіс ще глибше занурюється в більше джерел, щоб створити один з найбільш детальних підсумкових звітів, доступних будь-де. Незалежно від того, який рівень ви виберете, ви можете розраховувати на те, що ваш звіт буде добре викладеним і легким для розуміння.

Цей звіт разом з усіма іншими даними, що стосуються вашого пошуку, можна отримати за допомогою зручної онлайнової інформаційної панелі. Крім того, користувачі iOS та Android отримають повний доступ через спеціальні програми BeenVerified. Якщо виникнуть запитання чи проблеми, які вам потрібно вирішити, до служби підтримки клієнтів можна легко зв’язатися протягом тривалого часу роботи протягом тижня за допомогою електронної пошти та телефону. Загалом, вам буде важко знайти кращу службу перевірки даних.

Угода для читачів: готові розпочати пошук загубленого друга? Скористайтеся нашою ексклюзивною пропозицією, щоб розпочати роботу з BeenVerified сьогодні!

2. Миттєвий CheckMate

Instant CheckMate — це першокласний сайт для перевірки справ, який пропонує два рівні обслуговування для тих, хто прагне відновити зв’язок із давно втраченими друзями. На базовому рівні вони обіцяють глибоко копатися в записах про шлюб і розлучення, сімейній історії, попередніх адресах, присутності в соціальних мережах і навіть судимості. Хоча зазвичай цього більш ніж достатньо, щоб знайти осіб, які активно не уникають виявлення, CheckMate може розкрити детальну інформацію про фінансову історію, судові записи, водійські права та навіть посвідчення на зброю за додаткову плату, якщо вам потрібна більш складна інформація.

CheckMate пропонує добре розроблену онлайн-панель, а також зручну цілодобову лінію підтримки клієнтів для зручного користування. На жаль, зараз вони пропонують лише програму для Android, яка не ідеальна для користувачів iOS. Тим не менш, остаточні звіти CheckMate легко відслідковувати та добре викладені, незалежно від того, яку платформу ви використовуєте для доступу до них.

ЧИТАЧА ПРОГРАМА: ознайомтеся з Instant CheckMate з нашою спеціальною угодою для читачів сьогодні!

3. Правдошукач

Truthfinder — це високоповажний сайт для перевірки справ, який пропонує чудовий шанс знайти своїх старих друзів. Вони шукають мільйони публічних записів і можуть знайти цілу низку інформації, включаючи повну контактну інформацію, поточні та попередні адреси, кримінальні та судові записи, записи водіїв, особисту інформацію та інформацію про відомих родичів. Для пошуку на базовому рівні це надзвичайно великий обсяг інформації.

За додаткову плату Truthfinder пропонує унікальну послугу глибоких веб-досліджень, яка переглядає ще більше онлайн-ресурсів. Користувачі преміум-рівня можуть дізнатися більше про історію освіти людини, записи про реєстрацію виборців, наявність зброї та інших ліцензій та багато іншого. Хоча Truthfinder пропонує лише програму для Android, користувачі iOS все ще можуть отримати доступ до своєї інформаційної панелі в Інтернеті через браузер, як-от Safari. Крім того, дружня служба підтримки клієнтів доступна цілодобово, без вихідних (і безкоштовний для завантаження).

ПРОДАЖА ДЛЯ ЧИТАЧІВ: Спробуйте Truthfinder, зареєструйтеся сьогодні за нашими спеціальними знижками.

4. Інтеліус

Останнє, але не останнє місце в нашому списку – Intelius, який пропонує широкий спектр послуг перевірки справ за конкурентоспроможною ціною. Ця надійна служба здатна ідентифікувати повну контактну інформацію особи, історію адрес, судимість, фінансову історію, майнові записи, історію освіти тощо з мінімальним обсягом інформації, яку можна отримати. На сьогоднішній день вони виконали понад 50 мільйонів перевірок задоволених клієнтів з усього США, багато з яких допомогли відновити зв’язок із давно втраченими друзями.

Intelius використовує новітні дослідницькі технології, щоб забезпечити високі показники успіху при аналізі величезних баз даних для отримання цінної інформації. Їхня онлайн-інформаційна панель має гарний дизайн і простий у навігації, а їхні звіти є одними з найбільш зрозумілих, з якими ми стикалися. У Intelius є спеціальні програми, доступні як для пристроїв Android, так і для iOS, обидва з яких мають спрощений UX і повний набір функцій. Однією з проблем є те, що підтримка клієнтів недоступна цілодобово, хоча вони пропонують розширене обслуговування за межами звичайного робочого часу за допомогою електронної пошти, телефону або служби усунення несправностей в Інтернеті.

Що таке сайт перевірки фону?

Сайт перевірки інформації — це онлайн-сервіс, який використовує новітні технології для пошуку інформації про людей. Вони досягають цього, перебираючи масивні інформаційні бази даних, потім збираючи все, що знаходять, у легко читаний остаточний звіт. Хоча різні сайти шукатимуть у різних джерелах, вся інформація, до якої вони мають доступ, є на 100% легально доступною та вже є загальнодоступною. Ви можете вийти і самостійно шукати дані, але це може зайняти кілька днів напруженої роботи. Навіщо витрачати час, якщо ці сайти часто можуть виконати роботу за лічені хвилини і за розумну ціну?

Багато сайтів можуть здійснювати ефективний пошук на основі найменшої кількості наданої їм інформації. Навіть якщо у вас є лише часткова назва та інформація про школу, яку вони відвідували, ці сайти мають пристойні шанси відстежити їх.

Звідки перевіряють інформацію компанії?

Кожна служба буде використовувати різні джерела інформації, але основні дані, які вони шукають, в основному будуть однаковими. Усі авторитетні сайти дозволяють користувачам налаштовувати свої пошукові запити на основі того, що вони хочуть знайти, хоча деякі сайти пропонують послуги преміум-класу, які можуть дозволити отримати більш складні результати.

Типи даних для пошуку, як правило, включатимуть судимість, записи про освіту, документи про кредитну історію, записи водіїв, дані соціального страхування, записи судових розглядів, архівні записи, особисті посилання та будь-яку інформацію, яку особа розмістила в соціальних мережах чи інших веб-сайтах. Незважаючи на величезний об’єм інформації, що аналізується, надійні технології пошуку дозволяють найкращим сайтам для перевірки інформації надавати значущі результати та високоточні звіти, часто протягом кількох хвилин, але ніколи не більше кількох днів.

Чому деякі перевірки безкоштовні, а інші вимагають оплати?

Існує чимало «безкоштовних» служб перевірки даних, але ми закликаємо бути вкрай обережними при використанні цих сайтів. Взагалі кажучи, якщо він безкоштовний, він має підказку. Зазвичай, якщо послуга або продукт пропонуються безкоштовно, ВИ насправді є продуктом. Це може означати, що ваші метадані збираються, а потім продаються тому, хто пропонує найвищу ціну. Що ще гірше, такі сайти можуть встановлювати зловмисне програмне забезпечення у вашу систему, щоб викрасти особисту інформацію. Інші просто намагаються відокремити вас від ваших тяжко зароблених грошей за допомогою низькоякісних або відверто шахрайських послуг.

Завжди є витрати, пов’язані з проведенням перевірки даних. Зрештою, технологія, яку ці сайти використовують для пошуку даних, не є безкоштовною. Багато джерел даних, до яких ці сайти мають доступ під час пошуку, також стягують плату за доступ до своїх баз даних. На всіх сайтах для перевірки справ є персонал, а також інші накладні витрати.

З іншого боку, хоча ціни можуть відрізнятися на різних сайтах, це не обов’язково означає, що найдорожчий сайт є найкращим. Замість цього зосередьтесь на тому, щоб визначити, чи відповідає обраний вами сайт усім критеріям, необхідним для досягнення вашої мети.

Висновок

Шукати старого друга набагато легше, ніж раніше. Соціальні мережі та пошукові системи в Інтернеті можуть дозволити вам безкоштовно відстежувати деяких людей. Якщо це не спрацює, існують також сайти перевірки даних, які здійснюють професійний пошук загальнодоступних даних. Ці сайти пропонують високі шанси знайти людину, яку ви шукаєте, незалежно від того, наскільки багато (або як мало) інформації ви маєте про них. Багато таких сайтів існує в Інтернеті різної якості, тому в цій статті ми виділили чотири найкращі сайти, які допоможуть вам знайти свого давно втраченого друга.

Чи вдалося вам успішно відшукати старого друга в Інтернеті? Чи користувалися ви сайтом для перевірки справ? Яким ви користувалися? Як ви знайшли досвід? Чи було повернення зв’язку зі старим другом такою винагородою, як ви сподівалися? Нам завжди подобається чути думки та досвід усіх наших читачів, тож чому б не поділитися ними з нами, використовуючи поле для коментарів нижче.