Налаштуйте інтенсивність світлодіодного спалаху iPhone з центру керування iOS 7

Системні перемикачі в Центрі керування можуть отримати найбільше натискання, але ярлики в нижньому рядку також мають своє застосування. З цих ярликів кнопка ліхтарика, ймовірно, є найбільш часто використовуваною кнопкою. Існує багато випадків, коли вам, ймовірно, знадобиться функція ліхтарика, вбудована в iOS 7, навіть якщо світлодіод на задній панелі пристрою спочатку не був розроблений для цієї мети. Для фотографії незмінний рівень інтенсивності світлодіода підходить, але якщо ви використовуєте його як факел, приємно мати додатковий рівень контролю. Деякий час тому ми розглянули PhotoTorch, налаштування, яке дозволяє користувачам змінювати інтенсивність світлодіода камери iPhone. CCFlashLightLevel робить те ж саме, але цей новий випуск працює з Центру керування iOS 7. За допомогою цього налаштування користувачі можуть використовувати перемикач ліхтарика CC як контролер рівня інтенсивності світлодіода дуже зручним способом.

CCFlashLightLevel можна викликати в дію, утримуючи перемикач ліхтарика Центру керування. При цьому відкриється невеликий повзунок, накладений на піктограму. Проведіть пальцем вправо, щоб збільшити інтенсивність світлодіодного спалаху. Перетягування в протилежному напрямку зменшує світло. Щоб закрити цей повзунок і повернути кнопку до її звичайного вигляду, просто відірвіть палець від екрана і зачекайте кілька секунд.

Хоча на перший погляд CCFlashLightLevel може здатися дуже спрощеним налаштуванням, він все ще має кілька досить акуратних варіантів налаштування. Налаштування додає власне меню в стандартний додаток Налаштування, з якого можна змінити деякі основні налаштування, пов’язані з повзунком регулювання рівня. Ви можете вказати тривалість часу, протягом якого потрібно утримувати ярлик ліхтарика натиснутою, перш ніж з’явиться повзунок.

Є ще два варіанти; один стосується часу очікування повзунка, а інший дозволяє встановити рівень інтенсивності світлодіода за замовчуванням. Увімкніть параметр «Запам’ятати значення повзунка», якщо ви хочете, щоб ліхтарик повертався до останнього використаного рівня інтенсивності щоразу, коли його вмикають. Щоб допомогти користувачам зрозуміти всі ці параметри, меню CCFlashLightLevel містить повний набір інструкцій.

CCFlashLightLevel – це безкоштовна настройка. Спробуйте на своєму пристрої iOS 7, перейшовши до репо BigBoss у магазині Cydia.