Найшвидший спосіб конвертації біткоіни в долари за допомогою Binance (покрокова інструкція)

| | 0 Comments| 2:55 AM
Categories:

Щойно ви інвестуєте в біткойн, ви вирішуєте, що робити далі. Деякі хочуть тримати свої BTC короткостроково, а інші – довгостроково. Незалежно від ваших особистих цілей, якщо настане час, коли ви захочете перевести свої біткойни, вам потрібен швидкий і простий спосіб.

Ось найшвидший спосіб конвертувати ваш біткоін у долари за допомогою Binance.

1. Увійдіть у свій обліковий запис Binance

Щоб отримати доступ до своїх коштів BTC на Binance, вам потрібно буде увійти у свій обліковий запис.

Якщо у вас немає облікового запису Binance, але ви все одно хочете використовувати цей метод, щоб перевести свої біткойни, процес займе трохи більше часу, оскільки вам потрібно буде створити обліковий запис Binance та підтвердити свою особу. Направлятися до Binance і виберіть «Зареєструватися» у верхньому правому куті сторінки, щоб створити новий обліковий запис Binance.

Перевірка Binance KYC (Знай свого клієнта) зазвичай займає від кількох хвилин до години, але це може зайняти більше часу, якщо є проблеми з вашими документами, що посвідчують особу.

  Як побачити дату закінчення терміну служби вашого Chromebook

2. Перейдіть до Binance’s Buy and Sell Option

Ви можете конвертувати свої біткойни в долари на Binance декількома способами, але найшвидший — скористатися функцією купівлі-продажу на біржі. Ви можете отримати доступ до цієї сторінки, натиснувши опцію «Купити криптовалюту» ліворуч у верхній панелі меню.

Тут ви можете переключатися між функціями купівлі та продажу одним клацанням миші. Спочатку ви перейдете до розділу купівлі, але якщо натиснути опцію «Продати» поруч, ви перейдете до опції продажу.

3. Виберіть, скільки біткойнів ви хочете продати

Тепер настав час вибрати, скільки біткойнів ви хочете продати за готівку. Переконайтеся, що ваш біткойн зараз знаходиться в гаманці фінансування вашого облікового запису Binance, інакше ви не зможете здійснити транзакцію.

Введіть суму біткойнів, яку ви хочете продати, і ви одразу зможете побачити, скільки доларів США ви отримаєте натомість. Ця сума буде часто змінюватися, оскільки ціна біткойна постійно коливається.

Якщо ви задоволені сумою продажу, натисніть «Продовжити». Потім ви можете вибрати варіант торгівлі. У цьому випадку ми вибрали однорангову торгівлю (P2P).

  5 найкращих генераторів голосу зі штучним інтелектом для бізнесу та особистого використання –

Ви також можете купити біткойн на Binance за допомогою функції P2P.

4. Виберіть Покупця

Тепер ви перейдете на сторінку однорангового продажу, де ви зможете переглянути список користувачів, які бажають купити біткойни.

Тут ви можете побачити оцінки кожного покупця, а також кількість замовлень, які вони зробили. Ви також можете переглянути підтримувані ними форми оплати, як-от UniCredit, Skrill, Perfect Money та звичайні банківські перекази.

Залежно від методу оплати, який ви використовуєте, можливо, вам доведеться створити обліковий запис із опцією отримання платежу. Під час продажу ви повинні надати інформацію про свій платіжний рахунок, щоб покупець міг відправити кошти куди потрібно.

Якщо ви продаєте біткойн за допомогою однорангової платформи, переконайтеся, що ви отримали платіж за свою криптовалюту, перш ніж схвалювати будь-який переказ. Це не дозволить зловмисникам забрати вашу криптовалюту та відправитися в дорогу, не заплативши вам. Ви також повинні переконатися, що покупець не має поганої оцінки, перш ніж розпочати продаж.

Потенційні покупці часто надають деяку інформацію про те, як вони здійснюють продажі, у розділі «Умови рекламодавця». Ви побачите це, коли виберете покупця.

Ознайомтеся з цими умовами перед початком розпродажу, оскільки ви можете знайти щось, що вам не сподобається.

  Повний посібник із захисту Google Chrome

5. Підтвердьте свій продаж

Тепер, коли ви вибрали однорангового покупця, виберіть спосіб оплати та надайте деталі свого облікового запису отримувача. Наприклад, якщо ви використовуєте Perfect Money, вам потрібно буде вказати номер свого рахунку PM. Якщо ви хочете отримати оплату за допомогою прямого банківського переказу, вам потрібно буде вказати назву свого банку та номер рахунку.

Після того, як ви задоволені способом оплати та вважаєте, що обрали правильного покупця, ви можете підтвердити продаж. Час, потрібний для надходження ваших коштів, залежить від продавця, якого ви вибрали.

Після підтвердження продажу ваші біткойни будуть розміщені на умовному депонуванні, доки ви не підтвердите платіж від покупця. Отримавши платіж від покупця, ви можете підтвердити його у своєму обліковому записі Binance, і депонований біткойн буде надіслано йому.

Продаж біткойнів за готівку не обов’язково складний

Якщо ви хочете продати свої BTC за готівку, ви можете зробити це за лічені хвилини за допомогою Binance. Незалежно від того, чи хочете ви просто продати біткойни на суму в кілька доларів, чи хочете здійснити серйозний продаж, Binance може вас прийняти.