Найміть віртуального помічника для свого бізнесу на цих 12 платформах

| | 0 Comments| 7:06 AM
Categories:

Якщо ви керуєте бізнесом, особливо якщо це здебільшого робота в Інтернеті, тоді мати віртуального помічника на борту – одне з найкращих рішень, яке ви приймете.

Намагання впоратися з проблемами поодинці може призвести лише до розчарування та втрати мотивації продовжувати.

Не забувайте про найголовніше – час. Як власник бізнесу, якщо вам не вистачає часу, щоб провести його з близькими, оскільки ви надто зайняті, вирішуючи всі завдання поодинці, це перешкоджає меті ведення бізнесу.

На щастя, ви можете вирішити цю проблему, найнявши віртуального помічника, який виконуватиме численні завдання замість вас. Перш ніж перейти до веб-сайтів віртуальних помічників, давайте правильно розберемося з основами.

Хто такий віртуальний помічник?

Говорячи простою мовою, віртуальний помічник – це незалежний віддалений співробітник, який надає адміністративні послуги. Як випливає з цього терміну, віртуальні помічники працюють не в офісі, а поза ним, зазвичай з дому.

Послуги, які вони надають, можуть відрізнятися та залежати від їх навичок. Ось деякі з послуг, які ви можете очікувати від віртуального помічника:

 • Управління соціальними мережами
 • Управління контентом
 • Прості завдання цифрового маркетингу
 • Керування електронною поштою, зустрічами та календарями
 • Підготовка звітів та інших даних

Вони можуть робити практично все, що завгодно, якщо це відповідає їхньому рівню знань. І навіть якщо фізично вони не працюють на вас в офісі, їх онлайн-присутність може змінити ваш робочий процес.

Переваги найму віртуального помічника

Наймання віртуального помічника не має недоліків, але, безсумнівно, є багато переваг. Як от:

Економить гроші в довгостроковій перспективі 💵

Порівняно зі звичайними працівниками, віртуальні помічники стягують менше і за певний набір годин. Отже, ви просто платите їм саме за ту кількість роботи, яку вони докладають. І якщо ваш бізнес не готовий наймати працівників на повний робочий день в офісі, то наявність віртуальних помічників, які працюють на вас онлайн, може заощадити вам багато грошей.

Економить дорогоцінний час ⏰

Як згадувалося раніше, завжди доцільно передати власну роботу аутсорсингу, якщо ви можете це зробити, щоб ви могли заощадити свій дорогоцінний час. Віртуальний помічник зможе зняти тягар з ваших плечей, поки ви насолоджуватиметеся якісним часом із сім’єю.

Легко керувати ✔️

Порівняно зі штатними працівниками, віртуальними помічниками простіше керувати, головним чином тому, що вони онлайн і не присутні фізично. Незалежно від кількості віртуальних помічників, які ви наймете, ви ніколи не відчуєте, що у вас закінчується місце чи ресурси.

З огляду на це, давайте перейдемо до списку веб-сайтів, де можна найняти віртуальних помічників.

RemoteCoWorker

Заснована в 2013 році, Віддалений співробітник є однією з провідних компаній віртуальних помічників. Вони не лише надають вам VA, але й стратегічно допомагають вам розбудувати свій бізнес завдяки потужності своїх VA та внутрішньої команди експертів.

  Як увімкнути ліхтарик, торкнувшись задньої панелі iPhone

Вони пліч-о-пліч з вами на кожному етапі процесу.

 • Найкращі VA (Вони наймають лише 1,7% претендентів).
 • Вони надають спеціального менеджера, який стежить за проектами вашого VA та відстеженням часу.
 • Кожен VA повністю присвячений клієнту.
 • У них є англомовні VA, а також двомовний персонал з Філіппін і Коста-Ріки.

У процесі відбору та після того, як ви почнете користуватися послугами компанії, до вас буде призначено менеджера з роботи з клієнтами, який буде контролювати роботу вашого VA. Усі Remote CoWorker VA мають вищу освіту, вільно володіють англійською, а ті, хто в Коста-Ріці, також добре володіють іспанською.

Зіртуал

Зіртуал це чудовий веб-сайт для пошуку віртуальних помічників із США, які мають високу кваліфікацію для виконання вашої роботи. Якщо ви шукали англомовних віртуальних помічників, цей веб-сайт — чудове місце, щоб розпочати їх пошук.

Від введення даних, контент-маркетингу, планування подій до стратегії соціальних медіа тощо – віртуальні помічники від Zirtual володіють одними з найбільш затребуваних навичок.

Він має швидкий час відповіді, гнучкі варіанти контракту, безпечний процес, організований інтерфейс і купу переваг, пов’язаних з ним.

Вам знадобиться менше кількох хвилин, щоб подати запит на консультацію та почати економити свій час у своєму бізнесі, скориставшись послугами їх якісних віртуальних помічників.

час тощо

Легко, доступно та гнучко – це слова, які найкраще описують послуги компанії час тощовеб-сайт, який надає вам лише найкращих віртуальних помічників у просторі.

Надавши допомогу понад 22 000 компаній, включаючи Google, Facebook і KFC, ви можете сказати, що ця служба знає, що робить. Це допоможе вам звільнити час, налаштувавши якісних віртуальних помічників зі Сполучених Штатів.

Усі віртуальні помічники від Time etc володіють навичками найвищого рівня та готові працювати для вас уже сьогодні. Ви можете спробувати це безкоштовно зі зразком завдання або безпосередньо замовити консультацію, щоб почати.

Делегований

Був представлений у провідних видавництвах, таких як The Wall Street Journal і The New York Times, Делегований стала відомим джерелом пошуку якісних віртуальних помічників для вашого бізнесу. Тут працюють американські віртуальні помічники, які мають вищу освіту та навчені виконувати різні завдання.

Однією з найбільш щедрих речей у Delegated є те, що вони замінять призначеного вам віртуального помічника на іншого, якщо вони не виконають ваше завдання. Це дає вам відчуття впевненості, що ваш час і гроші не будуть витрачені даремно.

Ви знайдете віртуальних помічників, які готові виконувати бек-офіс, фронт-офіс і навіть особисті завдання.

Експрес-віртуальний помічник

Чудово підходить для професійних і особистих потреб, Експрес-віртуальний помічник має багато категорій, за якими ви можете найняти віртуальних помічників. Деякі з них включають:

 • Соц.медіа
 • дослідження
 • Бухгалтерія
 • Введення даних
 • Маркетинг
 • Адміністративний
  Як приховати піктограму звукових ефектів у режимі перегляду презентації PowerPoint

Все, що потрібно, це кілька кроків, щоб налаштувати та запустити цю платформу та знайти ідеального віртуального помічника. Фактично, на самій домашній сторінці ви можете ввести деякі деталі, як-от вимоги до роботи, і отримати безкоштовну пропозицію, яка допоможе вам вирішити, чи аутсорсинг є для вас правильним вибором.

Не кажучи вже про те, що їхні тарифи також дуже зручні для кишені.

БІЛАЙ

Зніміть зі своїх плечей величезний тягар за допомогою БІЛАЙвеб-сайт, який зв’язує вас із чудовими віртуальними помічниками.

У ньому є спеціалісти різних категорій, тож ви можете бути впевнені, що всі ваші завдання можна передати аутсорсингу, а ви використовуєте зекономлений час, роблячи щось важливіше в житті.

Почати роботу дуже просто, і в найкоротші терміни ви матимете обраного віртуального помічника з вами. Крім того, у вас буде команда, яка супроводжуватиме вас протягом усього процесу для безперебійної роботи.

Гаразд, розслабся

Як випливає з назви, OkayRelax’s Основна мета — розслабити вас під час безперебійного ведення бізнесу. Ви можете бути впевнені, що зв’яжетеся лише з кваліфікованими віртуальними помічниками, оскільки ця платформа перевіряє всіх кандидатів, щоб переконатися, що вони володіють необхідними навичками.

Крім того, немає контрактів, які прив’язують вас до цієї платформи. Ви можете будь-коли припинити підписку, що дає вам повну свободу.

OkayRelax створено для всіх, незалежно від того, чи є у вас бізнес чи ні. Ви можете бути мамою, блогером або просто студентом, якому потрібна допомога в тому, що ви робите, і цей веб-сайт може стати вам у нагоді.

Дерев’яні луки

Ще один цікавий веб-сайт, на якому можна найняти віртуальних помічників Дерев’яні луки.

Наразі він допоміг понад 1000 клієнтам повернути баланс між роботою та особистим життям у їхній розпорядок дня, що є однією з багатьох причин, чому він отримав чудові відгуки та навіть згадки у провідних виданнях.

Їхні віртуальні помічники ретельно відібрані та мають понад 10 років досвіду у своїй сфері. Це означає, що вони чудово справляються з будь-яким завданням, яке ви їм доручаєте, якщо воно входить до сфери їхніх знань.

Налаштування та робота з цією платформою складається лише з 4 простих кроків і, можливо, є найпростішим, що ви можете зробити сьогодні.

Чудові руки

Швидкість, доступність та орієнтованість на результат – основні характеристики цієї платформи під назвою Чудові руки. Він має команду віртуальних помічників із США, яких ви можете найняти для поточних проектів або навіть одноразових завдань.

Деякі з багатьох завдань, які ви можете виконати за допомогою цієї платформи, включають:

 • Здійснення телефонних дзвінків
 • Надсилання електронних листів
 • Планування зустрічей
 • Шукаю місця поблизу
 • Відстеження ваших посилок
 • Коректура статей
 • Замовлення товарів
  Як відкрити мою історію буфера обміну?

Fancy Hands працюють на основі кредитів. Це означає, що для того, щоб передати свої завдання віртуальному помічнику, вам знадобиться достатньо кредитів для конкретного завдання. Кредити можна придбати, але одна фантастична річ полягає в тому, що ви можете отримати безкоштовні кредити, просто запросивши своїх людей використовувати цю платформу.

Вірталент

Довіряють багато відомих компаній, Вірталент має велику кількість віртуальних помічників із Великобританії, готових розпочати роботу над вашими проектами. Усі їхні VA мають високу кваліфікацію в певній галузі, і ця платформа не займе більше кількох хвилин, щоб підібрати вам одного з них.

Оскільки успіх клієнта є головним пріоритетом Virtalent, вони не покинуть вас після підключення до одного зі своїх віртуальних помічників. Вони особисто допоможуть вам протягом усієї подорожі досягти максимального потенціалу вашого часу та грошей, оцінюючи ваш поточний статус і потреби.

Fiverr

Одна з найвідоміших платформ фрілансерів, Fiverr це також чудове місце для пошуку вашого наступного віртуального помічника. Ви можете знайти VA як для одноразових завдань, так і для поточних проектів за дуже доступними цінами.

Найкраще у наймані роботи у Fiverr це те, що ви можете прочитати їхні відгуки, рейтинги та навіть попросити переглянути їх, якщо ви не задоволені. Усе це без необхідності турбуватися про втрату ваших грошей через некомпетентних фрілансерів, оскільки ваші гроші завжди в безпеці за допомогою умовних платежів.

Я однозначно рекомендую перевірити цю платформу та подивитися, як вона вам підходить.

Myva360

Віртуальні помічники від Myva360 наповнені талантом і можуть без проблем справлятися з вашими завданнями. Ця платформа надає вам ідеальні VA для ваших проектів, а також підтримку на вимогу незалежно від розміру вашого бізнесу.

Після реєстрації на цій платформі ви отримуєте 4 години безкоштовної пробної версії, щоб оцінити послугу та вирішити, чи бажаєте ви її використовувати чи ні. Крім того, у разі надзвичайних ситуацій Myva360 надає вам резервного віртуального помічника для вирішення завдань.

Почати дуже просто і займає не більше кількох хвилин. Крім того, ви отримуєте 5% знижки від початкової ціни як бонус за реєстрацію.

Висновок

Звільнити свій графік, найнявши віртуальних помічників, має бути одним із найрозумніших рішень, які ви приймете. Я сподіваюся, що наведені вище веб-сайти віртуальних помічників допоможуть вам упорядкувати свої повсякденні пріоритети та заощадять величезну кількість часу в довгостроковій перспективі.

Вас також можуть зацікавити найкращі платформи для найму фрілансерів або найкращі послуги для найму перекладачів онлайн.