Найкращі VPN для Windows 10 для ПК 2024 (Квітень)

Отримання Windows VPN допоможе вам захистити ваш ПК.

Однією з чудових переваг того, що ви перебуваєте серед мільярдів користувачів Windows у всьому світі, є величезна кількість програмного забезпечення, доступного вам за замовчуванням. А встановлення VPN на вашому комп’ютері — це чудовий спосіб залишатися в безпеці в Інтернеті та зробити свій комп’ютер ще кориснішим.

Більшість людей використовують Windows VPN, оскільки це додає рівень додаткової безпеки – та анонімності – до вашого комп’ютера або ноутбука. Уся ваша активність в Інтернеті шифрується, коли ваш VPN увімкнено. Але технологія «географічного спуфінгу», яку пропонують ці послуги, також означає, що вони є чудовим способом потокової передачі різноманітного вмісту та обійти обмеження в Інтернеті, накладені вашим офісом, школою чи навіть вашим урядом.

Нижче ми зібрали список найкращих служб Windows 10 VPN. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про найкращі клієнти, які можна встановити на ноутбук або настільний ПК, і підвищити конфіденційність.

Як вибрати найкращий Windows 10 VPN для ПК

Практично кожен VPN в Інтернеті обслуговує користувачів Windows, а це означає, що ви можете вибрати варіанти та функції. Крім того, у вас є розкіш вибрати VPN для ПК без необхідності йти на компроміс з якістю.

Вибираючи Windows 10 VPN для ПК, ви повинні шукати хорошу всебічну продуктивність з усіма потроху – швидкістю з’єднання, зручним додатком, підтримкою P2P, чітко написаною та зрозумілою політикою конфіденційності тощо – усі спільні ресурси за нашим вибором №1.

Далі виникає питання ціни, оскільки не кожна послуга коштує тих грошей, які вони просять. Іноді доплата забезпечує чудовий досвід, але в інших випадках доступніша послуга все одно забезпечує оптимальну якість. Але ми виконали всю роботу й вибрали три улюблені варіанти VPN для Windows у різних категоріях. Ви не помилитеся з жодним із них.

Найкраща Windows 10 VPN для ПК

1. ExpressVPN – найкращий універсальний VPN для ПК

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Кількість серверів: 3000+

Швидкість: до 580 Мбіт/с

Розташування VPN: 160 у 94 країнах

Максимальна кількість підтримуваних пристроїв: 5

чат 24/7: Так

30-денна гарантія повернення грошей: так

ПРИЧИНИ КУПИТИ

Серед найшвидших VPN

Широка підтримка пристроїв

30-денна безкоштовна пробна версія

Служба підтримки 24/7

ExpressVPN залишається на самій вершині купи, коли справа доходить до нашого загального рейтингу доступних сьогодні VPN. Так само, як і на мобільних пристроях, Mac та інших пристроях, Express справді вражає як VPN для Windows 10 – причин багато.

  Як налаштувати мову для кожної програми в Windows 10

З моменту встановлення ExpressVPN на свій ПК ви почуваєтеся у вправних руках. Усе починається з дуже легкого для розуміння інтерфейсу та великих, привітних кнопок увімкнення/вимкнення та вибору місцезнаходження. Ви встигнете миттєво, навіть якщо не володієте комп’ютером.

Але на цьому це не закінчується. Клієнт Windows 10 може похвалитися чудовим інтерфейсом користувача з безліччю функцій, включаючи рекомендації розумного сервера, кілька протоколів VPN і технологію перемикання. Зручним бонусом є можливість керувати VPN за допомогою розширень браузера, а окремо варто відзначити функцію розділеного тунелювання, яка чудово підходить для розвантаження торрентів або обмеження VPN-з’єднання одним браузером.

Довгий список функцій, безумовно, допомагає, але ви можете просто знати, чи може ExpressVPN допомогти вам дивитися іноземні Netflix та закордонні спортивні висвітлення. Відповідь проста: так. Під час нашого тестування він щоразу відкривав Netflix (і подібні до Amazon Prime Video та Disney Plus).

Немає сенсу запустити комп’ютерну VPN, якщо вона просто сповільнить ваш перегляд, потокове передавання, торрент та ігри. На щастя, з цим провайдером ми стали свідками видатної продуктивності локальних серверів, а також дуже пристойних результатів для міжміських з’єднань. І він буде тільки покращуватися, оскільки тепер служба надає доступ до свого власного протоколу Lightway.

Що стосується безпеки, ExpressVPN також забезпечує протоколи та надійне шифрування, тоді як політика конфіденційності, що перевірялася незалежною, чітко вказує, що не збираються або реєструються дані про трафік, IP-адреси з’єднання чи онлайн-діяльності. Професійна цілодобова підтримка клієнтів надається через чат або електронну пошту для вирішення будь-яких проблем, з якими може зіткнутися користувач.

Простіше кажучи, у ExpressVPN є багато, і це простий вибір як VPN номер один для ПК.

ЦІНИ

1 РІК (КРАЩА ПРОЦІЯ) = 8,32 дол. США / місяць

1 МІСЯЦЬ = 12,95 доларів США

НАТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ ВІДВІДАТИ EXPRESSVPN

2. NordVPN – у центрі уваги NordVPN — безпека Windows

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Кількість серверів: 5100+

Розташування серверів: 80+ у 59 країнах

Максимальна кількість підтримуваних пристроїв: 6

чат 24/7: Так

30-денна гарантія повернення грошей: так

ПРИЧИНИ КУПИТИ

Подвійне шифрування даних

Дуже гарна продуктивність

Так багато серверів

NordVPN є опорою в багатьох списках «найкращих» з кількох поважних причин. По-перше, він може похвалитися мережею серверів, що перевищує 5000, дозволяє сім з’єднань на одну підписку, його політика без реєстрації щорічно перевіряється PricewaterhouseCoopers і має фантастичний досвід розблокування майже всіх потокових сервісів.

З огляду на це, одним фактором, який буде мати найбільше значення для багатьох користувачів ПК VPN, є його жорстка безпека. Сервіс пропонує певну кількість серверів «подвійного VPN», які передають ваші дані через два окремі сервери VPN, а не лише один, що робить речі ще більш безпечними. Перемикач Windows Kill також добре працює.

І тепер усе це додатково підкріплюється власним протоколом NordLynx від NordVPN, який катапультував NordVPN до однієї з найшвидших VPN, які ви можете завантажити прямо зараз, досягаючи 760-880 Мбіт/с.

  Установіть APK програми на свій пристрій Android із робочого столу [Windows]

Клієнт Windows швидко налаштовується, і зайняті розробники Nord працюють над тим, щоб зробити клієнт Windows ще простішим у використанні – він має компактний інтерфейс, який містить усе необхідне, а потім і деякі (тепер до нього додано таку функцію розділеного тунелювання вже має у своєму додатку VPN для Android). Хоча ми думаємо, що він може пошкодувати своїм рішенням позбутися зручних старих закладок серверів «Улюблені».

Але ви, напевно, можете сказати, що ми напружуємося, щоб зробити дірки тут, оскільки правда полягає в тому, що NordVPN — це дуже чудовий універсальний VPN для Windows 10. Існує також 30-денна гарантія повернення грошей, і вона стає досить доступною (окрім місячної підписки), пропонуючи численні плани, найкращим варіантом яких є багаторічна підписка.

ЦІНИ

2 РОКИ (КРАЩА ПРОЦІЯ) = 3,71 дол. США / місяць

1 МІСЯЦЬ = 11,95 доларів США

НАТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ ВІДВІДАТИ NORDVPN

3. Surfshark – чудовий дешевий VPN для ПК

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Кількість серверів: 3200+

Розташування серверів: понад 100 у 65 країнах

Максимальна кількість підтримуваних пристроїв: необмежена

чат 24/7: Так

30-денна гарантія повернення грошей: так

ПРИЧИНИ КУПИТИ

Підтримується необмежену кількість пристроїв
Надійні з’єднання
Більш тривалі плани мають велику цінність
Чудово підходить для потокової передачі

Якщо ви переживаєте, що VPN можуть бути дещо складними у використанні та розумінні, тоді Surfshark тут, щоб повернути вас у зону комфорту. Загалом – але особливо в Windows 10 – це VPN, завдяки якому управління віртуальною приватною мережею стає другою натурою. Це так просто у використанні.

Розпочати роботу нескладно, і коли ви ввійшли, нам подобається, як основний інтерфейс адаптується, як адаптивний веб-сайт, коли ви змінюєте розмір вікон та переміщаєтеся по програмі. Він робить речі простими в найменшій формі, але відкриває все більше і більше функцій, коли ви його розширюєте. Привіт, ми знаємо, що це може здатися досить незначним, але це лише дає вам знати, що ви в руках постачальника, який дійсно думав про користувацький досвід.

Якщо вашим пріоритетом є отримання VPN для потокової передачі, Surfshark може похвалитися довгим списком потокових сервісів, до яких він надасть вам доступ (зокрема, Netflix США, Amazon Prime Video, BBC iPlayer і Disney Plus), перетворивши ваш ноутбук на повноцінний мультимедійний центр, коли ви на вулиці.

В основі всього цього лежить ваш вибір протоколів безпеки OpenVPN, IKEv2 і WireGuard, приватного DNS, шифрування AES-256 і перемикача готовності та очікування на випадок, якщо ваше з’єднання впаде. Хоча нам би хотілося, щоб останній був дещо чіткішим у своїх повідомленнях, коли ваше з’єднання обривається.

Зрештою, ми добре усвідомлюємо, що це ціна Surfshark (припускаючи, що ви готові надавати її послуги протягом кількох років) дійсно виділяється. І ця цінність збільшується, якщо ви також врахуєте, що одна підписка охоплює стільки пристроїв, скільки ви можете впоратися, тому додайте свій Mac, мобільний телефон, планшет, маршрутизатор, пристрій для потокового телебачення та багато іншого, щоб використовувати його на своєму ПК.

  Чи оновиться Windows 10, якщо мій комп’ютер перебуває в сплячому режимі?

ЦІНИ

2 РОКИ (КРАЩА ПРОЦІЯ) = 2,49 доларів США на місяць

1 МІСЯЦЬ = 12,95 доларів США

НАТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ ВІДВІДАТИ SURFSHARKVPN

Поширені запитання щодо Windows 10 VPN

Який найкращий VPN для Windows 10 для ПК?

Зараз ми оцінюємо ExpressVPN як найкращу VPN для ПК, яку ви можете отримати для Windows 10.

Це абсолютна мрія використовувати на настільних комп’ютерах і ноутбуках (а також на мобільних телефонах і майже на всьому іншому, якщо на те пішло) і забезпечує швидкі та надійні з’єднання з сервером. Він має перевірений досвід розблокування Netflix та безлічі інших потокових служб, а також має засоби безпеки, які забезпечать вам спокій, що ваші дії в Інтернеті завжди будуть анонімними, коли його ввімкнути.

Що я можу робити з VPN на своєму ПК?

Хоча VPN почали існувати як спосіб безпечного обміну даними, вони стали набагато ширшими у своєму використанні. Наприклад, якщо ви використовуєте свій ноутбук з Windows 10 як портативний мультимедійний пристрій, ви можете підробити IP-адресу свого комп’ютера в інших регіонах світу, щоб переконатися, що ви не пропустите улюблений вміст за кордоном або навіть дивитися фільми, телебачення та спорт, які показують в інших країнах, але не у вашій.

Віртуальні приватні мережі також стали ключовим інструментом для розблокування обмежених веб-сайтів на ПК (лише одна з причин, чому VPN в Китаї стали настільки популярними, оскільки там блокуються такі, як Google, Facebook, BBC, CNN та інші).

Ви також можете вивчити багато інших допоміжних застосувань VPN – ви можете дізнатися більше, натиснувши посилання.

Як налаштувати VPN на комп’ютері?

Після того, як ви вибрали ідеальний VPN для свого ПК, почати дуже легко. Ми детально розповіли про це в нашому спеціальному посібнику з налаштування VPN, але будь-хто – від недосвідчених користувачів Windows 10 до абсолютних професіоналів – може легко почати роботу. Перейдіть на веб-сайт вибраного постачальника, і він направить вас на сторінку завантаження для Windows. Після завантаження та встановлення більшість клієнтів VPN мають велику товсту кнопку «Увімкнути», яку ви просто не можете пропустити, і вона надасть вам довгий список країн, з яких можна вибрати свій сервер.

Наскільки безпечна Windows 10

Остання операційна система Microsoft, Windows 10, є значним покращенням з точки зору безпеки та захисту порівняно з попередніми інкарнаціями (деякі люди навіть стверджують, що вам більше не потрібен антивірус Windows 10). Незважаючи на це, є деякі широко обговорювані, суперечливі питання конфіденційності, що стосуються ОС, і більше того, ви ніколи не можете бути «надто» безпечними, давайте подивимося правді в очі.

Чи можу я використовувати VPN у Windows 11

Немає жодних підстав думати що-небудь, окрім того факту, що VPN так само добре працюватимуть з Windows 11, як і в Windows 10. Тим не менш, ви повинні знати, що все наше тестування VPN було проведено на Windows 10.

Чи потрібно постійно використовувати VPN на своєму ПК?

Так, ви повинні постійно залишати VPN увімкненим, але особливо коли ви користуєтеся Інтернетом у загальнодоступних мережах. Це допоможе захистити вас від хакерів, злому даних, витоків і цільових продавців. VPN також шифрують або приховують ваш веб-трафік і захищають ваші дані від кіберзлочинців і третіх сторін.