Найкращі VPN для Android 2024 (Березень)

| | 0 Comments| 7:40 PM
Categories:

Це найкращі віртуальні приватні мережі для захисту вашої конфіденційності на вашому мобільному пристрої Android.

Вам дійсно потрібно мати VPN або віртуальну приватну мережу на телефоні чи планшеті Android? Ваші мобільні пристрої зберігають вашу найбільш конфіденційну інформацію, тому коротка відповідь: так, ми настійно рекомендуємо це, особливо якщо ви коли-небудь користуєтеся загальнодоступним Wi-Fi на пристрої Android. VPN може запропонувати вам спокій, дозволяючи анонімно й безпечно переглядати Інтернет зі свого телефону. І у мене є хороші новини для користувачів Android: тепер можна знайти ряд VPN, які є швидкими, безпечними, простими у використанні та оптимізованими для мобільних пристроїв.

Із зростанням віддаленої роботи ринок мобільних VPN переживає бум. Згідно зі звітом дослідницької компанії TopVPN, понад 480 мільйонів мобільних додатків VPN було завантажено по всьому світу лише за 12 місяців з 2019 по 2020 рік. Це на 54% більше, ніж торік. Приблизно 75% цих завантажень були за допомогою телефону Android або іншого пристрою Android.

Хоча безкоштовні послуги становлять 84% усіх завантажень мобільних VPN, найкраще уникати безкоштовних додатків VPN і замість цього використовувати перевірений платний VPN для Android. Це означає, що ви отримуватимете свої гроші від безпечної програми VPN без збоїв для Android.

Що робить VPN найкращим для Android?

Основними характеристиками будь-якого Android VPN є швидкість, безпека, кількість серверів і простота використання, причому останнє викликає найбільше занепокоєння багатьох користувачів. Це поєднання цих функцій, а також давня репутація якості.

Серед інших функцій найкращий Android VPN матиме перемикач відключення, щоб захистити вас у малоймовірному випадку, коли ваше з’єднання не вийде, позбавляючи вас від небезпек будь-якої незахищеної мережі, яку ви можете використовувати. Вам також слід звернути увагу на розділене тунелювання, яке розділяє трафік різних програм. Це дозволяє вам маршрутизувати деяких через VPN, дозволяючи іншим використовувати ваше стандартне з’єднання.

1. ExpressVPN – найкращий VPN для Android

ExpressVPN – найкраща VPN для Android, завдяки високій швидкості з’єднання, фантастичній безпеці та майже ідеальній цілодобовій підтримці клієнтів. Однак це не тільки найпотужніша VPN на Android, але й одна з найпростіших у використанні. З чистим, простим інтерфейсом і безліччю серверів у всіх місцях, які ви можете побажати, не дивно, що ми оцінюємо його як найкращу VPN для Android на ринку.

Коли ви в дорозі, ви зможете отримати доступ до будь-якої бібліотеки Netflix, яку забажаєте, а також до своїх облікових записів iPlayer, Hulu та Amazon Prime. Однак на цьому експрес не зупиняється.

Якщо ви хочете заглибитися в нутрощі програми, щоб налаштувати її так, як вам подобається, під капотом є велика потужність. Так само, як клієнт для настільного комп’ютера, ви зможете перемикатися між вибором протоколів, активувати перемикач відключення, щоб захистити вас у разі збою підключення, і навіть розділяти тунелювання, якщо ви хочете вибрати, які програми маршрутизувати через VPN.

Цікавою подією станом на вересень 2022 року є впровадження ExpressVPN власного протоколу Lightway. Створений з нуля, він неймовірно легкий і гарантує чудову швидкість. Більшість додатків наразі перебувають у приватній бета-версії, але користувачі Android можуть зареєструватися в загальнодоступній бета-версії та отримати доступ до Lightway раніше за всіх.

  Як віддалено вимкнути Smart Lock на Android

Хоча обмеження на п’ять пристроїв не є найбільшим, його достатньо, щоб охопити всі ваші мобільні пристрої, а також настільний комп’ютер і смарт-телевізор для завантаження. І якщо у вас виникнуть проблеми з будь-яким із них, найкраща онлайн-підтримка та чат допоможуть вам за лічені хвилини, якщо це знадобиться.

Хоча пробної версії немає – деякі VPN пропонують її – є стандартна 30-денна гарантія повернення грошей на випадок, якщо ви виявите, що вона вам не підходить. Однак, оскільки це найкращий Android VPN, доступний сьогодні, навряд чи до цього дійде.

ЦІНИ

1 РІК (КРАЩА ПРОЦІЯ) = 8,32 дол. США / місяць

1 МІСЯЦЬ = 12,95 доларів США

НАТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ ВІДВІДАТИ EXPRESSVPN

2. Surfshark – найкращий VPN для Android, наповнений багатьма функціями

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Доступно на: Windows, Mac, Android, iOS, Linux

Одночасне підключення: необмежено

Підтримка 24/7: Так

Рейтинг Play Store: 4.3

Розблоковані потокові сайти: Netflix, iPlayer, YouTube, Amazon, Hulu

Гарантія повернення грошей: 30 днів

ПРИЧИНИ КУПИТИ

Велика цінність.
Привабливий та ефективний додаток для Android.
Велика швидкість з’єднання.
Необмежені підключення.

Незважаючи на можливість налаштування та потужну продуктивність як VPN, додаток Surfshark для Android пропонує інтерфейс, який напрочуд інтуїтивно зрозумілий для користувачів, які вперше працюють. Його дизайн із чотирма вкладками елегантно приховує безліч інструментів конфіденційності та параметрів підключення, виділяючи кнопку підключення одним натисканням на цільовому екрані програми.

Швидко отримайте доступ до одного з варіантів багатохопового підключення Surfshark — однієї з його найперспективніших функцій, яка перемикає ваше з’єднання через кілька країн, щоб приховати ваш слід — на головному екрані вибору місцезнаходження, без необхідності копатися в налаштуваннях програми. Surfshark також отримує бонусні бали за доступність опцій підтримки клієнтів для спеціального додатка для Android, включаючи функцію квитка довідки та бібліотеку посібників користувача.

Хоча мережа Surfshark менша за деякі, служба VPN компенсує це своїми функціями. Почнемо з найбільшого виграшу, який він пропонує: необмежену підтримку пристроїв. Якщо ви хочете запустити весь свій будинок або офіс через VPN Surfshark, вам не потрібно турбуватися про те, скільки пристроїв у вас є або підключено. Він також пропонує захист від шкідливих програм, блокування реклами та блокування трекерів як частину свого програмного забезпечення.

Surfshark отримав загалом високі оцінки, коли його розширення для Chrome і Firefox були перевірені на конфіденційність німецькою охоронною фірмою Cure 53 — хоча цей аудит був замовлений Surfshark. Його шифрування є стандартним AES-256-GCM, і він підтримує Perfect Forward Secrecy, що означає, що він часто змінює ключі шифрування, щоб уникнути компромісів у безпеці.

Компанія має широкий спектр підтримки програм, які працюють на Mac, Windows, iOS, Android, Fire TV і маршрутизаторах. Додаткові пристрої, такі як ігрові консолі, можна налаштувати для Surfshark через налаштування DNS. Мені особливо подобається функція безпеки, яка дозволяє вносити певні програми та веб-сайти в білий список для автоматичного обходу VPN. Для деяких комерційних цілей це може бути критично важливим.

ЦІНИ

2 РОКИ (КРАЩА ПРОЦІЯ) = 2,49 доларів США на місяць

1 МІСЯЦЬ = 12,95 доларів США

НАТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ ВІДВІДАТИ SURFSHARKVPN

3. NordVPN – Найбільше ім’я залишається одним із найкращих

Якщо ви раніше чули лише про одну VPN, швидше за все, це буде NordVPN. Завдяки понад 10 мільйонам завантажень у Play Store та чудовим оглядам, VPN-титан є привабливою пропозицією, яка показала чудову продуктивність у нашому огляді NordVPN.

  Пошук зараз дозволяє шукати на вашому пристрої або в Інтернеті з будь-якого місця [Android]

Очевидно, що NordVPN надає пріоритет безпеці своїх клієнтів. Він пропонує подвійний VPN і Onion over VPN, а також хороший вибір протоколів, якщо ви захочете їх змінити, і ви також отримаєте захист від шкідливого програмного забезпечення CyberSec від Nord і фішингу. Нещодавно другий незалежний аудит сертифікував Nord як справді нульову реєстрацію, тож якщо конфіденційність є пріоритетом, тоді ця VPN буде для вас.

Додаток є потужним, і якщо ви зайдете в налаштування, доступно багато конфігурацій. Однак одним недоліком є ​​його трохи незграбний дизайн. VPN на Android відображає макет клієнта настільного комп’ютера та відкривається за допомогою інтерфейсу на основі карти. Хоча це добре працює на більшому моніторі або планшеті, обмежена нерухомість на телефоні означає, що може бути важко знайти саме той сервер, який вам потрібно. Список серверів доступний, але ми хотіли б побачити його відразу.

Якщо відкинути цю неприємність, NordVPN є однією з найкращих VPN для Android. Безпечні та повнофункціональні програми, чудова мережа підтримки та надзвичайно хороша ціна означають, що вони, безсумнівно, залишаться на вашому радарі.

ЦІНИ

2 РОКИ (КРАЩА ПРОЦІЯ) = 3,71 дол. США / місяць

1 МІСЯЦЬ = 11,95 доларів США

НАТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ ВІДВІДАТИ NORDVPN

Поширені запитання щодо Android VPN

Чи потрібен мені Android VPN?

Наявність Android VPN на вашому пристрої є обов’язковою умовою, особливо якщо ви коли-небудь підключаєтеся до загальнодоступних мереж Wi-Fi.

Ці мережі часто не захищені, і інші особи в тій самій мережі можуть отримати доступ до вашого пристрою. Шифрування Android VPN захищає вас і ваші дані від будь-яких потенційних хакерів, і тому ми можемо сказати, що невелика щомісячна плата того варта.

Однак одна з найбільших причин, чому користувачі реєструються, щоб використовувати свою VPN для потокової передачі. Якщо ви перебуваєте за кордоном, швидше за все, ви не зможете отримати доступ до шоу, які дивитеся вдома, без VPN – навіть якщо ви оплатили підписку.

Це пов’язано з тим, що онлайн-телевізійні послуги геоблокують свої бібліотеки з причин ліцензування (Netflix та iPlayer, якщо згадати пару). Використання VPN може зробити ваш пристрій схожим на вибрану вами країну, і, отже, ви матимете доступ до того самого медіа, який може отримати будь-хто інший у цій країні.

VPN завоювали дещо заплямовану репутацію через їхні зв’язки з хакерами, піратами та іншими онлайн-злочинцями. Однак на 100% законно мати VPN на будь-якому пристрої.

Хоча конфіденційність, яку надають VPN, іноді може принести користь темним персонажам, чесні громадяни також мають право користуватися цими свободами для власних особистих, законних потреб.

Що ще можуть робити VPN для Android?

Поки ви користуєтеся телефоном, ви, ймовірно, не використовуватимете повною мірою свою VPN для Android – просто залишайтеся в безпеці в Інтернеті та, можливо, дивною частиною закордонного Netflix – але, на щастя, кожен із них у цьому списку дозволяє вам використовувати свою підписку на кількох пристроїв.

Це означає, що ви зможете встановити VPN на свій ПК або Mac, а також часто на свій Smart TV, ігрову консоль або маршрутизатор. Там ви можете максимально використати потужність, яку можуть запропонувати VPN.

Захист від використання торрент-VPN є однією з головних переваг, оскільки обмін P2P — це діяльність, яка становить реальний ризик для тих, хто бере участь у ньому без захисту.

Інша причина — уникати будь-яких обмежень на ваші Інтернет-послуги — особливо корисно для студентів, тих, хто орендує житло чи тих, хто працює — і означає, що ви можете переглядати Інтернет, не блокуючи те, що ви хочете переглядати.

  Огляд NordVPN 2022. Думки, недоліки, переваги, ціни, тест

Як налаштувати VPN для Android?

Встановити VPN на Android так само легко, як і будь-який інший додаток.

По-перше, вам потрібно буде завантажити програму з Play Store або безпосередньо з веб-сайту постачальника. Звідти ви можете встановити програму, як зазвичай, і після відкриття програми вам буде запропоновано ввійти у свій обліковий запис.

Після того, як ви ввійдете, ваш пристрій запитає дозвіл на встановлення VPN-з’єднання. Це з’являтиметься незалежно від того, на який Android VPN ви зареєструвалися. Після того, як ви надасте ці дозволи, ваша VPN налаштована та готова до роботи.

Усі VPN на цій сторінці мають чудові мережі підтримки, тому, якщо у вас виникнуть якісь проблеми, вони завжди будуть раді допомогти.

Чи безпечний Android VPN?

Якщо ви виберете одну з п’яти VPN для Android у цьому списку (або навіть будь-яку, що представлена ​​в нашому найкращому посібнику з VPN), ви можете бути впевнені, що вони є авторитетним і безпечним постачальником. Перейдіть на веб-сайти постачальників за посиланнями на цій сторінці, щоб переконатися, що ви опинилися в потрібному місці, або ви можете шукати їх у Play Store.

Однак VPN не дає вам абсолютного імунітету – якщо ви вводите дані на підробному сайті або завантажуєте зловмисне програмне забезпечення, ваша VPN не зможе вас захистити. Ви все одно повинні бути кмітливими в Інтернеті, але якщо ви розумні, VPN підвищить ваш захист на наступний рівень і запобіжить витік ваших даних, коли це не ваша вина.

Що таке мобільний VPN?

Використовуйте зручну для мобільних пристроїв VPN, щоб уникнути низьких швидкостей і забезпечити більшу конфіденційність даних для всього пристрою. Мобільні VPN, як правило, мають менший обсяг пам’яті та потребують меншої потужності обробки, ніж настільні VPN, тому вони працюють швидше та економлять більше акумулятора. Перераховані вище три найкращі VPN мають чудові, прості у використанні варіанти мобільних додатків для своїх послуг.

Який найкращий безкоштовний VPN для Android?

Якщо вам не потрібен VPN для чогось фантастичного, і ви просто хочете зашифрувати свій трафік, безкоштовний VPN — чудовий варіант. Ось кілька сервісів, які пропонують безкоштовний додаток для користувачів Android:

  • ProtonVPN. Пропонує необмежену кількість даних і пропускну здатність із серверами в Нідерландах, Японії та США.
  • AtlasVPN. Має необмежену кількість даних і пропускну здатність із серверами в Японії, Австралії та США.
  • WindscribeVPN. Пропонує 10 ГБ безкоштовного трафіку в 11 різних країнах.
  • HidemmeVPN. Дає вам 10 ГБ безкоштовного трафіку в чотирьох регіонах.

Однак майте на увазі, що існує багато безкоштовних VPN, які можуть принести більше шкоди, ніж користі. З цієї причини ніколи не завантажуйте службу, яка виглядає нечітко.

Насправді, найкраще використовувати безкоштовну VPN, яка також пропонує платну підписку. Таким чином, ви можете побачити, що сервіс заробляє гроші на продажах, а не на персональних даних користувача.

Як змінити свою IP-адресу на Android на іншу країну?

Використовуйте VPN або віртуальну приватну мережу. Додаток VPN може бути найкращим і абсолютно безпечним варіантом приховування вашої IP-адреси від вашого постачальника послуг Інтернету та агентств спостереження. Все, що вам потрібно зробити, це увімкнути програму VPN, вибрати сервер країни, і ви практично перенесетеся в інше місце (місто, країна або континент). Лише клацання ноутбука. Використання VPN – це як вхід у свій обліковий запис Gmail або Facebook. Натисніть, і ви в мережі. Незважаючи на те, що ваш провайдер не бачить вашу діяльність після підключення до VPN, у більшості країн, за рідкісними винятками, використання VPN повністю дозволено Умовами надання послуг будь-якого провайдера. Простенька.