Найкращі VPN для торрентів 2023 (Березень)

Categories:

Використання VPN для торрентів — очевидний крок, який необхідно зробити, щоб забезпечити вашу конфіденційність в Інтернеті під час отримання та передачі медіафайлів на платформах обміну файлами.

Увімкніть свою VPN, поки ви торрентуєте, і відразу все, що ви завантажуєте та передаєте через однорангові (P2P) сайти, стає наскрізним зашифрованим. І оскільки все буде проходити через власний сервер VPN-сервера, навіть ваша IP-адреса буде виглядати зовсім інакше, ніж на вашому комп’ютері, планшеті чи телефоні.

Завантаження музики, фільмів та відеоігор через торрент P2P надзвичайно популярне, незважаючи на те, як уряди, інтернет-провайдери та, звісно, ​​медіа-компанії, намагалися запобігти цьому. І хоча само собою зрозуміло, що ми не виправдовуємо будь-які порушення авторських прав, ми все одно хочемо гарантувати вашу безпеку під час трансляції контенту в Інтернеті. Ось чому ми тут, щоб порекомендувати найкращих постачальників торрент-провайдерів VPN, які забезпечать конфіденційність вашої інтернет-активності.

Як вибрати найкращий VPN для торрентів

Віртуальні приватні мережі, які ми вибрали, підтримують торренти (не кожна VPN), але, що не менш важливо, усі оснащені необхідними функціями та інструментами, які вам потрібні під час розвантаження торрентів.

Деякі з них очевидні, починаючи з конфіденційності та безпеки. Торренти за своєю природою є ризикованими, і, хоча обмін великими файлами безперечно корисно, ви можете наражатися на загрози з боку поганих акторів. Тож вам потрібна VPN з надійними протоколами шифрування та великою кількістю засобів безпеки. Чітка політика без реєстрації також має вирішальне значення – найбільші постачальники VPN навіть пройшли незалежний аудит.

Швидкість завантаження також має вирішальне значення – немає сенсу вибирати VPN, який настільки зменшує швидкість, що завантаження повзають із швидкістю равлика. Ми також рекомендуємо вибирати лише торренти VPN, які захищені від витоків DNS і мають перемикач VPN. Останнє вимикає підключення до Інтернету, якщо VPN перестає працювати, таким чином запобігаючи розкриттю вашого справжнього IP.

Найкращі торрент-сервери VPN 2023

1. ExpressVPN – найкращий універсальний VPN для торрент-трафіку та P2P-трафіку

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Кількість серверів: 3000+

Швидкість: до 580 Мбіт/с

Розташування VPN: 160 у 94 країнах

Максимальна кількість підтримуваних пристроїв: 5

чат 24/7: Так

30-денна гарантія повернення грошей: так

ПРИЧИНИ КУПИТИ

Серед найшвидших VPN

Широка підтримка пристроїв

30-денна безкоштовна пробна версія

Служба підтримки 24/7

Простіше кажучи, ExpressVPN може похвалитися всіма функціями, які вам потрібні від VPN для торрент-провайдерів – дійсно, постачальник також очолює наш загальний список найкращих VPN.

  Навіщо потрібен VPN для завантаження торрентів?

Ми говоримо «хвалитися», але Express не намагається розклеїти свої претензії на всю свою домашню сторінку. Замість цього він просто продовжує роботу зі встановлення підтримки P2P на кожному із своїх серверів, і всі вони мають необмежену пропускну здатність.

Це звичайно швидко. Ми перевірили його швидкість з’єднання з кількома серверами по всьому світу і стали свідками кращих і найнадійніших з’єднань із понад 200 VPN, які ми переглянули. Це, очевидно, велика перевага для тих, хто завантажує великі файли. Також підтримується оплата біткойнами.

З точки зору безпеки, ExpressVPN має всі правильні позначки з надійним шифруванням, власним безпечним сервером DNS і рядом протоколів VPN, тоді як політика конфіденційності чітко вказує, що вони не ведуть журнали активності та журнали підключень. Ми раді бачити ефективні перемикачі знищення для настільних телефонів і телефонів Android, хоча в iOS його немає спеціально – вам доведеться погодитися на опцію автоматичного перепідключення, якщо ви робите більшість своїх торрентів на iPhone або iPad.

Безумовно, варто згадати функцію розділеного тунелювання програмного забезпечення як для користувачів Mac, так і для Windows, оскільки вона дозволяє користувачам вибрати захист лише свого торрент-клієнта. Таким чином, VPN не впливає на всі інші дії в Інтернеті, такі як перегляд веб-сторінок або онлайн-ігри.

Якщо у вас виникнуть проблеми з VPN, цілодобова підтримка клієнтів надається через чат або електронну пошту. Офшорна юрисдикція ExpressVPN на БВО також є ключовою перевагою для захисту вашої анонімності. Так само й політика заборони реєстрації.

Що стосується ціни, Express VPN коштує дорожче, ніж інші постачальники. Зрештою, це, безумовно, того варте для тих, хто хоче отримати найкращий досвід під час завантаження торрентів через VPN.

ЦІНИ

1 РІК (КРАЩА ПРОЦІЯ) = 8,32 дол. США / місяць

1 МІСЯЦЬ = 12,95 доларів США

НАТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ ВІДВІДАТИ EXPRESSVPN

2. SurfShark – забезпечення доступності вашого безпечного торрента

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Кількість серверів: 3200+

Розташування серверів: понад 100 у 65 країнах

Максимальна кількість підтримуваних пристроїв: необмежена

чат 24/7: Так

30-денна гарантія повернення грошей: так

ПРИЧИНИ КУПИТИ

Підтримується необмежену кількість пристроїв
Надійні з’єднання
Більш тривалі плани мають велику цінність
Чудово підходить для потокової передачі

Якщо Surfshark вже є у вашому списку VPN, швидше за все, це пов’язано з його ціною. Він завжди займає чільне місце в нашому дешевому посібнику з VPN, завдяки низькій вартості його багаторічного плану. Абсолютна угода, чесно кажучи.

Особливо, якщо врахувати, що у Surfshark дійсно є товари, щоб підтвердити цей статус. Для любителів торрентів є підтримка P2P на більшості серверів, DNS-сервери з нульовим знанням, підтримка біткойн, розділене тунелювання і навіть блокування URL-адрес і реклами. Якщо вам важко змусити Surf shark працювати зі своїм торрент-клієнтом, є також дуже зручна цілодобова підтримка через електронну пошту та в чаті.

Повертаючись до співвідношення ціни та якості, одна підписка охоплює необмежену кількість пристроїв. Таким чином, ви можете змусити VPN працювати на вашому ПК, Mac, мобільних пристроях, пристроях для потокового телебачення, ігрових консолях, маршрутизаторах та всьому іншому, що сумісне – і, можливо, на кількох ваших друзях та членах сім’ї!

  Чи дійсно VPN того варте? 2023 (Березень)

Він включає перемикач вимкнення на Windows, Mac, Android та iPhone. Це чудово, але під час нашого тестування у Windows виникли незначні проблеми, коли ми не відчували, що отримали достатньо чітке попередження, коли з’єднання переривається. У реальному світі це не катастрофа, але будь-яка вразливість негайно дає нам паузу, щоб подумати, які інші проблеми можуть відбуватися під капотом.

Але знову ж таки, Surfshark — це фантастичний, безпечний сервіс для тих, хто користується бюджетом торрент-сервісів, які також хочуть трохи більше від своїх VPN.

ЦІНИ

2 РОКИ (КРАЩА ПРОЦІЯ) = 2,49 доларів США на місяць

1 МІСЯЦЬ = 12,95 доларів США

НАТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ ВІДВІДАТИ SURFSHARKVPN

3. NordVPN – водонепроникні заходи безпеки роблять його природним вибором для P2P

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Кількість серверів: 5100+

Розташування серверів: 80+ у 59 країнах

Максимальна кількість підтримуваних пристроїв: 6

чат 24/7: Так

30-денна гарантія повернення грошей: так

ПРИЧИНИ КУПИТИ

Подвійне шифрування даних

Дуже гарна продуктивність

Так багато серверів

Коли ми говоримо про безпеку VPN, NordVPN є одним із перших імен, які спадають на думку.

Це не дивно, якщо врахувати надзахищені з’єднання, які підтримуються протоколами IKEv2/IPsec і OpenVPN, а також власною високошвидкісною версією WireGuard NordLynx постачальника. Насправді існує певна кількість серверів «подвійного VPN», які фактично передають ваші дані через два окремі сервери VPN для додаткової безпеки. Крім того, Onion over VPN підтримується для додаткової конфіденційності.

Як і більшість висококласних VPN, тут також існує чітка політика відсутності журналів. Але Nord пішов на додатковий крок, запросивши зовнішніх аудиторів PricewaterhouseCoopers для перевірки безпеки своїх програм. Програма винагороди за помилки спонукає будь-кого виявляти й повідомляти про проблеми безпеки служби.

P2P підтримується не на всіх серверах, але Nord не залишить вас у спробах знайти голку в копиці сіна. Він реалізує дуже легку опцію «P2P» одним клацанням миші зі свого основного інтерфейсу, щоб гарантувати, що ви перенаправлені прямо на відповідний сервер, коли ви готуєтеся до торрента. Він також пропонує широке покриття серверів, автоматичний перемикач знищення для Windows, Mac та iOS (з еквівалентом, який легко активувати на Android), блокування витоку DNS, хороший клієнт і чудові рівні продуктивності зі швидкістю завантаження вище середнього.

Підтримується криптовалюта (включаючи біткойн), і ви можете скасувати її з 30-денною гарантією повернення грошей. Багаторічний план, безсумнівно, є найкращим вибором з точки зору співвідношення ціни та якості.

ЦІНИ

2 РОКИ (КРАЩА ПРОЦІЯ) = 3,71 дол. США / місяць

1 МІСЯЦЬ = 11,95 доларів США

НАТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ ВІДВІДАТИ NORDVPN

Поширені запитання про торренти VPN

Чи дійсно мені потрібен VPN для завантаження торрентів?

Ми настійно рекомендуємо це – особливо якщо ви головною причиною цього є завантаження піратських відео та ігор. Оскільки торренти VPN ефективно роблять ваші переміщення в Інтернеті анонімними, ніхто не може прив’язати вашу активність до вашої IP-адреси. Тож вам не потрібно турбуватися про агресивні листи через двері, які говорять вам припинити і відмовитися.

  Як використовувати VPN з Discord

Який найкращий торрент VPN 2023?

Ми поставили SurfSharkVPN на перше місце в нашому списку VPN для торрент-сервісів – він просто відмічає всі прапорці. Зрозуміло, що він швидкий, безпечний і простий у використанні. Але він також отримує переваги від дійсно ефективних перемикачів відключення на своїх клієнтах для настільних комп’ютерів і в додатку для Android, і нам дуже подобається, що його ретельна політика без реєстрації проходить незалежний аудит PricewaterhouseCoopers. Це відмінний вибір для торрентерів.

Чи безпечний торрент за допомогою VPN?

Крім того, що всі дані, якими ви обмінюєтеся в Інтернеті, наскрізне шифрування, торрент з увімкненим VPN також допомагає зберегти вашу особистість повністю анонімною. Це означає, що у вашого провайдера чи будь-кого іншого немає шансів дізнатися, хто ви і що ви завантажуєте в Інтернеті.

Чи достатньо безкоштовного завантаження для торрента?

Одним словом… ні. Є кілька дійсно чудових безкоштовних завантажень VPN, які чудово працюють, дозволяючи вам перевіряти електронну пошту через загальнодоступний Wi-Fi і базову підробку IP-адрес. Але вони, як правило, обмежують дані, які ви використовуєте, зменшують швидкість Інтернету і, в деяких випадках, взагалі не дозволяють активність P2P.

Тому для торрентів варто взяти преміальну версію, як-от ExpressVPN або NordVPN.

Що робить перемикач знищення?

VPN є фантастичними для конфіденційності в Інтернеті, але якщо ваше VPN-з’єднання з будь-якої причини обривається, ви відразу ж ризикуєте отримати інформацію про свою IP-адресу – справжня проблема, якщо ви завантажуєте щось хитре. Перемикач вимкнення вимикає все ваше інтернет-з’єднання в той момент, коли його власне з’єднання розривається, і таким чином зберігає вашу IP-адресу прихованою. Ви можете дізнатися більше про них у нашому спеціальному посібнику з перемикачів VPN.

Що таке витоки DNS?

Витік DNS – це тип недоліку безпеки, який фактично дозволяє іншим людям, наприклад, кіберзлочинцям або уряду, бачити вашу IP-адресу. Будь-який VPN, який вартий своєї сили, матиме надійні заходи шифрування та протоколи, які гарантують неможливість витоку DNS і, отже, зберігають анонімність в Інтернеті.

Чи можу я використовувати utorrent без VPN?

Так, ви можете використовувати uTorrent без використання VPN. Однак, якщо ви не використовуєте VPN, постачальники Інтернет-послуг можуть відстежувати вашу активність, сповільнювати роботу служби або зовсім припинити її, якщо помітять, що відбувається розвантаження торрентів. Використання VPN не дозволяє постачальникам послуг Інтернету бачити, що ви робите в Інтернеті.