Найкращі Bluetooth-адаптери 2024 року

| | 0 Comments| 8:16 PM
Categories:

Вам набридло заплутане павутиння кабелів? Кожна спроба управління кабелем викликає у вас паніку? Можливо, настав час відмовитися від дротів для пристроїв Bluetooth і використовувати адаптер Bluetooth, щоб все було акуратно.

Найкращий адаптер Bluetooth загалом: Kinivo BTD-400

Кініво

Знайти адаптер Bluetooth, який працює в різних операційних системах, – кошмар. Деякі підтримують Windows, але не macOS; Linux, але не Windows. А як щодо нішевих пристроїв, таких як Raspberry Pi? З Kinivo BTD-400 це більше не проблема.

Він поставляється з відмінною підтримкою кількох ОС: Windows ще з XP (32-розрядні та 64-розрядні), Linux Ubuntu, Mint, Fedora і навіть Raspberry Pi. Що ще важливіше, він може підключатися до семи пристроїв одночасно. Це ідеальний адаптер Bluetooth для технічних гуру, які завантажують свій основний пристрій різними периферійними пристроями, від гарнітур до контролерів.

Кініво БТД-400

Найкраще в цілому

Для надійного Bluetooth-адаптера, який підходить для ігрових і офісних столів, Kinivo BTD-400 є найкращим вибором. Він працює на кількох операційних системах, може підключатися до семи пристроїв одночасно, а його бюджетна ціна залишить вас задоволеними.

плюси

 • Plug-and-play дизайн
 • Респектабельна максимальна дальність 33 фути
 • Підходить для офісного столу або ігрової станції
 • Надійна та стабільна швидкість передачі 1 Мбіт/с
 • Ідеальний вибір, якщо ви володієте різними операційними системами

мінуси

 • Не підключається до бездротових гарнітур, підключених до популярних консолей

TP-Link

Завдяки технології EDR TP-Link UB400 має максимальну дальність передачі 65 футів і швидкість передачі даних до 3 Мбіт/с. Крім того, він може підключатися до семи пристроїв — це означає, що TP-Link UB400 може працювати з декількома пристроями одночасно, зберігаючи міцне та надійне з’єднання.

TP-Link UB400 поставляється з підтримкою plug-and-play для Windows 8 до Windows 11, драйвер не потрібен, хоча для Windows 7 і XP він знадобиться (безкоштовний). Якщо взяти до уваги низьку ціну адаптера, ви побачите, що UB400 є найкращим адаптером Bluetooth для комп’ютерних геймерів.

TP-Link UB400

Найкращий бюджет

$10 $12 Зекономте $2

TP-Link UB400 пропонує хорошу цінність, якщо врахувати, що ви можете підключити до семи пристроїв одночасно. Мало того, він має хороший діапазон передачі з надійними з’єднаннями.

плюси

 • Сумісний з Windows XP до Windows 11
 • Висока швидкість передачі даних
 • Дійсно хороша відстань передачі
 • Ідеальний вибір для комп’ютерних геймерів
 • Технологія EDR і A2DP
  Як установити GCam на телефонах Pixel, які не належать Google

Найкращий Bluetooth-адаптер для кількох пристроїв: ASUS BT500

Asus

ASUS BT500 може підключати до семи пристроїв одночасно — гарнітури, колонки, ігрові контролери, клавіатури, ігрові миші, принтери та навіть мобільні пристрої. Але, мабуть, його найкращою особливістю є те, що він зворотно сумісний із пристроями Bluetooth ще версії 2.1. Немає ніякої метушні, щоб почати; просто підключіть Asus BT500 до найближчого USB-роз’єму, і все готово.

Що стосується продуктивності, BT500 вражає, досягаючи пристроїв із підтримкою Bluetooth на відстані до 130 футів. Завдяки доданню технології EDR ASUS BT500 має набагато вищу швидкість передачі даних, допомагаючи досягати швидкості до 3 Мбіт/с.

Asus BT500

Найкраще для кількох пристроїв

$17 $20 Зекономте $3

Технологія Bluetooth зручна і позбавляє від такої кількості кабелів. Якщо у вас багато аксесуарів Bluetooth, і ви не можете змусити себе скоротити їх, найкраще об’єднати всі пристрої Bluetooth в один адаптер: ASUS BT500.

плюси

 • Чудова швидкість передачі
 • Працює з нішевим обладнанням, таким як Raspberry Pi
 • Технологія EDR
 • Підключається до семи пристроїв
 • Працює зі старими технологіями Bluetooth

мінуси

 • Користувачі Mac і Linux повинні шукати в іншому місці

Avantree

Що робить Лист Avantree, клас 1 Чудовим вибором для ігор на дивані є його здатність передавати звук, одночасно записуючи аудіо з мікрофона вашої гарнітури. Що ще важливіше, ви все одно відчуєте хорошу якість звуку без затримок завдяки підтримці AptX Low Latency і FastStream Avantree Leaf Class 1.

Найкраще те, що вам не доведеться турбуватися про погану якість з’єднання. Завдяки технології Bluetooth Class 1 Avantree Leaf Class 1 має передачу даних на великі відстані до 60 футів, що, безсумнівно, більш ніж достатньо, якщо ви сидите лише на дивані чи за столом. Просто підключіть пристрій (завантажувати драйвер не потрібно) і насолоджуйтеся розвагами.

Лист Avantree, клас 1

Найкраще для ігор

Можливо, у вас є респектабельний розважальний центр — хороша звукова панель, гарнітура та консоль сучасного покоління. Вам подобається грати з дивана, але вам не подобається ідея про дроти навколо вас. Якщо є адаптер Bluetooth, який може вирішити ці проблеми, зверніться за допомогою до Avantree Leaf Class 1.

плюси

 • Аудіо без затримок
 • Дозволяє записувати голос і звук
 • Хороший діапазон передачі
 • Сумісний із Windows, Mac, Linux, PlayStation, Switch
 • Plug-and-play дизайн
  8 найкращих хостинг-провайдерів серверів Squad у 2023 році

мінуси

 • Якість звуку трохи знижено, щоб звільнити місце для голосового чату

Найкращий адаптер Bluetooth 5.3: TechKey BT5.3

Techkey

Techkey BT5.3 забезпечує швидкий зв’язок між пристроями зі швидкістю до 3 Мбіт/с із мінімальною затримкою. Він також містить покращену конфігурацію BLE для більш енергоефективних з’єднань із малопотужними пристроями, а також забезпечення стабільної високошвидкісної передачі даних із пристроями, яким це потрібно.

Час відгуку також швидкий, а засоби захисту від перешкод забезпечують надійне та стабільне з’єднання. Це ідеальний адаптер для підключення бездротових колонок, навушників або ігрових контролерів. Найкраще те, що його технологія радіопередачі класу 1 забезпечує видатний радіус дії 328 футів, і ви можете підключити до п’яти пристроїв одночасно.

USB-адаптер Techkey BT5.3

Найкраще для Bluetooth 5.3

$20 $30 Заощадьте $10

Для високої швидкості передачі даних і розширеного діапазону передачі розгляньте адаптер Bluetooth 5.3. Techkey BT5.3 забезпечує ці досягнення разом із кращими можливостями захисту від перешкод, особливо в переповненому діапазоні частот 2,4 ГГц, забезпечуючи кращі з’єднання та ефективність.

плюси

 • Велика дальність передачі
 • Технологія EDR і BLE
 • Висока швидкість передачі
 • Підтримує протоколи A2DP, HSP, AVRCP і HID

мінуси

 • Лише для Windows, сумісно з 8.1 і новішими версіями
 • Завантаження драйверів може бути громіздким

FAQ

З: Що таке Plug-and-Play?

Простіше кажучи, пристрій plug-and-play запрацює, щойно ви його підключите.

Щоб два пристрої могли спілкуватися, наприклад комп’ютерна миша та ПК, вони повинні мати можливість «розмовляти» один з одним. Щоб це сталося, ваш ПК повинен мати драйвер, який розмовляє мовою пристрою. На щастя, підключення пристрою, як правило, ініціює інсталяцію зазначеного драйвера, але навіть тоді вони можуть бути несумісними.

Для пристрою, готового до роботи, не потрібно інсталювати драйвер.

З: Що таке EDR?

Кілька пристроїв Bluetooth повідомлятимуть, що вони підтримують «EDR» — абревіатуру від Enhanced Data Rate.

Кожен пристрій Bluetooth має певні обмеження щодо здатності передавати дані. Однак, якщо пристрій підтримує EDR, його швидкість передачі даних значно збільшується, аж у два-чотири рази. Це, безумовно, те, що ви хочете шукати в пристрої Bluetooth, особливо якщо передавання даних викликає занепокоєння.

Питання: Що мені шукати в адаптері Bluetooth?

Вибираючи адаптер Bluetooth, ви повинні враховувати три аспекти: діапазон, сумісність і версію Bluetooth. З цього моменту залишається лише визначити, що є найважливішим.

Наприклад, ви переважно комп’ютерний геймер? Тоді пристрій із останньою сумісною версією Bluetooth має бути вашим пріоритетом, а радіус дії — найменше для вас. Якщо ви керуєте малим бізнесом, радіус дії та сумісність мають бути пріоритетними, за умови, що ви можете отримати адаптер Bluetooth із Bluetooth 4.0 або новішої версії.

  Виправити помилку підключення до сервера Dolphin Traversal

Q: Що таке Bluetooth?

Bluetooth — це бездротова технологія для обміну даними між пристроями. Він має малий радіус дії та ідеально підходить для бездротового з’єднання між пристроями, такими як смартфони та ноутбуки з навушниками або колонками.

З: Яка різниця між Bluetooth 4.0 і Bluetooth 5.0?

Це різні стандарти бездротового зв’язку Bluetooth. 5.0 є значним покращенням порівняно з 4.0, пропонуючи оновлення швидкості передачі даних, теоретично до 3 Мбіт/с, порівняно з 1 Мбіт/с у версії 4.0.

Теоретичні діапазони передачі також значно відрізняються: BT5.0 пропонує до 985 футів у порівнянні з максимальними 300 футами, які надає BT4.0.

BT5.0 також пропонує розширені можливості BLE, забезпечуючи кращий енергоефективний зв’язок із пристроями з низьким енергоспоживанням, зберігаючи постійний сигнал для тих, хто потребує вищої швидкості. Ви також отримуєте більше одночасних з’єднань завдяки Bluetooth 5.0.

З: Яка різниця між адаптером Bluetooth і приймачем Bluetooth?

Адаптери та приймачі Bluetooth служать різним цілям у бездротовому з’єднанні. Адаптер додає бездротове підключення Bluetooth до пристрою, наприклад настільного ПК, який може його ще не мати, або якщо ви хочете позбутися всіх тих неохайних кабелів. Підключення адаптера Bluetooth означає, що ПК може підключатися до різних пристроїв Bluetooth без кабелів, таких як гарнітура та навушники, миша або портативні колонки.

З іншого боку, приймач спеціально приймає сигнали Bluetooth. Приймачі Bluetooth зазвичай використовуються з аудіопристроями, які не мають вбудованої функції Bluetooth. Ви можете використовувати приймач для підключення цих пристроїв, таких як традиційний динамік або автомобільна стереосистема, і бездротового відтворення аудіо зі свого ноутбука, ПК або смартфона.

З: Як підключити свій пристрій до адаптера Bluetooth?

Налаштування, як правило, просте, оскільки більшість адаптерів Bluetooth є пристроями, що підключаються та працюють; проте для деяких можуть знадобитися драйвери. Якщо потрібно, ознайомтеся з інструкціями виробника.

Для більшості адаптерів просто вставте його в USB-порт вашого комп’ютера чи ноутбука, переконайтеся, що пристрій, який ви під’єднуєте, перебуває в режимі Bluetooth, і все буде готово.