Найкращі 3D світлові панелі для ваших ігрових установок у 2024 році

3D-світлові панелі — чудовий спосіб налаштувати ігрові налаштування. Прості в установці, вони зазвичай оснащені цілим рядом динамічних функцій і налаштувань, які дозволяють встановлювати сцени, списки відтворення, розклади та таймери. Більшість працює з Alexa та Google Assistant і має музичні режими, які реагують на аудіо, щоб забезпечити повний аудіовізуальний досвід.

Джош Хендріксон / MakeUseOf

The Nanoleaf Rhythm Edition є чудовим доповненням до будь-якої ігрової кімнати чи ігрової установки. Цей набір трикутної світлової панелі з дев’яти частин працює з Alexa та створює гіпнотичні світлові ефекти, які ідеально синхронізуються з вашою музикою. До одного контролера можна підключити до 30 світлових панелей і розташувати їх у будь-якій конфігурації. Монтажна стрічка робить їх встановлення також абсолютним вітерцем.

За допомогою настільного додатка Nanoleaf ви можете використовувати ефектну функцію Screen Mirror і налаштувати відображення активності на екрані на ваших світлових панелях, забезпечуючи вам мультисенсорний досвід. Використовуйте програму, щоб створювати сцени та списки відтворення, установлювати розклади та повністю налаштовувати налаштування. Ви навіть можете поділитися своїми налаштованими сценами або завантажити сцени інших людей.

Ці світлові панелі Nanoleaf сприймають звук і перетворюють його на колір у реальному часі. Завдяки 16 мільйонам кольорів, з якими можна грати, кольорова анімація надасть будь-якій ігровій системі справжнього успіху. Хоча цей набір має досить високу ціну, можливості для налаштування майже безмежні.

Nanoleaf Rhythm Edition Smarter Kit

Найкраще в цілому

$170 $300 Заощадьте $130

Набір Nanoleaf Rhythm Edition Smarter Kit працює з Alexa, і його можна використовувати для повного налаштування ігрових налаштувань із захоплюючими кольоровими дисплеями, які ідеально синхронізуються з вашим ігровим процесом.

плюси

 • Безліч варіантів налаштування
 • Екранне дзеркало з ефектом занурення є чудовою функцією
 • Помічник з макета дозволяє випробувати нові конфігурації перед їх створенням

Cololight

Ви отримуєте 12 шестикутних світлових панелей із Cololight Hexagon Gaming Lights, якими можна керувати через Alexa та Google Assistant. Вбудовані модулі звукозапису реагують на аудіо в кімнаті та проектують світлові візерунки на плитку синхронно зі звуком.

Додаток Cololight надає доступ до 16 мільйонів настроюваних джерел світла та понад 71 динамічного ефекту, а також різноманітні налаштування яскравості та швидкості. Кожну світлову кульку можна індивідуально налаштувати за допомогою програми, що дає змогу реалізувати більш динамічні світлові ефекти (є 19 світлових кульок на панель). Встановлюйте сцени та таймери або створюйте розклади, щоб забезпечити більшу глибину налаштування.

  З Пранджалом Мішрою (генеральним директором вашого бренду)

Ігрові світильники Cololight Hexagon

Найкраща ціна

Ігрові світильники Cololight Hexagon Gaming Lights мають 12 шестикутних світлових панелей і понад 71 динамічний світловий ефект, які можна використовувати для трансформації вашого ігрового простору.

плюси

 • Налаштуйте кожну окрему світлову намистину
 • Хороша кількість налаштувань, включаючи 71 динамічний ефект
 • Шестикутна форма означає, що ви можете творчо розробляти свої проекти

мінуси

 • Менше функцій, ніж деякі моделі з аналогічною ціною

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Незалежно від того, чи ви стример, чи любите всебічну ігрову систему, немає нічого схожого на фонове освітлення на основі шістнадцятки, щоб завершити це. Завдяки більшій потужності, ніж у попередній версії, Govee Glide Hexagon Light Panels Ultra забезпечує чудове освітлення разом із справді крутими 3D-ефектами.

У додатку Govee є понад 80 сюжетних режимів, або ви можете керувати Govee Glide Hexagon Light Panels Ultra за допомогою Alexa або Google Assistant. Встановлення також досить просте, разом із великою кількістю режимів DIY для створення власних установок освітлення. Якщо ви готові розщедритися на ці світильники, ви не будете розчаровані, але початкова вартість дещо висока.

Govee Glide Hexagon Light Panels Ultra

Кращий Преміум

Маючи понад 80 сюжетних режимів, Govee Glide Hexagon Light Panels Ultra ідеально підходить для налаштування ваших ігрових налаштувань, а також легко інтегрується з Alexa та Google Home.

плюси

 • Оновлення панелей H6061
 • Сумісний із Govee DreamView, Razer Chrome і робочим столом Govee
 • Підтримує Amazon Alexa і Google

Меган Глоссон / MakeUseOf

Ще одна гексагональна пропозиція від Govee, Glide Hexa Pro Light Panels, пропонує вам 10 упаковок світлових панелей із безліччю функцій. У вас є 16,8 мільйонів кольорів, з якими ви можете попрацювати, а також шість різних музичних режимів і 38 сюжетних режимів. Вони доступні через додаток Govee Home на вашому смартфоні.

  7 розширених функцій Карт Google, які роблять їх потужним інструментом для подорожей

Завантажте Razer Synapse 3 і програму Govee Desktop на свій ПК, щоб поглибити досвід і отримати доступ до реактивного освітлення, яке зміщується та рухається синхронно з тим, у що ви граєте. Динамічні світлові ефекти та вражаюче 3D є нормальними для курсу тут, і все можна налаштувати так, щоб ви задовольнили.

Налаштуйте сцени та налаштування, установіть таймери, розклади тощо, усіма якими можна керувати через Alexa або Google Assistant. І якщо ви плануєте розширити свій дисплей, варто знати, що ви можете використовувати до 25 світлових панелей Hexa Pro на одному адаптері.

Світлові панелі Govee Glide Hexa Pro

Найкраща світлова панель 3D для одного адаптера

Виберіть із 38 різних сюжетних режимів і підключіть до 25 світлових панелей на одному адаптері за допомогою світлових панелей Govee Glide Hexa Pro Light і синхронізуйте їх із грою.

плюси

 • Спочатку можна переглянути дизайни через додаток
 • Додаткові панелі означають додаткові опції
 • Можна налаштувати реагування на ваші ігри в режимі реального часу

мінуси

 • Страждає від періодичних проблем з адгезією
 • Максимальна яскравість може бути занадто яскравою

Нанолист

Розумні ігрові світильники Nanoleaf Canvas Wi-Fi мають плитки квадратної форми, і цей стартовий набір містить 10, які ви можете налаштувати на свій смак. Тут є багато, що можна розкрити з точки зору їхньої функціональності та повної демонстрації 16 мільйонів доступних кольорів.

По-перше, Nanoleaf Canvas пропонує сенсорний досвід. Торкнувшись долонею світлових панелей, вони динамічно реагуватимуть на ваш дотик, що дозволить вам грати в сенсорні ігри. Додаток Nanoleaf також дозволяє створювати сцени, списки відтворення та розклади, а також ділитися сценами зі спільнотою. Голосове керування забезпечується Alexa або Google Assistant, і ви можете попередньо переглядати різні макети панелей у додатку Nanoleaf за допомогою функції AR.

Вбудований режим Rhythm реагує на вашу улюблену музику в режимі реального часу, а режим Immersive Screen Mirror відображає дії на екрані на світлових панелях під час перегляду або гри.

  Найкращі розширення Chrome для покращення Gmail

Розумні ігрові світильники Nanoleaf Canvas WiFi

Найкраща квадратна 3D світлова панель

$113 $180 Заощадьте $67

Це круто бути квадратним із розумними ігровими світильниками Nanoleaf Canvas Wi-Fi. Ці динамічні квадратні панелі пропонують сенсорні функції, інтеграцію Alexa та Google Assistant, а також ритмічний режим, який синхронізується з вашою улюбленою музикою.

плюси

 • Сенсорні функції є приємним бонусом
 • Розширений режим попереднього перегляду для тестування нових дизайнів
 • Багато варіантів для налаштування

мінуси

 • Дуже випадкові проблеми з підключенням

FAQ

Q: Що таке 3D світлова панель?

3D світлові панелі використовуються геймерами, щоб персоналізувати свій ігровий простір. Більшість пропонує динамічні та настроювані дисплеї з інтелектуальними функціями, такими як сумісність з голосовим помічником і світлові дисплеї, які синхронізуються з діями на екрані в режимі реального часу.

Геймери та стримери люблять 3D-підсвічування панелей, оскільки вони додають індивідуальності вашим ігровим налаштуванням і забезпечують більш захоплюючий досвід під час гри.

З: У чому перевага 3D світлової панелі перед світлодіодною світловою стрічкою?

Основна перевага 3D світлових панелей над світлодіодними світловими стрічками полягає в тому, що вони пропонують можливість налаштування. Більшість із них включає набір настроюваних динамічних функцій, які можна налаштувати відповідно до будь-якої кімнати та будь-якого типу медіа.

Більшість 3D-світлових панелей мають розумні функції, які набагато глибші, ніж світлодіодні світлові смуги, включаючи керування голосовим помічником, аудіо-візуальну синхронізацію в реальному часі та настроювані динамічні ефекти.

З: Як встановити світлові панелі?

Більшість 3D світлових панелей досить легко встановити. Зазвичай вони мають багаторазову клейку основу, що дозволяє розміщувати їх на гладких поверхнях або стінах у будь-якій конфігурації, яка вам подобається.

Вони, як правило, живляться від USB, що робить установку зручною та простою, із додатковим додатком, за допомогою якого можна налаштувати їхній зовнішній вигляд або підключити їх до розумного помічника.

З: Чи працюють 3D світлові панелі з Alexa та Google Assistant?

Так. Є багато 3D-світлових панелей, які працюють з Alexa або Google Assistant, що дозволяє зручно керувати голосом вашим ігровим світлом.